Jeśli spotkałeś dziewczynę, która naprawdę Ci się spodobała i marzy Ci się aby zdobyć jej numer telefonu, ważne jest zachowanie kilku podstawowych metod. Możesz się denerwować, ale nie musi to być skomplikowany lub przytłaczający proces. Najlepszym sposobem, aby zdobyć numer telefonu dziewczyny, jest po prostu oczarowanie jej rozmową i poproszenie o numer, ważnym jest aby nie wyręczać się znajomymi. Zachowując spokój i pewność siebie, prawdopodobnie uzyskasz swój cel.

——————————————————————————————————————————–

Numer do dziewczyny co dalej

Musisz się zrelaksować, zanim zbliżysz się do dziewczyny. Nawet jeśli wiesz, że chcesz zdobyć jej numer zaraz po tym, jak ją zauważysz, nie będziesz w stanie tego zrobić, jeśli wcześniej się nie wyluzujesz. Dziewczyna będzie w stanie wyczuć Twoje zdenerwowanie, a kobiety bardzo tego nie lubią.

 • Chociaż normalne jest denerwowanie się, gdy czujesz się przestraszony lub nieśmiały, dziewczyna może zastanawiać się: „Co z tym gościem ?”. Unikaj po prostu takich sytuacji.
 • Najgorsze, co może się stać, to: pytasz o jej numer telefonu, a ona Ci go nie da. Czy możesz to przeżyć ? Jasne, że tak. Koniecznie trzeba próbować i nie załamywać się.

——————————————————————————————————————————–

Jak zdobyć numer

Gdy już się uspokoisz, nadszedł czas, aby podejść do swojej wybranki. Nawiąż kontakt wzrokowy, uśmiechnij się i przede wszystkim nie krępuj się. Jeśli chcesz rozmawiać, musisz zrobić świetne pierwsze wrażenie tak szybko, jak tylko możesz. Oto kilka przykładów:

 • Bądź pewny siebie. Pokaż jej kim jesteś, że uwielbiasz poznawać nowych ludzi. Możliwe, że będzie podekscytowana, gdy dowie się, że się nią interesujesz,
 • Poświęć jej całą swoją uwagę. To nie znaczy, że powinieneś patrzeć jej w oczy. To znaczy, że powinieneś skierować swoje ciało ku niej, odłożyć telefon i sprawić, by zobaczyła, że ​​to, co ona mówi, jest dla ciebie ważne.
 • Rozśmiesz ją. Kobiety bardzo to lubią.

——————————————————————————————————————————–

Jak zdobyć numer dziewczyny

Gdy poznasz jej podstawowe informacje, takie jak jej imię i skąd jest, powinieneś chcieć ją jeszcze bardziej poznać. To nie znaczy, że powinieneś zapytać ją o jej filozofię życia lub o najbardziej znaczące doświadczenie z jej dzieciństwa. Oto jak to zrobić:

 • Zadaj jej kilka pytań na temat samej siebie. Po prostu zapytaj o jej rodzeństwo, o film, który widziała, lub o to, co myśli o swojej pracy. Pozwól jej zobaczyć, że jej odpowiedzi bardzo Cię interesują.
 • Nie wywieraj na niej żadnej presji.
 • Nie mów jej, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałeś. Po prostu powiedz jej, że ma niesamowity śmiech, lub że jej oczy są uderzające. Zawsze musisz zachować spokój.

——————————————————————————————————————————–

Telefon do dziewczyny

Gdy początkowo ją oczarowałeś, nadszedł czas, aby ją polubić wystarczająco, by móc znowu z nią spędzić czas. Nie musi myśleć, że jesteś mężczyzną, na którego czekała całe życie; wszystko, co musi myśleć, to: „Hej, ten facet jest fajny, chcę poznać go jeszcze bardziej.” Oto kilka wskazówek:

 • Bądź inteligentnie dowcipny. Pokaż jej, że lubisz się z nią drażnić. Jeśli powie coś zabawnego, odpowiedz z zabawnym żartem, zamiast po prostu śmiać się i mówić: „To zabawne”. To pokaże jej, że możesz nadążyć za nią, jeśli znów będziecie chcieli się spotkać.
 • Pozwól jej się otworzyć przed Tobą. Zachęć ją, by powiedziała Ci coś o sobie, musi poczuć, że może Tobie zaufać. Zacznij budować mocne więzi.

——————————————————————————————————————————–

Jak zdobyć numer do kobiety

Nie czekaj, aż sprawy się opóźnią, bo inaczej przegrasz. Kiedy dojdziesz do punktu, w którym myślisz: „Świetnie się bawię rozmawiając z tą dziewczyną, powinieneś natychmiast poprosić o jej numer telefonu. Oto dwa najlepsze sposoby na zrobienie tego:

 • Umów się z nią. Zamiast pytać o jej numer telefonu, poproś ją o randkę. W trakcie rozmowy, po prostu powiedz: „Muszę iść, ale naprawdę chcę kontynuować tę rozmowę przy obiedzie w przyszłym tygodniu. Czy chciałabyś tego ?” Jeśli powie, że tak – wtedy powinieneś poprosić o numer.
 • Poproś o numer bezpośrednio. Kiedy rozmowa przebiega tak dobrze, jak to możliwe, powiedz: „Hej, bardzo lubię z Tobą rozmawiać. Czy mogę otrzymać Twój numer, żebyśmy mogli dalej rozmawiać ?” Wyjaśnij, że pytasz o jej numer, ponieważ chcesz się ponownie spotkać.

——————————————————————————————————————————–

Telefon do kobiety

Jeżeli zauważyłeś wspaniałą dziewczynę, która oczarowała Ciebie od pierwszego wrażenia nie zaszkodzi natychmiast poprosić o numer. Najpierw upewnij się, że jest otwarta. 

 • Po znalezieniu idealnej dziewczyny, obdarz ją dużym uśmiechem i silnym kontaktem wzrokowym.

——————————————————————————————————————————–

Jak zdobyć numer telefonu do dziewczyny

 

Jak widać istnieje wiele wartościowych wskazówek, które mogą okazać się pomocne w zdobyciu numeru do dziewczyny, która nam się bardzo podoba. Musimy zdawać sobie sprawę, że każda nasza próba nie zakończy się sukcesem dlatego ważne jest aby nie poddawać się po pierwszym falstarcie. Naszym zdaniem i tak najważniejsza jest pewność siebie. Jeżeli będziemy osobami otwartymi, uśmiechniętymi oraz będziemy sprawiać wrażenie osób naprawdę ciekawych z pewnością będziemy mieli szansę zdobyć nie jedną kobietę. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych cech. Można o tym pisać i pisać, ale aby to wszystko zrozumieć wystarczy, że każda zainteresowana osoba pobierze i przeczyta nasz autorski poradnik. Z pewnością jego zawartość okażę się dla wielu osób kluczem do sukcesu.

 

Jak zdobyć numer telefonu do dziewczyny

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 5

Dodaj komentarz