fbpx

O czym rozmawiać z dziewczyną

Nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną? Nie dziwię się. Kobiety to niezwykle skomplikowane osoby. Czasem może Ci się wydawać, że już je rozumiesz, aby nagle po paru chwilach znaleźć się w sytuacji, z którą dotąd się nie spotkałeś.

Pokazuje to tylko jak niezwykle trudne i wymagające są od mężczyzny, aby umiejętnie rozmawiać z kobietami i móc zaciekawić je swoją osobowością, wiedzą, humorem, czy też mądrością. Tak naprawdę możemy długo zastanawiać się na temat tego, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Często również pojawia się pytanie, czy warto wysyłać swoje nudesy niedawno poznanej dziewczynie lub oczekiwać, że ona będzie je nam wysyłała? Moim zdaniem zdecydowanie nie.

Do póki bardzo dobrze nie poznamy drugiej osoby, nie możemy oczekiwać lub sami oferować swoich nagich zdjęć. Możemy w ten sposób odstraszyć płeć przeciwną.

Ponadto jakby nie patrzeć, nie ma jednego istotnego/idealnego schematu, którym moglibyśmy się wzorować, aby liczyć na sukces i zainteresowanie z drugiej strony. Jeżeli więc TY chcesz zyskać, a przede wszystkim utrzymać zainteresowanie od strony kobiet powinieneś poznać kilka technik, które pomogą Ci w tym, a przez to w pewien sposób staniesz się atrakcyjniejszy dla płci pięknej.

O czym rozmawiać z dziewczyną oraz jak zacząć rozmowę

Tak naprawdę istnieje wiele różnego rodzaju sposobów na to, aby rozpocząć rozmowę. Kluczowe znaczenie ma tutaj to, czy interesuje nas znajomość, którą poznaliśmy w internecie, czy też ta widziana na żywo.

Ciekawe jest to, że w pierwszym przypadku jest o wiele łatwiej, gdyż jesteśmy schowani za ekranem komputera, tym samym w pewien sposób unikając prawdziwego okazywania emocji. O czym rozmawiać z dziewczyną?

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jakby nie patrzeć o wiele łatwiej jest zrobić uśmieszek, smutną minkę, czy też zaskoczenia za pomocą emotikon, niż pokazywać to samodzielnie. Niemniej jednak nawiązywanie znajomości w ten sposób, choć wydaje się łatwiejsze, to na dłuższą metę wcale nie jest korzystniejsze, gdyż wymaga od nas o wiele sprawniejszego i „ładniejszego” posługiwania się językiem po to, aby móc zaciekawić drugą stronę.

Dlatego też spotkania twarzą w twarz mogą zaowocować znacznie szybszą bliższą relacją. Oczywiście w tym przypadku trzeba zdobyć się na dużą odwagę, aby móc przykładowo zagadać do naszej potencjalnej partnerki.

Niemniej, jednak jeżeli już nam to się uda, to możemy być pewni, że korzystając z wrodzonych umiejętności, czyli mimiki twarzy, naturalnych zachowań lub gestów będziemy mogli o wiele łatwiej zaciekawić daną kobietę.

Powiedzmy, że już udało nam się rozpocząć rozmowę. Co teraz? Cóż teraz pojawia się problem, o czym rozmawiać z dziewczyną, tak aby utrzymać kontakt. Jakby nie patrzeć nie za bardzo wiemy, co lubi, co ją interesuje, czemu znajduje się w danym miejscu, do czego dąży w życiu – prawda?

Owszem, nie wiemy tego, ale stwarza to znakomite rozwiązanie dla całej rozmowy. Bądźmy po prostu szczerzy i z naszym autentycznym zainteresowaniem zadawajmy pytania dotyczące jej życia, pasji, ulubionego pieska, czy też potrawy, którą akurat je.

Do tego zwracajmy również uwagę na to, jak się uśmiecha i zachowuje, a następnie komplementujmy. Te wszystkie aspekty będą ostatecznie wiązały się w jedną całość, tworząc bardzo sprawną, a być może nawet „korzystną” rozmowę.

O czym rozmawiać z dziewczyną? Pytania to nie wszystko

Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że nie możemy tylko „żyć” pytaniami, gdyż w pewnym momencie nasza potencjalna partnerka poczuje się jak na przesłuchaniu (niczym z amerykańskich filmów), co trochę może ją odstraszyć.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Dlatego też zachowajmy zdrowy umiar i wyjdźmy z własną inicjatywą. Omawianie naszych zainteresowań i pasji wcale nie jest niczym złym. Co ciekawe nie muszą to być niezwykle pasjonujące, czy też niewiarygodnie fascynujące rzeczy, które na tle innych ludzi wyglądają wspaniale.

Istotne jest to, aby pokazać, że nas ciekawią, że to jest nasze życie i lubimy to robić lub też nie – w zależności, o czym mówimy, a tym samym podkreślić, że faktycznie podoba nam się ta rozmowa i chcemy dokładniej poznać drugą osobę i samemu być przez nią poznanym.

Jednakże jestem świadomy tego, że wielu mężczyzn w momencie, kiedy chcą poderwać kobietę swoich marzeń, totalnie zapomina języka w gębie. Sam to doświadczyłem i widzę to po wielu facetach.

Z pewnością nie raz byłeś w sytuacji, gdy udało Ci się nawiązać rozmowę, a Twoja partnerka delikatnie się uśmiecha, bo wie, że jesteś zestresowany i gubisz się w tym, co mówisz. Robisz to jednak w taki sposób, że ją to pociąga i daje Ci szansę. To jest ten moment, gdy nie możesz tego schrzanić.

Pamiętaj, nawet standardowe tematy mogą spowodować, że dojdzie do niezręcznej ciszy. Dlatego też podczas rozmowy nie możesz zapominać o komunikacji niewerbalnej tej, której nie osiągniesz online. Mowa tutaj o gestach, ruchach, kontakcie wzrokowym, dotyku, czy też delikatnym uśmiechu.

W efekcie całość umożliwi Ci o wiele łatwiejsze podtrzymanie rozmowy. Nie tak dawno wspomniałem Ci, że pisząc poprzez komunikatory internetowe, będzie o wiele trudniej utrzymać rozmowę. Wszystko to wynika z faktu, że pisząc kilka słów, a następnie klikając enter, bardzo szybko możemy stworzyć ze wspólnej rozmowy – monolog, co jest niezwykle przytłaczające.

W efekcie ważne jest, abyśmy zachowali odpowiedni stosunek: mówienia o sobie i słuchania po to, by rozmowy przebiegała naturalnie i emitowała trochę rzeczywiste spotkanie. W efekcie stopniowo będziesz poznawał coraz więcej, a zarazem coraz więcej odsłaniał o samym sobie, budząc obopólne zainteresowanie.

Internet ma też taką zaletę, że jeżeli znalazłeś coś ciekawego, śmiesznego lub też coś, co mogłoby ją zaciekawić, raz-dwa możesz jej to podesłać, tym samym zyskując w oczach potencjalnej kandydatki.

O czym rozmawiać z dziewczyną? Specjalne techniki, czy w ogóle istnieją?

Oczywiście aspekt tego, o czym rozmawiać z dziewczyną jest niezwykle trudnym i nawet znając podstawę zasad prowadzenia rozmowy, wielu mężczyzn może mieć problem nie tylko z samym zagadaniem, ale także utrzymaniem komunikacji.

Nie ma tu znaczenia, czy będzie ona rzeczywista, czy też odbywająca się w świecie internetowym. Niemniej jednak i dla tych panów znajdzie się pewne rozwiązanie. Mowa tutaj o specjalistycznych technikach, które w pewien sposób podbudują Twoją pewność, jako mężczyzny, samca alfy, przywódcy i dominatora, a z drugiej strony pozwolą na lepsze zrozumienie kobiet.

O czym rozmawiać z dziewczyną? Techniki te nie są do końca związane z aspektem – „o czym rozmawiać z dziewczyną”, lecz bardziej z aspektem jak utrzymać jej zainteresowanie. Jak już z pewnością zauważyłeś, zaciekawienie wcale nie musi wynikać tylko i wyłącznie z rozmowy, ale także z komunikacji niewerbalnej.

Stąd też są techniki wykorzystujące różne sposoby, aby uzyskać taki efekt. Niestety, nie jestem w stanie Ci tutaj teraz ich pokazać. Nie dlatego, że nie chce, czy Ci nie ufam, lecz po prostu dlatego, że jest to bardzo cenna wiedza i aby móc ją zdobyć trzeba złożyć specjalne męskie przyrzeczenie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Mogę Ci tylko zdradzić, że będzie ona niezawodna i z pewnością skuteczna. Jednakże kobiety nie mogą się o niej dowiedzieć, gdyż w efekcie straci swoją moc i nic, by już nie zadziałało.

Dlatego, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, musisz zajrzeć do artykułu jak odzyskać dziewczynę. Znajduje się tam pewien fragment odnoszący się do technik utrzymywania znajomości, które pomogą Ci w lepszym zrozumienie tego, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

5/5 - (11 votes)

6 komentarzy

  1. Daniel Piskurewicz 10 grudnia 2018
  2. Bartosz Szwed 10 grudnia 2018
  3. Pablo PL 10 grudnia 2018
    • Adam Kamiński 10 grudnia 2018
  4. Pawel 21 grudnia 2018
  5. Damian1981 26 grudnia 2018

Leave a Reply