fbpx

Jak wrócić do byłej żony

Wasze małżenstwo przechodzi spory kryzys, a może nawet się rozstaliście lub przeżywacie separację/rozwód i zastanawiasz się jak wrócić do byłej żony? Ten artykuł jest skierowany właśnie dla Ciebie!

Więc tak, Ty i Twoja żona rozeszliście się, i macie nadzieję że ponownie będziecie razem? Gdy głęboko zastanowisz się nad tym, co poszło nie tak i jesteś pewien, że chcesz walczyć o związek, przypomnij sobie, że możliwe jest ponowne rozpalenie miłości, która była między Wami.

Na samym początku podejmij konkretne kroki, aby wykazać chęć i prawdziwe pragnienie odzyskania swojej żony.

UDOWODNIJ JEJ ŻE PONOWNIE CHCESZ JĄ MIEĆ…

Po prostu zapytaj jej jak możesz ją odzyskać. Może to wydawać się zbyt proste lub zbyt bezpośrednie, ale może to być najważniejszy krok do podjęcia. Zapytaj ją, jak się czuje, co według niej powinniście zmienić w małżeństwie.

Po prostu pytając, udowodnisz, że liczysz się z jej zdaniem i że jesteś gotów i chętny do wysiłku aby powróciła do Ciebie. Ale, ale pamiętaj o jednym – Bądź konkretny w swoich pytaniach i poproś o konkretne odpowiedzi.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Zacznij od czegoś takiego: „Wiem, że ostatnio nam się nie układało, ale co mogę zrobić, aby udowodnić, jak bardzo ten związek ma dla mnie znaczenie ?”

Posłuchaj uważnie jej odpowiedzi i poważnie potraktuj jej punkt widzenia, nawet jeśli początkowo Cię to zdenerwuje lub zasmuci – a na bank tak będzie. Wiedz, że uczciwe porozumiewanie się ze sobą będzie prawdopodobnie pierwszym krokiem do przywrócenia relacji których oczekujesz.

Nim jednak zaczniesz rozmawiać – przemyśl co chcesz powiedzieć, co chcesz zrobić z waszym związkiem i jak chcesz dalej żyć.

Zmiany, zmiany, zmiany.

Kiedy jesteście małżeństwem, zobowiązujecie się spędzić ze sobą całe życie. Jeśli stałeś się inną osobą niż tą, którą poślubiła Twoja żona (lub na odwrót), te zmiany mogą wymagać ciężkiej pracy.

Jeśli stałeś się mniej aktywny lub jesz niezdrowo, a twoje ciało to odzwierciedla, staraj się odzyskać formę. Jeśli jesteś bardziej zestresowany (z pracy lub cokolwiek innego) – i być może trudniej być w pobliżu Twojej osoby – być może właśnie dlatego zaczęło Wam się nie układać.

W efekcie zaplanuj nad czym musisz pracować. Jeśli często zaczynasz krzyczeć lub masz napady złości lub innych emocji, koniecznie musisz skontaktować się z terapeutą – tutaj jego pomoc będzie nieoceniona i zapunktujesz w oczach swojej ex żony.

Co ciekawe poproś też ją o pomoc w rozwiązaniu problemów. Dostrzeże wtedy ona, że nie tylko chcesz się zmienić, ale chcesz, by w tym uczestniczyła.

Czasem zdarzają się takie sytuacje, że my sami nie potrafimy sobie poradzić z własnymi problemami i potrzebujemy profesjonalnej pomocy. Jeśli zmagasz się z nałogami lub nie możesz kontrolować swoich emocji, koniecznie szukaj pomocy.

Skontaktuj się z lekarzem lub terapeutą, aby pomóc w zidentyfikowaniu konkretnych problemów i postępuj zgodnie z ich wskazówkami. Jeśli cierpisz na jakiekolwiek uzależnienie – od alkoholu, narkotyków, Internetu lub czegokolwiek innego – skontaktuj się z lekarzem tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, że wszelkie formy przemocy fizycznej są zabronione.

To jeszcze nie koniec…

Baw się dobrze. Zapewne pomyślisz, że to trochę samolubnie, ale pamiętaj, że robiąc to co lubisz ma duży pozytywny wpływ na Ciebie samego. Nie zaniedbuj bycia dostępnym dla swojej żony, ale dbaj o to, aby robić rzeczy, które lubisz, aby być zdrowym i spokojnym.

Wykazując, że jesteś w stanie żyć własnym życiem, pokazujesz także, że jesteś w stanie prowadzić dojrzałą i zrównoważoną rozmowę. Co więcej nie próbuj jej winić, działając dramatycznie lub podkreślając, jak bardzo to boli – pokazujesz swoją niedojrzałość.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Szanuj siebie i swoją żonę. Jeżeli macie dzieci w żaden sposób nie skalujcie i nie przedstawiajcie żonę w złym świetle. Będzie to miało bardzo negatywny czynnik dla was obojga. Ponadto, jeśli masz dzieci, po prostu powiedzcie im, że zarówno Ty, jak i Twoja żona je bardzo kochacie i że postaracie się zrobić wszystko aby się ułożyło.

Ta sama sytuacja dotyczy wspólnych znajomych. Po prostu powiedz im, że masz nadzieję i zrobisz wszystko, aby być razem. W efekcie jeśli nadal jesteś w niej naprawdę zakochany, zastosuj się do naszych rad !

Bądź cierpliwy. Pamiętaj, że twoje małżeństwo nie pojawiło się nagle. Skoncentruj się na procesie zrozumienia konkretnych problemów jakie były w Twoim małżeństwie.

Krótka przerwa nie oznacza, że ​​Twoje małżeństwo jest skazane na porażkę, ale ma możliwość wyewoluowania w coś pięknego. Musisz pamiętać, że rozmowa jest kluczem do wszystkiego.

5/5 - (42 votes)

10 komentarzy

 1. Marcin 15 września 2018
  • Adam Kamiński 16 września 2018
 2. danielkowinski 15 września 2018
  • Adam Kamiński 16 września 2018
 3. ares 15 września 2018
 4. marek1976 16 września 2018
  • Adam Kamiński 16 września 2018
 5. Tomek Waszak 16 września 2018
 6. Doran001 5 października 2018
 7. micky 31 marca 2021

Leave a Reply