Pytanie o dziewczynę w czasach szkolnych może być przeżyciem nerwowym. Może być jeszcze bardziej przerażające, jeżeli jesteś osobą nieśmiałą. Priorytetem na samym początku jest to, że musi Ciebie zauważyć. Pamiętaj aby nie zakładać nic z góry, nie oceniać, nie domyślać się. Zamiast tego podejdź do niej w przyjazny sposób z uśmiechem na twarzy. Pamiętaj nie masz nic do stracenia, a możesz naprawdę bardzo dużo zyskać.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Przedstawiamy 3 tematy w których postaramy się w prosty i jasny sposób przedstawić metody naszego autorstwa dla osób, które w czasie szkolnym chcą zaimponować dziewczynie, która im się podoba. Nie gwarantujemy, że stosowane sposoby odniosą sukces w każdym przypadku, ale po dokładnych naszych badaniach stwierdzamy, że nasza skuteczność w tym temacie wynosi aż 97 % !

W artykule dowiesz się:

 • W jaki sposób wykorzystać swoje zainteresowania
 • Jak odpowiednio się do niej zbliżyć
 • Jak rozmawiać, jakie pytania zadać, jak się zachować.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Szkolna miłość

Bardzo ważnym czynnikiem jest znalezienie momentu na rozpoczęcie rozmowy. Pamiętaj aby wybrać odpowiedni moment. Znajdź czas, kiedy jest sama i nie jest niczym ważnym zajęta. 

 • Jeśli ciągle jest otoczona przyjaciółmi, nie bój się zadać pytanie: „Czy mogę z Tobą chwilę porozmawiać ?” – musisz wykazać się odwagą.
 • Przed rozmową możesz podpytać innych o jej zainteresowania. Jeżeli nie masz szczęścia do rozmowy z wybraną dziewczyną w szkole nie przejmuj się. Popytaj gdzie spędza swój wolny czas, czy chodzi do klubów –  miejsce nie jest ważne w tym przypadku. 

Jak zaimponować dziewczynie

Musisz pamiętać o tym aby unikać niezręcznych sytuacji. Podczas rozmowy nie możesz się stresować, musisz być pewny siebie. Pytanie o to jak mija jej dzień – nie jest niczym złym, dziewczyny lubią bezpośredniość u facetów, musisz o tym pamiętać. Tak czy inaczej, wspaniale jest mieć pomysł na rozmowę, takie podejście przybliża nas do sukcesu. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.

 • Możesz powiedzieć coś w stylu: „Cześć [imię]! Boże jakie to szczęście, że jest już piątek, a Ty co planujesz robić w weekend ?” Jeżeli zauważyłeś, że trzyma konkretny podręcznik lub wchodzi do klasy, możesz ją zapytać: „Hej [imię], masz historię z Panem Smithem? Słyszałem, że jest świetny, lubisz go ?”
 • Ogólna zasada to rozmowa, musisz sprawiać wrażenie zainteresowanego. Dziewczyna musi zauważyć, że nie traktujesz jej powierzchownie tylko faktycznie poważnie jesteś  zainteresowany jej osobą. Takie zachowanie przyniesie duży pozytywny impuls w dalszym działaniu.

 

jak zaimponować dziewczynie która mi się podoba

 

Jak zaimponować dziewczynie która mi się podoba

Naszym zdaniem pewność siebie to podstawa. Nawet jeżeli jesteś pewien, że masz świetnie ułożony i zorganizowany plan, musimy Ci przypomnieć, że bardzo ważny jest język swojego ciała o którym wcześniej nie wspominaliśmy. Podczas rozmowy bądź wyprostowany, wzrok miej zawsze skierowany w jej oczy – niby błahe sprawy ale sam się przekonasz jak są skuteczne. 

 • Jeżeli odczuwasz zdenerwowanie, nie przejmuj się to zupełnie normalne. Sztuka polega na tym abyś jej tego nie pokazał.  Za nim postanowisz do niej podejść bardzo fajnym treningiem jest trening z lustrem. Gwarantujemy Ci, że ten trening sprawi, że zaprezentujesz się przed nią w jeszcze wartościowszy sposób.

Jak zaimponować dziewczynie której nie znam

Bardzo ważnym czynnikiem jest obserwacja. Warto przed samą rozmową zrobić mini-wywiad o niej, sprawdzić czy faktycznie jest sama, czy jest gotowa na nowe znajomości itp. Jeżeli jesteś pewny, że furtka jest otwarta wystarczy, że spróbujesz powiedzieć coś w stylu: „Widzę, że się śpieszysz i nie chce Ci przeszkadzać, ale chciałem tylko się zapytać czy jesteś wolna w ten weekend ?”

 • Rozmawiaj krótko, czarująco ale na temat. 
 • Jeżeli nie będzie miała faktycznie czasu na rozmowę, nie rezygnuj ! Może po prostu wybrałeś nie odpowiedni moment. 

Jak poderwać dziewczynę w liceum

Jeśli nie znasz jej zbyt dobrze musisz wykazać się odwagą i wyjaśnić jej dlaczego do niej podszedłeś. Teraz posłuchaj nas bardzo uważnie, ponieważ ta kwestia i sytuacja jest bardzo ważna. Musisz koniecznie jej powiedzieć to co czujesz…Jeżeli uważasz, że jest piękna – koniecznie jej to powiedz, jeżeli chcesz ją bliżej poznać – koniecznie jej to powiedz, jeżeli chciałbyś z nią spędzić czas w kinie – koniecznie jej to powiedz.

 • Dobry i przemyślany komplement zawsze będzie doceniony przez dziewczynę. Z pewnością przedstawi Ciebie w pozytywnym świetle.
 • Mówiąc komplement musisz być do bólu szczery. Nie obdarowuj jej komplementami, które według Ciebie większość dziewczyn chciałaby usłyszeć. 

Jak zwrócić na siebie uwagę w szkole

Pamiętaj, że rozmowa ZAWSZE będzie drogą do sukcesu. To rozmowa przedstawia Ciebie jako człowieka. My proponujemy abyś przed rozmową z swoją wybranką trochę się przygotował dowiadując się czym dziewczyna się interesuję co lubi a czego nie lubi. Te wszystkie informację, będą miały duże znaczenie w kwestii finalnej.

Nadmierny stereotyp „być sobą” jest bardzo ważny w tej sytuacji. Dziewczyna musi mieć pewność, że jesteś autentyczny, prawdziwy i szczery. Uwierz nam, że dziewczyna w sekundę wychwyci kiedy odgrywasz jakąś rolę nie będąc sobą. Nigdy nie próbuj na siłę jej zaimponować, to częsty błąd jaki popełniamy udając kogoś kim nigdy nie byliśmy.

 • Zastanów się…Po co spotykać się z dziewczyną, która nie zna Twojej prawdziwej osobowości ?  

Jak przełamać bariery w szkole

Młode osoby robią częsty błąd, myśląc, że jeżeli nie mają wspólnych zainteresowań z wybraną dziewczyną to są na straconej pozycji. Bardzo mylna teza proszę Państwa. Wystarczy, że spróbujesz porozmawiać o nadchodzącym szkolnym wydarzeniu, imprezie, sporcie – możliwości jest mnóstwo. Dziewczyna musi mieć pewność, że jesteś osobą kreatywną i śmiałą podczas rozmowy dlatego nie ograniczaj się do wąskich tematów.

Miłość Szkolna

Przyszedł czas aby zrobić w końcu ten ważny i decydujący krok. „Czy chcesz spędzić trochę czasu ?” Różni się znacznie od pytania „Czy chciałbyś zobaczyć film w piątek wieczorem ?” Naszym zdaniem dziewczyny lubią konkretne propozycję a więc jeżeli chcesz ją zaprosić to zaproś ją na konkretne wydarzenie typu film, muzyka, przedstawienie.

 • Zaproponowanie dziewczynie konkretnego wydarzenia pomoże jej stwierdzić, że poświęciłeś swój czas na planowanie z wyprzedzeniem i najzwyczajniej w świecie zależy Ci na tym dniu.

Miłość w szkole

Znajdź czas, który poświęcisz wyłącznie swojej wybrance. Jeżeli przy pierwszej próbie dziewczyna powie, że nie ma czasu – NIE REZYGNUJ, po prostu zapytaj czy będzie dysponowała nim w innym czasie. Dziewczyny lubią gdy chłopak o nią walczy. Takie działanie pokażę jej że masz charyzmę i charakter prawdziwego walczaka.

To nic złego zapytać jej czy byłaby zainteresowana poznaniem Ciebie. Jeżeli otrzymasz negatywną odpowiedz daj jej trochę czasu i ponów swoją prośbę, jeżeli tym razem również otrzymasz odpowiedz negatywną naszym zdaniem powinieneś zainteresować się inną osobą. Randka to nic złego, nic zobowiązującego a więc bądź otwarty na inne kontakty.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. Co się stanie, jeżeli nie mam możliwości spotkania się z nią na zajęciach:

Spróbuj wpaść na nią przed szkołą lub po szkole albo w czasie przerwy ! Jeżeli widujesz ją w szkole, z pewnością znajdziesz czas aby z nią porozmawiać.

 2. Skąd mam pewność, że mnie lubi ?

To proste, jeśli znajdzie czas, żeby z Tobą porozmawiać, uśmiecha się i wydaje się być zainteresowana Twoją rozmową, to znaki że przypadłeś jej do gustu ! Jeżeli uważasz, że jest Tobą zainteresowana po prostu ją zapytaj czy się z Tobą spotka. Ryzykujesz tylko odrzuceniem, a to nie jest takie złe.

3. Co jeśli ma wielu adoratorów ?

Jeśli wielu chłopaków ją lubi, to jest jeszcze jeden powód, by do niej podejść i rozpocząć rozmowę próbując ją zaczarować w sposób inteligentny. To jedyny sposób aby zwyciężyć z pozostałą konkurencją.

 

Jak zaimponować dziewczynie w szkole

 

Mamy ogromną nadzieję, że powyższy artykuł po raz kolejny będzie pomocny wielu osobom. Zdajemy sobie sprawę, że czasy szkolne nie są łatwe i przyjemne ale dlaczego nie mielibyśmy się wtedy zakochać ? To nic złego a wręcz to coś magicznego i przyjemnego. Przypominamy, że za pośrednictwem naszego poradnika zdobędziecie jeszcze większą wiedzę na temat tego jak być jeszcze bardziej wartościową osobą względem kobiet. Koniecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią i podzielenia się z nami i pozostałymi użytkownikami opinią.

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 2

 • Zostawiła mnie dziewczyna. Googlowałem ponieważ chciałem ją odzyskać. W końcu trafiłem na twój blog i długo go czytałem zanim pomyślałem sobie “spróbuję tego, co mi szkodzi”. Na początek miałem wahania czy dobrze robię ale jak napisałeś, warto czasem zaryzykować i tak też zrobiłem i pobrałem Twój poradnik ! TAK on całkowicie odmienił mnie jako faceta ! Jestem Twoim wielkim fanem mistrzu 🙂

 • Cześć.

  Kolejny naprawdę fajny artykuł. Z czystym sumieniem mogę również polecić poradnik, który różni się od innych dostępnych tym, że tutaj mamy podane suche fakty, instrukcję i metody na które naprawdę nikt by nie wpadł 🙂

Dodaj komentarz