fbpx

Jak być czarującym mężczyzną dla kobiety ?

Czym jest urok osobisty ? Jak być czarującym i czy faktycznie działa to na kobiety ? Być może do tej pory nigdy nie zastanawiałeś się nad tą kwestią, ma ona jednak bardzo duży wpływ na kontakty damsko-męskie oraz efektywność podrywania.

Czar jest tą cechą, o której mówi się, kiedy mężczyzna ma w sobie „to coś”, co przyciąga do niego kobiety. Nie trzeba być playboyem, żeby korzystać z zasobów uroku osobistego, co więcej – sztuka ta jest możliwa do nauczenia. A wtedy nie oprze ci się żadna przedstawicielka płci pięknej…

Urok osobisty jest czymś tak ulotnym, że do tej pory nie doczekał się nawet konkretnej definicji. Każdy coś o nim słyszał, ale nie każdy potrafi powiedzieć o nim coś więcej. Kobiety mu ulegają, mężczyźni go roztaczają – nie chodzi jednak o feromony, a bardziej o ogólną prezencję i aurę.

W dużym uproszczeniu, urok osobisty to te cechy naszego charakteru, wyglądu, stylu bycia oraz zachowania, dzięki którym możemy uwodzić i przyciągać, nęcić i kokietować, a także bez problemu załatwiać nawet trudne sprawy. Bycie czarującym ułatwia bowiem ogólną drogę przez życie, dlatego warto zrobić wszystko, by poprawić u siebie zdolność oddziaływania na innych.

Czy bycia czarującym naprawdę można się nauczyć ?

Nawet 85% sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym zależy od ogólnego wrażenia. Sposób komunikacji, empatia, umiejętność negocjacji i przekonywanie do własnego zdania to wszystko, co zawiera się w uroku osobistym i co potrafi pomóc w podrywaniu, załatwianiu spraw, podpisywaniu kontraktów…

Czy zatem czaru można się nauczyć? Oczywiście, że tak ! Istnieją techniki i sposoby, które po przyswojeniu sprawiają, że urok osobisty ulega poprawie, a czar zaczyna oddziaływać na innych. Czy chcesz je poznać ?

Posiadając urok osobisty, masz otwarte drzwi do sukcesu i nieważne, czy dotyczy on tylko robienia wrażenia na kobietach, czy czegoś więcej. Od czarujących ludzi chętniej coś kupujemy, często przekonują nas oni do swojego zdania.

Jesteśmy też w stanie z nimi współpracować oraz myślimy o nich pozytywnie. Kobiety także dodatkowo chodzą z takimi facetami do łóżka dużo chętniej, niż z wystraszonymi ofermami, które nie wiedzą, czego chcą.

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak być czarującym facetem – dobrze jest mieć jakiś wzór do naśladowania. Czy zatem znasz lub podziwiasz kogoś, kto w twojej ocenie emanuje urokiem osobistym ? Co ta osoba posiada, czego nie mają inni? Jak się zachowuje?

Jak wywiera wpływ na innych ? Czy chociaż część tych zachowań jesteś w stanie skopiować ? Pamiętaj, że 100% uroku osobistego jest rozwijane podczas rozmowy i to ona potrafi zdziałać najwięcej. Ogólna prezencja stawia cię w lepszym świetle, ale to interakcja naprawdę nadaje bieg temu, co chcesz osiągnąć. Co zatem robić, by oddziaływać na kobiety bardziej ?

Jak być czarującym? Sprawdzone tricki

Bycie czarującym jest równoznaczne z byciem miłym dla wszystkich kobiet. Nie wszystkie są ładne i nie każdą chcesz uwieść, ale trening czyni mistrza. Poza tym, jeśli chcesz emanować urokiem osobistym, po pewnym czasie i tak będziesz robił to cały czas, nie tylko w stosunku do dziewczyn, które Ci się podobają.

Uzbrój się też w odrobinę cierpliwości. Jest raczej wątpliwe, że staniesz się mistrzem czaru w kilka godzin – ale z im większą ilością osób masz na co dzień styczność, tym na pewno szybciej ci to pójdzie, bo będziesz miał jak ćwiczyć.

Co ważne, nie tylko kontakty interpersonalne nadają się do tego – także rozmowa telefoniczna oraz przez komunikator może służyć podniesieniu kompetencji dotyczących czaru. Jakie triki wykorzystują zatem najwięksi uwodziciele ?

 1. TWOJA PEWNOŚĆ SIEBIE MUSI BYĆ WIDOCZNA – nie bój się patrzeć kobietom w oczy i chwytać ich spojrzeń lub zaczynać rozmowy. Kiedy idziesz ulicą, odwzajemniaj uśmiechy i uśmiechaj się, nie gap się jednak zbyt nachalnie, a raczej z sympatią i zawadiacką miną, wtedy od razu będziesz sprawiał wrażenie otwartego i wartego poznania.
 2. ZAPAMIĘTUJ IMIONA – to absolutnie konieczny warunek, by flirt był skuteczny, a twój czar wydawał się większy. Zwracaj się imieniem do swojej rozmówczyni – mężczyźni, którzy zapamiętują imiona, wydają się kobietom dużo bardziej interesujący i warci uwagi niż ci, którzy tego nie robią.
 3. SŁUCHAJ UWAŻNIE I ZADAWAJ PYTANIA – wydobywaj podczas rozmowy wszystko, co najlepsze z kobiety i pokaż jej swoje zaangażowanie, zadając pytania. Unikaj tematów niebezpiecznych (jak chociażby polityka), nie bądź też wścibski.
 4. NIE KŁAM I NIE ŚCIEMNIAJ – kłamstwo ma krótkie nogi, a jeśli wyjdzie na jaw stracisz zaufanie, a wzbudzanie zaufania to bardzo ważny element bycia czarującym.
 5. NIE BÓJ SIĘ OKAZAĆ PODZIW – kobiety uwielbiają imponować facetom, to nie tylko męska cecha.
 6. KOMPLEMENTUJ – imponowanie imponowaniem, ale ty też trochę podziwu musisz okazać. Komplementy są na to najlepszym sposobem. Nie skupiaj się jednak tylko na wyglądzie! Niewielu mężczyzn wciąż zwraca uwagę na inteligencję czy charakter dziewczyn.
 7. DZIĘKUJ – szczególnie, jeśli to ty usłyszysz komplement.
 8. POZOSTAŃ TAJEMNICZY – aura tajemniczości powoduje, że wydajesz się atrakcyjniejszy. Nudny facet nigdy nie jest czarujący, więc wystrzegaj się tego.
 9. BĄDŹ UPRZEJMY I KULTURALNY – w razie potrzeby broń swojego zdania, ale pod żadnym pozorem nie wdawaj się w kłótnie i pyskówki, żeby nie wyjść na prostaka !
 10. BĄDŹ EMPATYCZNY – facet nie może być za miękki, ale nawet twardziel musi mieć uczucia, dlatego empatia jest niesamowicie ważna – szczególnie, jeśli kobieta ma jakiś problem, gorszy dzień lub po prostu potrzebuje wsparcia.
 11. NIE BÓJ SIĘ PRZEGRAĆ – jeśli nie masz racji, po prostu to przyznaj, nie udawaj obrażonego na cały świat za to, że się pomyliłeś.
 12. NAŚLADUJ KOBIETĘ – jej gesty, mimikę, ton głosu… Zgraj się z rozmówcą, a od razu zaczniesz wydawać się sympatyczniejszy i bardziej czarujący. Uśmiechnij się w odpowiedzi na uśmiech, zmartw jako reakcja na smutek – dostosowywanie emocji to jedna z najmocniejszych broni w kontaktach międzyludzkich.
 13. ZNAJDŹ COŚ, CO WAS ŁĄCZY – pomiń to, co was dzieli i skup się na punktach stycznych, choćby były czymś tak nieistotnym jak ulubiony serial albo danie. Kobiety pałają od razu większą sympatią do facetów, którzy lubią to samo, co one.
 14. POZNAJ MOC DOTYKU – uścisk dłoni, muśnięcie ręki, pocałunek na powitanie, przyjacielskie przytulenie… Niby tak niewiele, a może sprawić, że kobieta zapragnie większej ilości twojego dotyku i namiętności.
 15. NIE BÓJ SIĘ CZASEM WYGŁUPIĆ – wydasz się sympatyczniejszy, jeśli czasem się wygłupisz. Śmiesznie tańczysz? Jeśli odpowiednio to ugrasz, wyjdziesz na uroczego, nie wstydząc się swoich marnych umiejętności.

Jak bardzo bycie czarującym pomaga w uwodzeniu ?

Urok osobisty bardzo pomaga w zdobywaniu kobiet i osiąganiu sukcesów w innych dziedzinach życia. Naprawdę warto być czarującym. Znając więc techniki, dobrze jest je ćwiczyć, by mocniej oddziaływać nie tylko na płeć piękną, ale także, by zdobywać w życiu wszystko, czego pragniesz.

Pamiętaj, że czar jest niezwykle ważny, ale tylko z odpowiednią schludnością i zadbanym wyglądem będziesz mógł wykorzystać go w stu procentach. Nie musisz na co dzień chodzić w garniturze lub mieć urody greckiego boga – czyste ubranie i zadbany wygląd to jednak konieczność!

Sprawiając wrażenie zaniedbanego nie będziesz mógł bowiem w pełni wykorzystać swojego uroku osobistego, a wtedy dużo trudniej jest zrobić wrażenie na kimkolwiek, szczególnie jakiejś fajnej dziewczynie.

4.9/5 - (19 votes)

Leave a Reply