Jeśli spotkałeś dziewczynę, która naprawdę Ci się spodobała i marzy Ci się, aby zdobyć jej numer telefonu, ważne jest zachowanie kilku podstawowych metod. Możesz się denerwować, ale nie musi to być skomplikowany lub przytłaczający proces. Najlepszym sposobem, aby zdobyć numer telefonu dziewczyny, jest po prostu oczarowanie jej rozmową i poproszenie o numer – proste co nie ? Cóż przynajmniej w teoretycznym założeniu. Pamiętaj jednak, że ważnym jest, aby nie wyręczać się znajomymi. Dlaczego ? Bo laska pomyśli, że jesteś słaby i strachliwy, że nawet nie chcesz do niej zagadać – a chyba nie chcesz by tak myślała. Zachowując spokój i pewność siebie, prawdopodobnie uzyskasz swój cel.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Więc działamy – numer do dziewczyny, co dalej ?

Musisz się zrelaksować, zanim zbliżysz się do dziewczyny – spękany nic nie zrobisz. Nawet jeśli wiesz, że chcesz zdobyć jej numer zaraz po tym, jak ją zauważysz, nie będziesz w stanie tego zrobić, jeśli wcześniej się nie wyluzujesz. Dziewczyna będzie w stanie wyczuć Twoje zdenerwowanie, a kobiety bardzo tego nie lubią. Chociaż normalne jest denerwowanie się, gdy czujesz się przestraszony lub nieśmiały, dziewczyna może zastanawiać się: „Co z tym gościem jest nie tak ?”. Dlatego też unikaj po prostu takich sytuacji. Ważne jest także, aby mieć świadomość, że zostaniemy olani – standard. Nie przejmuj się tym – nie pierwsza i nie ostatnia panna Cię olała, ale dzięki temu zyskujesz coś cennego – wiedzę, która pomoże Ci kolejnym razem.

No dobra, załóżmy że jest chill i masz siłę by podejść do wybranki…

Gdy już się uspokoisz, nadszedł czas, aby podejść do swojej wybranki. Nawiąż kontakt wzrokowy, uśmiechnij się i przede wszystkim nie krępuj się. Jeśli chcesz rozmawiać, musisz zrobić świetne pierwsze wrażenie tak szybko, jak tylko możesz. Oto kilka przykładów:

  • Bądź pewny siebie. Pokaż jej kim jesteś, że uwielbiasz poznawać nowych ludzi. Możliwe, że będzie podekscytowana, gdy dowie się, że się nią interesujesz,
  • Poświęć jej całą swoją uwagę. To nie znaczy, że powinieneś patrzeć jej w oczy. To znaczy, że powinieneś skierować swoje ciało ku niej, odłożyć telefon i sprawić, by zobaczyła, że ​​to, co ona mówi, jest dla ciebie ważne.

Gdy poznasz jej podstawowe informacje, takie jak jej imię i skąd jest, powinieneś chcieć ją jeszcze bardziej poznać. To nie znaczy, że powinieneś zapytać ją o jej filozofię życia lub o najbardziej znaczące doświadczenie z jej dzieciństwa. Po postu zadaj jej kilka pytań na temat samej siebie np. o jej rodzeństwo, o film, który widziała, lub o to, co myśli o swojej pracy. Pozwól jej zobaczyć, że jej odpowiedzi bardzo Cię interesują – słuchaj jej, a przynajmniej sprawiaj takie wrażenie. A i pamiętaj – nie wywieraj na niej żadnej presji. Jeśli będziesz naciskał, to istnieje spora szansa, że laska się w sobie zamknie i będzie od Ciebie uciekać. Za słowem naciskał chowa się np. to, że nie mów jej, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałeś. Po prostu powiedz jej, że ma niesamowity śmiech, lub że jej oczy są uderzające. Jak będziesz ją za bardzo gloryfikował wyczuje, że coś jest nie tak.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Zagadałeś ? Teraz zdobądź numer…

Gdy początkowo ją oczarowałeś, nadszedł czas, aby ją polubić wystarczająco, by móc znowu z nią spędzić czas. Nie musi myśleć, że jesteś mężczyzną, na którego czekała całe życie; wszystko, co musi myśleć, to: „Hej, ten facet jest fajny, chcę poznać go jeszcze bardziej.” Oto kilka wskazówek:

  • Bądź inteligentnie dowcipny. Pokaż jej, że lubisz się z nią drażnić. Jeśli powie coś zabawnego, odpowiedz z zabawnym żartem, zamiast po prostu śmiać się i mówić: „To zabawne”. To pokaże jej, że możesz nadążyć za nią, jeśli znów będziecie chcieli się spotkać.
  • Pozwól jej się otworzyć przed Tobą. Zachęć ją, by powiedziała Ci coś o sobie, musi poczuć, że może Tobie zaufać. Zacznij budować mocne więzi.

Co więcej – nie czekaj, aż sprawy się przeciągną, bo inaczej przegrasz. Kiedy dojdziesz do punktu, w którym myślisz: „Świetnie się bawię rozmawiając z tą dziewczyną, powinieneś natychmiast poprosić o jej numer telefonu”. Sposoby są dwa: umów się z nią. Zamiast pytać o jej numer telefonu, poproś ją o randkę. W trakcie rozmowy, po prostu powiedz: „Muszę iść, ale naprawdę chcę kontynuować tę rozmowę przy obiedzie w przyszłym tygodniu. Czy chciałabyś tego ?” Jeśli powie, że tak – wtedy powinieneś poprosić o numer. Drugą opcją jest poproszenie o numer bezpośrednio. Kiedy rozmowa przebiega tak dobrze, jak to możliwe, powiedz: „Hej, bardzo lubię z Tobą rozmawiać. Czy mogę otrzymać Twój numer, żebyśmy mogli dalej rozmawiać ?” Wyjaśnij, że pytasz o jej numer, ponieważ chcesz się ponownie spotkać.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Kilka słów podsumowania

Jak widać istnieje wiele wartościowych wskazówek, które mogą okazać się pomocne w zdobyciu numeru do dziewczyny, która nam się bardzo podoba. Musimy zdawać sobie sprawę, że każda nasza próba nie zakończy się sukcesem dlatego ważne jest aby nie poddawać się po pierwszym falstarcie. Naszym zdaniem i tak najważniejsza jest pewność siebie. Jeżeli będziemy osobami otwartymi, uśmiechniętymi oraz będziemy sprawiać wrażenie osób naprawdę ciekawych z pewnością będziemy mieli szansę zdobyć nie jedną kobietę. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych cech. Jeśli jednak dalej nie czujesz się na siłach, by rozmawiać z kobietami masz dwie drogi by sobie pomóc. Jedna jest drogą eksperymentalną – zarejestruj się na portalach randkowych i eksperymentuj pisząc z różnymi kobietami. Prędzej lub później nauczysz się, jak robić to poprawnie. Drugim sposobem jest pobranie naszego poradnika. Znajdziesz tam rozdział o rozmowach z kobietami.

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 6

Dodaj komentarz