fbpx

Kim jest nowy facet Twojej byłej dziewczyny ?

Co należy zrobić po rozstaniu? Przede wszystkim dać sobie czas, wrócić do normalności i spojrzeć w głąb siebie. Dlaczego zatem kobiety tak często “zabijają klina klinem”? Jeśli zastanawiasz się kim jest nowy facet Twojej byłej dziewczyny – ten artykuł jest dla Ciebie.

Nie od dziś wiadomo, że płeć piękna wymyka się zasadom logiki. W związku z tym nie dziwi, że możesz zastanawiać się, dlaczego zaraz po rozstaniu twoja była prowadza się z innym facetem. Odpowiedzmy sobie zatem na pytanie, czym jest zerwanie dla kobiet i dlaczego często raptem chwilę po jej odejściu jesteś atakowany bodźcami, które zmuszają cię do zastanawiania się, kim jest nowy facet twojej byłej dziewczyny…

Jak kobiety wybierają partnerów?

W obliczu rozstania kobiety lubią wchodzić w nowe związki. Szczególnie, jeśli same to rozstanie inicjują. Istnieje kilka ciekawych prawideł związanych z wybieraniem partnera przez kobietę (tymi zajmiemy się teraz), a także czynniki dodatkowe podyktowane rozstaniem (tymi zajmiemy się za chwilę).

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Wydawać by się mogło, że wybór partnera to sprawa świadoma, jednak naukowcy udowadniają, że wcale tak nie jest. Wchodzenie w nowy związek bez bagażu opiera się w dużej mierze na podświadomości.

Wbrew pozorom, więcej kalkulacji pojawia się u pań, kiedy z jednego faceta niemalże “przeskakują” na drugiego. O czynnikach zemsty jednak za chwilę. Wróćmy do początku waszej znajomości – co wtedy zadecydowało o tym, że stworzyliście związek? Jaka była jej perspektywa ?

  • Podpowiedziały jej geny – zróżnicowanie genetyczne to bardzo ważny czynnik wchodzenia w relację. Im różniejsze geny, tym zdrowsze potomstwo – i ta zasada jest niezmienna i podświadoma, nawet jeśli kobieta nie planuje z partnerem dzieci. To silniejsze od niej, a także warunkuje stabilniejszy i trwalszy związek – im bardziej zróżnicowane geny, tym potrzeba zdradzania partnera mniejsza, a to wszystko oparte jest przecież jedynie na zgodności tkankowej, czyli zespole białek, który decyduje o tym, jak silną relację jesteście w stanie stworzyć
  • To zależało od dnia jej cyklu – w okolicach dni płodnych kobiecą uwagę przyciągają mężczyźni o typowo męskich rysach, podczas gdy w innych dniach cyklu, wybierani są raczej ci o delikatniejszych sylwetkach i twarzach
  • Potencjalny partner musiał być do niej podobny – ewentualnie do jej ojca lub braci. Jeśli potencjalny partner przypomina mężczyznę z najbliższej rodziny lub samą kobietę, ma on dwie ważne cechy – wciąż inny zestaw genów, ale wydaje się sympatyczniejszy (i podświadomie gwarantuje lepsze dogadywanie się w relacji).

Jak odchodzą kobiety?

Wiesz już, co was do siebie przyciągnęło, teraz sprawdzimy, co was od siebie oddaliło. Jak odchodzą kobiety ? Co dzieje się w ich głowach, że tak chętnie rzucają się w ramiona innego faceta ?

Nie wchodząc w tym momencie w szczegóły, co było między wami nie tak, skupmy się raczej na kobiecym podejściu do odejścia, nie na jego przyczynach w 1 konkretnym związku, ponieważ rozpad relacji może opierać się na milionach powodów.

Przede wszystkim, facet zawsze jest zaskoczony odejściem, bo nie wszystko widzi lub czasem nie wszystko chce widzieć. Kobieta natomiast w 99% przypadków odchodzi po kawałku. I chociaż fizycznie wciąż jeszcze może być przy tobie, to psychicznie jest jej jakby coraz mniej… Czy zauważyłeś coś takiego w jej zachowaniu ? Jakby stopniowo powoli odpływała coraz dalej od ciebie?

Porównajmy to do meczu, w którym Ty jesteś drużyną, a ona sędzią. Pomijając fakt, że obie strony zawsze ponoszą winę za rozpad związku, prawdopodobne jest to, że otrzymywałeś od swojej dziewczyny ostrzeżenia podobne do żółtych kartek.

Ignorując je, przybliżałeś się do jej odejścia. Wiadomo, że z kobietami jest tak, że chcą, byśmy się różnych rzeczy domyślali, a to przecież niemożliwe. Często zdarza się jednak, że facet coś widzi i po prostu macha na to ręką, a kobieta odchodzi kawałek po kawałku i zostaje jej coraz mniej, aż w końcu przychodzi ten moment, że po prostu zamyka za sobą drzwi i wszystko się kończy.

Dla ciebie może oznaczać to tragedię, ale dziewczyny potrafią być zapobiegliwe. Nawet bardzo cierpiąc, myślą o swoim komforcie. Co się za tym kryje ? Potrzebują poczucia bezpieczeństwa lub choćby zwykłej adoracji, dlatego tak często zamiast odpocząć po związku, od razu ładują się w następny.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Mogą robić to z różnych powodów i tak, bardzo często chcą się zemścić na byłym partnerze, choć nie zawsze. Często to chociażby zwykły strach przed samotnością.

Jej nowy “nabytek” wcale nie musi być czymś na stałe, może być jednak kimś z łapanki, kimś kogo miała pod ręką i do tej pory trzymała na dystans. Wszystko zależy od tego, czy chce ukoić ból, podnieść sobie samoocenę, czy po prostu trochę cię wkurzyć.

Jakich partnerów kobiety mają po rozstaniu ?

Po rozstaniu kobiety potrzebują dowartościowania i poczucia bezpieczeństwa, dlatego też są bardzo podatne na męskie towarzystwo. Jej nowy związek na “zapchanie dziury” po tobie raczej nie skończy się małżeństwem, ponieważ wtedy kobiety wybierają partnerów według 2 głównych założeń:

Założenie pierwsze

Na pocieszenie – podobny do plastra na skaleczone kolano, taki facet jest dla niej jednorazówką. Nie oznacza to jednego spotkania czy jednego seksu, dziewczyna raczej przyrównuje go do foliowej reklamówki, w której przynosi się do domu zakupy, a potem wrzuca ją do kosza na śmieci, bo przestaje być potrzebna.

Pocieszyciel może być wybrany przez dziewczynę lub sam wkręcić się w jej orbitę jako plaster (czasem nawet nieświadomie), podbijając do niej w momencie, w którym ona tego potrzebuje. Taki gość może cię wkurzać, jeśli się o nim dowiesz, ale uwierz, że powinieneś mu raczej współczuć.

Bowiem w momencie, w którym on się zakocha, twoja eks najprawdopodobniej zacznie rozglądać się za kimś na poważnie (bazując już nie na robieniu tobie na złość albo na wzmacnianiu swojej samooceny), a wtedy wybiera partnera kierując się zasadami, z którymi mogłeś zapoznać się wyżej.

Pamiętaj, że pocieszyciel jest zawsze tylko na pocieszenie, szanse na stworzenie z nim poważnego związku są marne, bo kobieta od samego początku podchodzi do niego trochę jak do zabawki

Założenie drugie

Na zrobienie Tobie na złość – o ile pocieszyciel będzie przez dziewczynę trzymany trochę w ukryciu, bo kobieta zdaje sobie sprawę z tego, jaka jest jego rola, to “Jej Nowa Miłość Tobie Na Złość” to typ, który będzie dosłownie wyskakiwał ci z lodówki.

Mając takiego w zanadrzu, twoja była będzie robić wszystko, by zagotować ci krew – nie tylko udostępniać ich wspólne zdjęcia na portalach, bo przecież z obserwowania jej możesz zrezygnować, ale także chadzać ze swoim nowym nabytkiem w miejsca, w których może się z nim na ciebie natknąć. A ty – jeszcze nie do końca wyleczony z tego związku – będziesz szalał ze złości.

Uważaj, bo taka sytuacja często kończy się rywalizacją byłego i obecnego – a nie od dziś wiadomo, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta i często obaj tacy faceci zostają frajerami, których pokonuje Ten Trzeci, który znajduje się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

I nie oszukujmy się, raczej nie pojawia się on znikąd, tylko sama kobieta dopuszcza go do siebie gdzieś ze swojego otoczenia, gdzie ten już wcześniej się kręcił. Ten trzeci to także najbardziej prawdopodobny kandydat na poważny związek, którym ani ona nie będzie niczego sobie udowadniać, ani tobie wchodzić w paradę, byleby tylko sprawić, żebyś szalał ze złości.

Więc w końcu przychodzi czas na faceta NA POWAŻNIE – każde przyklejanie plastrów kiedyś się kończy, a wtedy czas na kolejny poważny związek. W im dłuższej relacji kobieta była z tobą, tym większe prawdopodobieństwo, że ten jej partner zostanie jej mężem i ojcem jej dzieci.

Bardzo trudno jest wygrać z takim facetem o jej względy. Dlaczego ? Ponieważ na wcześniejszych etapach prawdopodobnie popełniłeś już tyle błędów, że straciłeś w jej oczach szacunek.

To jednak jeszcze nie wszystkie kwestie, które trzeba poruszyć przedstawiając ci nowego faceta twojej byłej dziewczyny. Sprawdźmy zatem, skąd ci goście się biorą i dlaczego nigdy ich nie brakuje.

Kim jest nowy facet Twojej byłej dziewczyny ?

Faceci, którymi po rozstaniu otacza się twoja była nie biorą się znikąd. Najczęściej czekają, skrzętnie przez nią poukrywani, na odpowiedni moment, a gdy wasz związek się kończy, Ty zastanawiasz się kim jest nowy facet Twojej byłej dziewczyny. I uwierz, czasem naprawdę możesz się zdziwić, kto wskakuje na twoje miejsce.

  • Jej przyjaciel, którego dobrze znasz, a który mógł być gdzieś obok od wielu lat. To, że do tej pory nic jej z nim nie łączyło, nie znaczy, że teraz nie zacznie. Choćby miał być tylko chwilowym plastrem, a ich przyjaźń miałaby się skończyć. Niestety mimo tego, że wzięła go jedynie na zapchanie dziury, a faceta często masz za przegrywa, to wcale nie zmniejsza złości, gdy widzisz go na twoim miejscu.
  • Jej kolega z pracy – przy czym nawet nie musiał do niej specjalnie zarywać. Wystarczyło, że był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, a twoja była zarzuciła na niego sieci.
    Choć oczywiście zdarzają się też przypadki, że taki gość polował na nią od dłuższego czasu aż w końcu nadarzył się moment, kiedy mógł wkroczyć do akcji.
  • Jej dawna miłość, czyli facet z przeszłości, z którym coś ją łączyło lub z którym ma niedokończone sprawy, a który jest na tyle blisko, że można go teraz wykorzystać w tym trudnym dla niej czasie.
  • Facet, z którym była przed Tobą i to już potrafi zaboleć jak mało co. Szczęściem nie wszyscy faceci są zainteresowani powrotami lub nawet zabawą z kobietą, która raniła ich jakiś czas temu (choć i tacy masochiści się zdarzają, jeśli mają o sobie niskie mniemanie).
  • To po prostu ktoś z jej orbity – kobieta, która odeszła od faceta emocjonalnie lub jest zaraz po zakończeniu związku, tak bardzo łaknie zainteresowania, że może zostać uwiedziona dosłownie jednym uśmiechem. A wtedy dopuszcza do siebie kogokolwiek, kto okazuje jej zainteresowanie. Będąc tak zdesperowaną, rani nie tylko ciebie, ale także sama może zostać ofiarą, bo powiedzmy sobie szczerze, że o ile pewne kobiety są wyrachowane nawet po rozstaniu, to niektóre z nich stają się wtedy jeszcze bardziej bezbronne. Nie można przecież powiedzieć, że “wszystkie baby są przebiegłe”. Nie, niektóre naprawdę cierpią, a przez to czasem potrafią wpaść z deszczu pod rynnę, przysparzając dodatkowego bólu i sobie i tobie (szczególnie, jeśli też jeszcze bardzo mocno to wszystko przeżywasz).

Co możesz zrobić, kiedy ona od ciebie odeszła ?

Zostałeś porzucony. Co teraz? Masz kilka opcji i tylko od ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. Po pierwsze – jeśli dobrze to rozegrasz, możesz sprawić żeby twoja była do ciebie wróciła. Tak, to możliwe, ale musisz podejść do tego z chłodną głową i zrealizować plan krok po kroku, całkowicie na spokojnie.

Możesz także po prostu machnąć na tą relację ręką i skupić się na sobie, by przygotować się na nowy związek. Co jest dla ciebie ważniejsze w tym momencie? Na jakim etapie życia jesteś ?

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Otwórz się na swoje potrzeby i zajrzyj w głąb siebie. Od tej odpowiedzi będzie zależeć twoja najbliższa przyszłość. Jesteś panem swojego życia, a podejmowanie decyzji jest tego istotnym elementem.

4.9/5 - (14 votes)

Leave a Reply