Co zrobić aby dziewczyna była zazdrosna

Zazdrość to nieodłączny element nie tylko związków, ale w ogóle ludzkiego życia. Bywa destrukcyjna i stosunkowo łatwo jej ulec, ale z drugiej strony można użyć jej także do konkretnych celów. Warunkiem powodzenia jest jej umiejętne wywoływanie i dozowanie w odpowiednich dawkach. Co zatem zrobić, by dziewczyna była zazdrosna i co można w ten sposób osiągnąć ? Tego wszystkiego dowiesz się w artykule, zacznijmy jednak od definicji zazdrości w ogóle.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Zazdrość to uczucie pojawiające się w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt
zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Uważana zazwyczaj za uczucie
negatywne, choć w łagodnej formie może być np. bodźcem do pozytywnej konkurencji i
realizacji własnych aspiracji.

Dlaczego dziewczyna ma być o ciebie zazdrosna ? Zacznijmy od przykładu. Stoisz na ulicy, przed sobą widzisz wejścia do 2 restauracji. W jednej jest ruch, w drugiej nie ma prawie nikogo. Co zrobisz, jeśli jesteś głodny ? Nigdy nie wejdziesz do pustej restauracji, choćby serwowali tam lepsze postawy. Psychologia udowodniła już niezbicie, że ludzie kierują swoje kroki tam, gdzie coś się dzieje. Podobnie jest z zazdrością. Twoja atrakcyjność rośnie, kiedy wydaje się, że interesują się tobą inne kobiety – twoim zadaniem będzie więc wytworzenie wrażenia, że jesteś pożądany (nawet, jeśli w realu wcale tak nie jest).

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Dlaczego mężczyźni chcą wzbudzać zazdrość ?

Mężczyźni nie chcą być postrzegani jako wrażliwi, często zaprzeczają uczuciom, które kłębią się im w środku. Prawda jest jednak taka, że statystyczny facet myśli nie penisem a głową, a jego życie wewnętrzne wcale nie jest uboższe od tego, co przeżywają kobiety. Z powodu uczuć stosunkowo łatwo mężczyzną manipulować – czasem nawet prościej, niż używając dekoltu bądź krótkiej spódniczki. Wiedząc o tym, faceci lubią od czasu do czasu się odegrać, żeby zamanifestować swoją męskość – szczególnie, jeśli wiedzą, jak bardzo boli zazdrość,bo ich kobieta na jego oczach specjalnie flirtuje z innymi.

Czy jednak fair będzie, jeśli to ty odrobinę po manipulujesz nią ? Oczywiście, że tak. Świadomy facet zawsze ma kontrolę i nigdy nie przestaje używać logiki. Może wydawać się to trochę wyrachowane, ale bardzo prosto oddać kobiecie pole i pozwolić wejść sobie na głowę – a kiedy już trafi się pod mentalny pantofel, naprawdę ciężko spod niego wyjść.

Każdy facet chce wiedzieć, czy dziewczynie na nim zależy

Fajnie, kiedy dziewczyna okazuje miłość i zainteresowanie w sposób pozytywny. Badania pokazują jednak, że nic nie działa lepiej na poczucie męskości i próżność, niż gromy ciskane z oczu kobiety, która odczuwa zazdrość. Tej satysfakcji nie odbiera nawet fakt, że statystycznej kobiecie wystarczy naprawdę niewiele, żeby zagotowała się z zazdrości. Panie już takie są – kochają być obiektem uwielbienia innych mężczyzn, ale działa to tylko w jedną stronę i potrafią wręcz zabijać wzrokiem, kiedy “ich” facet robi to samo (jakby w jakimkolwiek związku mężczyzna mógł być własnością partnerki).

Umiejętnie dozowana zazdrość pozwala w sposób skuteczny przeprowadzić test związku i zaangażowania kobiety

Zerknięcie na atrakcyjną przechodzącą kobietę ? Komentarz na temat jej urody? Niby taka drobnostka, a potrafi powiedzieć na temat związku więcej niż rozmowa. Dzieje się tak dlatego, że kobiety często więcej gadają, niż potem wprowadzają w życie. Facetów to irytuje, więc biorą sprawy w swoje ręce by sprawdzić jak wiele ze słów partnerki jest prawdą. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jaka jest kondycja waszej relacji dopilnuj, by twoja dziewczyna została skonfrontowana z twoim zerknięciem na czyjeś pośladki.

Jeśli związek ma być poważny, a ona całkowicie to oleje, to masz się nad czym zastanawiać. Podobnie, jeśli przesadzi w drugą stronę i o głupie spojrzenie lub komentarz urządzi ci prawdziwą awanturę. Wiele na jej temat powie też grymas na twarzy, który skutecznie obróci w żart. Niewiele jest jednak kobiet, które potrafią czuć zazdrość mądrze i podchodzić do niej w zdrowy sposób.

Chcesz być wirtuozem zazdrości ? Pamiętaj o umiarze, a staniesz się mistrzem podgrzewania atmosfery

Z zazdrością naprawdę łatwo przesadzić, a wtedy twoje życie może zamienić się w piekło, które ze wzrostem uwagi czy namiętności nie będzie mieć nic wspólnego.

„Gniew zazdrosnej kobiety jest niebezpieczniejszy niźli wszystko inne na ziemi.”
Jakich zasad przestrzegać, jeśli chcesz umiejętnie wzbudzić zazdrość w dziewczynie, by osiągnąć konkretny cel, a nie tylko napsuć krwi wam obojgu ?

Pamiętaj, że nieumiejętnie używając zazdrości, możesz więcej stracić niż zyskać w oczach kobiety, na której ci zależy. Do czego więc można użyć zazdrości ?

– do zdobycia kobiety
– do podgrzania temperatury związku
– do odzyskania ukochanej.

Najważniejszą zasadą, której musisz w tej sytuacji przestrzegać, jest ukrycie twoich intencji. Twoja dziewczyna nie może domyślić się, że to co robisz, dzieje się w jakimś konkretnym celu, bo wtedy najprawdopodobniej postanowi odpłacić ci się tym samym. Przesłanki powodujące zazdrość muszą być podawane pośrednio, właściwie wręcz podprogowo, wskazując na zagrożenie ze strony innej osoby – na przykład atrakcyjna koleżanka z pracy Cię podrywa (do niczego jeszcze nie doszło, ale zagrożenie istnieje. Ty jesteś obojętny, ale ona zdeterminowana – a taka determinacja innej kobiety na twoją dziewczynę podziała jak włącznik lampki ostrzegawczej w jej głowie).

Jak sprawić, żeby dziewczyna była zazdrosna ?

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na to, by wzbudzić zazdrość w kobiecie. Poniżej lista najskuteczniejszych akcji, które możesz wykonać:

– wejdź w relację z innymi kobietami, spędzaj z nimi czas – nie, nie chodzi o to, by ją od razu zdradzać ! Skorzystaj na przykład z najlepszego ​RANKINGU PORTALI RANDKOWYCH​ i zarejestruj gdzieś konto, by trochę poflirtować z innymi lub na przykład zaproponuj pomoc atrakcyjnej sąsiadce

– komplementuj kobiety, których ona nienawidzi lub które widzisz w telewizji lub podczas wyjścia na miasto

– bądź trochę bardziej niż zwykle miły dla jej bliskiej przyjaciółki.

Naprawdę nie trzeba robić wiele, by wywołać kobiecą zazdrość. Nawet więcej – nie możesz robić za dużo, by ten plan nie odwrócił się przeciwko tobie. Chcesz przecież coś zyskać, anie zrobić sobie z kobiety, na której ci zależy, śmiertelnego wroga.

Wzbudzanie zazdrości u byłej dziewczyny jako sposób, by ją odzyskać

Zazdrość może być używana nie tylko do zdobywania i podkręcania atmosfery. Jest także istotnym elementem strategii odzyskiwania byłej dziewczyny, na której wciąż ci zależy. Nie od dziś wiadomo, że nic nie działa na kobietę lepiej, niż rywalka – szczególnie, jeśli widać, że ta Ci się podoba.

Jeśli jesteś więc w sytuacji, że chciałbyś aby twoja ukochana do ciebie wróciła, skorzystaj z poradnika ​JAK WRÓCIĆ DO BYŁEJ DZIEWCZYNY​ i spraw, by kobieta, którą kochasz,znowu była twoja. Przy odpowiednim podejściu i z działającym narzędziem, którym jest powyższy poradnik, możesz odbudować swój związek, a nawet sprawić, że wasza odnowiona relacja będzie jeszcze lepsza i silniejsza.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Wykonuj cały plan krok po kroku, nie dawaj jej nie potrzebnie sprzecznych sygnałów

Cała strategia wzbudzania zazdrości musi być przeprowadzona od początku do końca z uwzględnieniem kolejnych kroków i uczuć dziewczyny, nad którą “pracujesz”. Musisz być konsekwentny i wyważony – nie masz po prostu perfidnie grać na jej uczuciach ! Nie masz się mścić lub doprowadzić ją do chęci zemsty. Wzbudzanie zazdrości to żaden sposób walki -chyba, że chcesz, by twoja kobieta pogrzebała cię żywcem.

Konsekwencja oznacza przede wszystkim unikanie sprzecznych sygnałów – pamiętaj, że lepiej przeprowadzić akcję delikatniej, niż przywalić z grubej rury, by następnie musieć przepraszać i błagać o przebaczenie. Wywoływanie zazdrości jest manipulacją, ale jeśli działasz w słusznej wierze i wiesz, jak to zrobić, możesz na tym tylko zyskać. Przesada rzadko kiedy jest nagradzana – i dotyczy to w związku różnych rzeczy, jak zapewne zdążyłeś się już w swoim życiu przekonać.

Na koniec najważniejsze – każdy plan weźmie w łeb, jeśli nie dostosujesz go do obiektu, na którym będziesz pracował. Ciężko stwierdzić, czy to kobiety, czy mężczyźni są z natury bardziej zazdrośni – jedno jest jednak pewne: w artykule dostałeś studium pełnego spektrum zazdrości – tego, do czego możesz jej użyć i w jaki sposób to zrobić. A teraz idź i czyń zazdrość mądrze – tak, by używać jej wyłącznie do osiągania założonych celów.

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 15

 • Jednym z podstawowych problemów kobiet jest taki, ze one moga filtrowac z obcymi kobietami, natomiast nam facetom nie pozwalaja. Opisane porady pokazuja jak subtelnie i delikatnie podchodzic do sprawy, aby nie zrazic kobiet.

 • W sumie to artykul dosc fajnie opisuje o testach czy naszej dziewczynie/kobiecie zalezy. Dzieki zawartym wskazówkom w poradniku i artykule uchronilem sie od kobiet, które byly tylko i wylacznie materialistkami.

 • Artykul nie opisywal mojej sytuacji, poniewaz ja stracilem dziewczyne, aczkolwiek wzmianka o tym jak wrócic do bylej wiele mi pomogla. W sumie dosc sceptycznie podchodzilem do tego co piszecie bo kolejne lanie wody, ale sie mylilem!

 • Co prawda sam artykul opisuje dosc powierzchownie sytuacje, ale poradnik uzupelnia w 100%. Wachalem sie czy go kupic, poniewaz nie posiadalem dziewczyny, ale nie zaluje.

 • Zastosowalem jedna z porad napisana w artykule. W moim zwiazku ostatnio nie ukladalo sie zbyt dobrze. Codzienna monotonia oraz brak poswiecenia uwagi kobiecie powodowaly odsuniecie od siebie. Dosc czesto spotykalismy sie z przyjaciolka mojej dziewczyny. Odkad zaczalem wprowadzac porade na temat komplementowania obcym kobietom oraz bycia troche milszym cos sie zmienilo. Moja dziewczyna zauwazyla, ze zaczynam sie interesowac innymi. Przez takie dzialanie uklada nam sie lepiej.

 • Spotkalem sie z wieloma poradnika na temat zazdrosci. Wiele porazek w moim zyciu sprawily, ze przestalem interesowac sie kobietami. Wszystko zmienilo sie kiedy odnalazlem wasza strone.

 • Zalozenie konta na portalu randkowym moze juz sprawic, ze nasza kobieta moze poczuc sie zagrozona. Natomiast nie mozemy ukrywac tego przed kobieta. Porady Adama na temat wzbudzenia zazdrosci u kobiet sprawdzaja sie w praktyce.

 • W moim zwiazku brakowalo tej „adrenaliny” oraz wiedzy, ze inne dziewczyny moglyby mnie miec. Moja dziewczyna z kazdym kolejnym dniem tracila do mnie pociag. Zainteresowany zmianami znalazlem sie na tej stroni i nie zaluje. Przydatne kroki opisane w artykulach i poradniku sprawily, ze jestem obiektem zainteresowania kobiet na ulicy, przez co moja kobieta czesciej zauwaza u mnie pozytywne aspekty. Dzieki Adam i Ekipo!

 • Adam Kamiński posiada wiedzę, która naprawdę działa, może nie na każdą osobę, ale działa.
  Wystarczy zastosować kilka metod, które przedstawia w swoim poradniku i można przekonać się, na własnej skórze, że kobieta nie jest wcale takim skomplikowanym “stworzeniem” jak wmawiają nam media. Polecam.

 • Siema! Na początku chciałem Ci podziękować za Twoje porady one odmieniły mój sposób spostrzegania kobiet o 180 stopni. Dopiero teraz uświadomiłem sobie ile razy zaprzepaściłem sprawę gdy dziewczyny wysyłały mi sygnały a ja po prostu tego nie zauważałem. Ale i tak za Twoja największa zasługę uważa to jak sprawiłeś że stałem się skrajnie pewny siebie, dumny a nawet powiedziałbym lekko narcystyczny gościem. I za to wszystko szczerzę dziękuję.

  Co do artykułu – tylko Ty potrafisz tak skrajne tematy poruszyć ! FANTASTICO !

 • Nareszcie nie ma we mnie czegos takiego, że nie wiem co powiedzieć. To jest naprawdę tak jak tam wymieniasz na każda okazję Dziękuję. Będę Was polecał i Wasz poradnik bo jest tego warty !

 • Miałem problem z pobraniem poradnika ale admin mi pomógł i jednak problem występował po mojej stronie 🙂 świetny kontakt sama treść poradnika hmm niech każdy sam koniecznie oceni 🙂

Dodaj komentarz