fbpx

Jak zaimponować dziewczynie w szkole

Pytanie o dziewczynę w czasach szkolnych może być przeżyciem nerwowym. Może być jeszcze bardziej przerażające, jeżeli jesteś osobą nieśmiałą. Jeśli wciąż nie wiesz jak zaimponować dziewczynie w szkole, to już śpieszymy z pomocą.

Priorytetem na samym początku jest to, że musi Ciebie zauważyć. Pamiętaj aby nie zakładać nic z góry, nie oceniać, nie domyślać się. Zamiast tego podejdź do niej w przyjazny sposób z uśmiechem na twarzy. Pamiętaj nie masz nic do stracenia, a możesz naprawdę bardzo dużo zyskać.

Przedstawiamy 3 tematy w których postaramy się w prosty i jasny sposób przedstawić metody naszego autorstwa dla osób, które w czasie szkolnym chcą zaimponować dziewczynie, która im się podoba. Nie gwarantujemy, że stosowane sposoby odniosą sukces w każdym przypadku, ale po dokładnych naszych badaniach stwierdzamy, że nasza skuteczność w tym temacie wynosi aż 97 % !

W artykule dowiesz się:

 • W jaki sposób wykorzystać swoje zainteresowania
 • Jak odpowiednio się do niej zbliżyć
 • Jak rozmawiać, jakie pytania zadać, jak się zachować.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Szkolna miłość

Bardzo ważnym czynnikiem jest znalezienie momentu na rozpoczęcie rozmowy. Pamiętaj aby wybrać odpowiedni moment. Znajdź czas, kiedy jest sama i nie jest niczym ważnym zajęta.

 • Jeśli ciągle jest otoczona przyjaciółmi, nie bój się zadać pytanie: „Czy mogę z Tobą chwilę porozmawiać ?” – musisz wykazać się odwagą.
 • Przed rozmową możesz podpytać innych o jej zainteresowania. Jeżeli nie masz szczęścia do rozmowy z wybraną dziewczyną w szkole nie przejmuj się. Popytaj gdzie spędza swój wolny czas, czy chodzi do klubów –  miejsce nie jest ważne w tym przypadku.

Jak zaimponować dziewczynie

Musisz pamiętać o tym aby unikać niezręcznych sytuacji. Podczas rozmowy nie możesz się stresować, musisz być pewny siebie. Pytanie o to jak mija jej dzień – nie jest niczym złym, dziewczyny lubią bezpośredniość u facetów, musisz o tym pamiętać. Tak czy inaczej, wspaniale jest mieć pomysł na rozmowę, takie podejście przybliża nas do sukcesu. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.

 • Możesz powiedzieć coś w stylu: „Cześć [imię]! Boże jakie to szczęście, że jest już piątek, a Ty co planujesz robić w weekend ?” Jeżeli zauważyłeś, że trzyma konkretny podręcznik lub wchodzi do klasy, możesz ją zapytać: „Hej [imię], masz historię z Panem Smithem? Słyszałem, że jest świetny, lubisz go ?”
 • Ogólna zasada to rozmowa, musisz sprawiać wrażenie zainteresowanego. Dziewczyna musi zauważyć, że nie traktujesz jej powierzchownie tylko faktycznie poważnie jesteś  zainteresowany jej osobą. Takie zachowanie przyniesie duży pozytywny impuls w dalszym działaniu.

Jak zaimponować dziewczynie która mi się podoba

Naszym zdaniem pewność siebie to podstawa. Nawet jeżeli jesteś pewien, że masz świetnie ułożony i zorganizowany plan, musimy Ci przypomnieć, że bardzo ważny jest język swojego ciała o którym wcześniej nie wspominaliśmy. Podczas rozmowy bądź wyprostowany, wzrok miej zawsze skierowany w jej oczy – niby błahe sprawy ale sam się przekonasz jak są skuteczne.

Jeżeli odczuwasz zdenerwowanie, nie przejmuj się to zupełnie normalne. Sztuka polega na tym abyś jej tego nie pokazał.  Za nim postanowisz do niej podejść bardzo fajnym treningiem jest trening z lustrem. Gwarantujemy Ci, że ten trening sprawi, że zaprezentujesz się przed nią w jeszcze wartościowszy sposób.

Jak zaimponować dziewczynie której nie znam

Bardzo ważnym czynnikiem jest obserwacja. Warto przed samą rozmową zrobić mini-wywiad o niej, sprawdzić czy faktycznie jest sama, czy jest gotowa na nowe znajomości itp. Jeżeli jesteś pewny, że furtka jest otwarta wystarczy, że spróbujesz powiedzieć coś w stylu: „Widzę, że się śpieszysz i nie chce Ci przeszkadzać, ale chciałem tylko się zapytać czy jesteś wolna w ten weekend ?”

 • Rozmawiaj krótko, czarująco ale na temat.
 • Jeżeli nie będzie miała faktycznie czasu na rozmowę, nie rezygnuj ! Może po prostu wybrałeś nie odpowiedni moment.

Jak poderwać dziewczynę w liceum

Jeśli nie znasz jej zbyt dobrze musisz wykazać się odwagą i wyjaśnić jej dlaczego do niej podszedłeś. Teraz posłuchaj nas bardzo uważnie, ponieważ ta kwestia i sytuacja jest bardzo ważna. Musisz koniecznie jej powiedzieć to co czujesz…Jeżeli uważasz, że jest piękna – koniecznie jej to powiedz, jeżeli chcesz ją bliżej poznać – koniecznie jej to powiedz, jeżeli chciałbyś z nią spędzić czas w kinie – koniecznie jej to powiedz.

 • Dobry i przemyślany komplement zawsze będzie doceniony przez dziewczynę. Z pewnością przedstawi Ciebie w pozytywnym świetle.
 • Mówiąc komplement musisz być do bólu szczery. Nie obdarowuj jej komplementami, które według Ciebie większość dziewczyn chciałaby usłyszeć.

Jak zwrócić na siebie uwagę w szkole

Pamiętaj, że rozmowa ZAWSZE będzie drogą do sukcesu. To rozmowa przedstawia Ciebie jako człowieka. My proponujemy abyś przed rozmową z swoją wybranką trochę się przygotował dowiadując się czym dziewczyna się interesuję co lubi a czego nie lubi. Te wszystkie informację, będą miały duże znaczenie w kwestii finalnej.

Nadmierny stereotyp „być sobą” jest bardzo ważny w tej sytuacji. Dziewczyna musi mieć pewność, że jesteś autentyczny, prawdziwy i szczery. Uwierz nam, że dziewczyna w sekundę wychwyci kiedy odgrywasz jakąś rolę nie będąc sobą. Nigdy nie próbuj na siłę jej zaimponować, to częsty błąd jaki popełniamy udając kogoś kim nigdy nie byliśmy.

Zastanów się…Po co spotykać się z dziewczyną, która nie zna Twojej prawdziwej osobowości?

Jak przełamać bariery w szkole

Młode osoby robią częsty błąd, myśląc, że jeżeli nie mają wspólnych zainteresowań z wybraną dziewczyną to są na straconej pozycji. Bardzo mylna teza proszę Państwa. Wystarczy, że spróbujesz porozmawiać o nadchodzącym szkolnym wydarzeniu, imprezie, sporcie – możliwości jest mnóstwo. Dziewczyna musi mieć pewność, że jesteś osobą kreatywną i śmiałą podczas rozmowy dlatego nie ograniczaj się do wąskich tematów.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Przyszedł czas aby zrobić w końcu ten ważny i decydujący krok. „Czy chcesz spędzić trochę czasu ?” Różni się znacznie od pytania „Czy chciałbyś zobaczyć film w piątek wieczorem ?”.

Naszym zdaniem dziewczyny lubią konkretne propozycję a więc jeżeli chcesz ją zaprosić to zaproś ją na konkretne wydarzenie typu film, muzyka, przedstawienie. Zaproponowanie dziewczynie konkretnego wydarzenia pomoże jej stwierdzić, że poświęciłeś swój czas na planowanie z wyprzedzeniem i najzwyczajniej w świecie zależy Ci na tym dniu.

Miłość w szkole

Znajdź czas, który poświęcisz wyłącznie swojej wybrance. Jeżeli przy pierwszej próbie dziewczyna powie, że nie ma czasu – NIE REZYGNUJ, po prostu zapytaj czy będzie dysponowała nim w innym czasie. Dziewczyny lubią gdy chłopak o nią walczy. Takie działanie pokażę jej że masz charyzmę i charakter prawdziwego walczaka.

To nic złego zapytać jej czy byłaby zainteresowana poznaniem Ciebie. Jeżeli otrzymasz negatywną odpowiedz daj jej trochę czasu i ponów swoją prośbę, jeżeli tym razem również otrzymasz odpowiedz negatywną naszym zdaniem powinieneś zainteresować się inną osobą. Randka to nic złego, nic zobowiązującego a więc bądź otwarty na inne kontakty.

Pytania i odpowiedzi

1. Co się stanie, jeżeli nie mam możliwości spotkania się z nią na zajęciach:

Spróbuj wpaść na nią przed szkołą lub po szkole albo w czasie przerwy ! Jeżeli widujesz ją w szkole, z pewnością znajdziesz czas aby z nią porozmawiać.

 2. Skąd mam pewność, że mnie lubi ?

To proste, jeśli znajdzie czas, żeby z Tobą porozmawiać, uśmiecha się i wydaje się być zainteresowana Twoją rozmową, to znaki że przypadłeś jej do gustu ! Jeżeli uważasz, że jest Tobą zainteresowana po prostu ją zapytaj czy się z Tobą spotka. Ryzykujesz tylko odrzuceniem, a to nie jest takie złe.

3. Co jeśli ma wielu adoratorów ?

Jeśli wielu chłopaków ją lubi, to jest jeszcze jeden powód, by do niej podejść i rozpocząć rozmowę próbując ją zaczarować w sposób inteligentny. To jedyny sposób aby zwyciężyć z pozostałą konkurencją.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Mamy ogromną nadzieję, że powyższy artykuł po raz kolejny będzie pomocny wielu osobom. Zdajemy sobie sprawę, że czasy szkolne nie są łatwe i przyjemne ale dlaczego nie mielibyśmy się wtedy zakochać ? To nic złego a wręcz to coś magicznego i przyjemnego.

Przypominamy, że za pośrednictwem naszego poradnika zdobędziecie jeszcze większą wiedzę na temat tego jak być jeszcze bardziej wartościową osobą względem kobiet. Koniecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią i podzielenia się z nami i pozostałymi użytkownikami opinią.

4.3/5 - (6 votes)

2 komentarze

 1. adas 28 października 2018
 2. Waldemar 1977 11 stycznia 2019

Leave a Reply