Co zrobić aby dziewczyna była zazdrosna

Sprawienie, by dziewczyna była zazdrosna, jest gwarantowanym sposobem, aby skłonić ją do zwrócenia na siebie uwagi. Wyobraź sobie ten widok, gdy laska po prostu chce Ciebie, bez względu na to co musiałaby zrobić. Niezależnie od tego czym się kierujesz pamiętaj, że opanowanie i odpowiednia taktyka to droga do osiągnięcia wyznaczonego sukcesu. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak sprawić, aby dziewczyna była zazdrosna, po prostu wykonaj poniższe czynności, które specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy.

Co zrobić żeby moja dziewczyna była zazdrosna – spis porad !

Pracuj swoim ciałem – dosłownie i przenośni. Wiadomo umięśnione ciało robi swoje, ale jeśli naprawdę chcesz sprawić, aby dziewczyna była zazdrosna, powinieneś najpierw pokazać jej pewne zainteresowanie wykorzystując do tego odpowiedni język ciała. Język ciała jest najłatwiejszym sposobem, aby dać jej znać, że ją pragniesz, nawet nie wypowiadając słowa. Jak to zrobić ? Bądź mężczyzną i nie spuszczaj jej z oka, niech zauważy, że jesteś nią zainteresowany. Kiedy się do niej zbliżasz, odwróć swoje ciało w jej kierunku lub wstań i pochyl się lekko ku niej, pokazując, że Twoje ciało poświęca jej całą swoją uwagę. Lekko dotknij jej ramienia lub pleców, jeżeli masz pewność, że ten gest ją nie wystraszy. Utrzymuj kontakt wzrokowy podczas rozmowy. Powinna się poczuć, że jest dla Ciebie w tej chwili wyjątkowa i że jesteś na niej w pełni skupiony.

To jeszcze nie wszystko…

Pamiętaj, że gesty ciała nie zawsze dadzą gwarancję sukcesu, tutaj słowa mają również wielkie znaczenie. Kilka ostrożnych komplementów może pokazać, że chcesz ją lepiej poznać. Jeżeli to ktoś, kogo już znasz, komplementy udowodnią, że wciąż o niej myślisz. Pamiętaj, że musisz zachować się subtelnie. Przykładowo zamiast „Cholera, wyglądasz świetnie”, po prostu powiedz: „Niebieski to świetny kolor, naprawdę podkreśla Twoje oczy”, lub też powiedz jaki ma piękny uśmiech.

Zadaj jej kilka pytań. Zadając kilka pytań, pokażesz, że chcesz ją poznać i masz na to ochotę. Tylko kilka beztroskich i dobrze przygotowanych pytań może zainteresować dziewczynę i sprawi, że będzie chciała Cię poznać jeszcze bliżej.

No dobra wzbudziłeś zainteresowanie – co dalej ?

Jeżeli wykonałeś wszystkie wcześniejsze kroki i masz pewność, że ona Tobą się interesuję czas przejść do kolejnych czynności. Powoli zacznij mówić o innej dziewczynie, niezależnie od tego, czy to ktoś, kogo zna, czy też przypadkowa osoba, którą nazywasz przyjaciółką. Znajdź sposób, aby wspomnieć o dziewczynie najlepiej co kilka minut. Nie rób jednak tego bardzo często. Pamiętaj, że opisując „inną” dziewczynę może ona być tak naprawdę fikcyjną osobą. Co więcej wielokrotnie mów: „Powinnaś ją poznać”. To doprowadzi drugą dziewczynę do szału.
Dobrym sposobem jest także mówić o wielu dziewczynach. Po prostu spraw, aby miała wrażenie że otaczasz się wśród wielu pięknych kobiet. Wspomnij imprezę, na którą pojechałeś, gdzie było dużo niesamowitych dziewczyn. Możesz nawet powiedzieć, że byłeś jednym z nielicznych chłopaków, ale było w porządku – jesteś przyzwyczajony do tego. Podczas rozmowy spraw, aby miała wrażenie, że spędziłeś w swoim życiu mnóstwo czasu na randki.

Zazdrość byłej dziewczyny

Flirtuj z przypadkowymi dziewczynami. Gdy już porozmawiasz z dziewczyną na tyle, by dać jej do zrozumienia, co czujesz, nadszedł czas, aby przejść do trybu ignorowania i zacząć rozmawiać z innymi dziewczynami. Powinieneś to zrobić po kilku minutach rozmowy z pierwszą dziewczyną. Oto kilka świetnych przykładów do wypróbowania:

  • Niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie, czy w barze, po prostu wybierz dziewczynę w pobliżu i zacznij z nią rozmawiać. Powoli przechodzisz od rozmowy z pierwszą dziewczyną do całkowitego wchłonięcia się rozmową z nową dziewczyną. Musisz sprawiać wrażenie, że się świetnie bawisz. Zabierz drugą dziewczynę na parkiet. Po prostu zatańcz z nią jedną lub dwie piosenki.
  • Możesz sprawić, że dziewczyna będzie zazdrosna nawet w ciągu dnia. Jeśli spotykasz się z inną dziewczyną, niezależnie od tego, czy jest to tylko przyjaciel, czy też osoba, z którą flirtujesz, pozwól dziewczynie zobaczyć, że świetnie się bawisz z kimś innym. Jeżeli dziewczyna, w której chcesz sprawić zazdrość, widzi Cię z inną dziewczyną, upewnij się, że skupiasz się całkowicie na dziewczynie, z którą jesteś. Wybierz miejsca, w których wiesz, że będzie obecna dziewczyna w której chcesz wywołać zazdrość. A i pamiętaj – nie przeginaj – nie zapominaj o swoim celu.

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 7

  • Adam Kamiński posiada wiedzę, która naprawdę działa, może nie na każdą osobę, ale działa.
    Wystarczy zastosować kilka metod, które przedstawia w swoim poradniku i można przekonać się, na własnej skórze, że kobieta nie jest wcale takim skomplikowanym “stworzeniem” jak wmawiają nam media. Polecam.

  • Siema! Na początku chciałem Ci podziękować za Twoje porady one odmieniły mój sposób spostrzegania kobiet o 180 stopni. Dopiero teraz uświadomiłem sobie ile razy zaprzepaściłem sprawę gdy dziewczyny wysyłały mi sygnały a ja po prostu tego nie zauważałem. Ale i tak za Twoja największa zasługę uważa to jak sprawiłeś że stałem się skrajnie pewny siebie, dumny a nawet powiedziałbym lekko narcystyczny gościem. I za to wszystko szczerzę dziękuję.

    Co do artykułu – tylko Ty potrafisz tak skrajne tematy poruszyć ! FANTASTICO !

  • Nareszcie nie ma we mnie czegos takiego, że nie wiem co powiedzieć. To jest naprawdę tak jak tam wymieniasz na każda okazję Dziękuję. Będę Was polecał i Wasz poradnik bo jest tego warty !

  • Miałem problem z pobraniem poradnika ale admin mi pomógł i jednak problem występował po mojej stronie 🙂 świetny kontakt sama treść poradnika hmm niech każdy sam koniecznie oceni 🙂

Dodaj komentarz