fbpx

Jak odzyskać dziewczynę? Skuteczne metody

Trafiłeś tu nie bez powodu. Prawdopodobnie jesteś w trudnym momencie swojego życia, zostawiła Cię dziewczyna, zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę i szukasz porad, wskazówek, czegoś, co pozwoli Ci zrozumieć „Dlaczego ona to zrobiła?”.

Tworzyliście piękny związek, wydawało Ci się, że to już do grobowej deski, a nagle to wszystko się rozpadło…Teraz zastanawiasz się, jak odzyskać dziewczynę, ba – jak odzyskać byłą dziewczynę i czy są na to jakieś skuteczne metody.

W tym artykule na pewno jedno mogę Ci obiecać, postaram pokazać Ci inny punkt widzenia niż ten, który masz w tej chwili. Zawsze jest coś, co możesz zrobić, żeby było lepiej. A może popełniasz jakiś błąd, z którego nie zdajesz sobie sprawy? Przeczytaj ten tekst do końca i zrób wszystko, by ją odzyskać.

Jak odzyskać dziewczynę? 5 praktycznych porad

Teraz nadszedł czas, by zastanowić się, dlaczego ona to zrobiła. Zostawiła Cię, bo …? Być może wcale nie zostawiła, a po prostu rozeszliście się w zgodzie i razem o tym zdecydowaliście? Wielu mężczyzn chce mieć ten etap już za sobą i decyduje się po prostu żyć dalej i nie wracać do tych przykrych wspomnień.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jednak Ty nie należysz do tej grupy. Mija jakiś czas, a do Ciebie dochodzi, że wcale nie chciałeś, żeby tak się stało. A teraz nie wiesz, jak odzyskać dziewczynę, na której tak Ci zależało. Poznaj kilka moich praktycznych rad, które na pewno Ci pomogą.

Głucha cisza

Zasada numer 1 – daj jej i sobie czas. Nie możesz być nachalny i zdesperowany, to najgorsze, co możesz w tej chwili zrobić. Musisz na chwilę odpuścić. Nie masz wybijać jej sobie z głowy, przecież jesteś tu po to, żeby dowiedzieć się, jak odzyskać dziewczynę.

Daj sobie na wstrzymanie z ciągłym pisaniem i zabieganiem o kontakt. Może ona sama musi sobie przemyśleć, czy nie zrobiła błędu i odczuć Twój brak – Ty jej w tym nie pomożesz, możesz tylko pogorszyć sytuację.

Nie jesteś desperatem, zajmij się w tym czasie sobą. Trudno narzucać tutaj czas, który musi minąć w ciszy. Może to być miesiąc, a mogą być to tylko 2 tygodnie. Wszystko leży w Twoich rękach.

Odrobina egoizmu

Nic złego się nie stanie, jeśli w czasie, w którym dajesz jej odetchnąć od siebie, będziesz egoistą. Jak już wyżej pisałem, nie możesz jej pokazać, że jesteś od niej uzależniony i cały świat kręcił się tylko wokół niej. Zacznij pracę nad sobą.

Być może to jest właśnie powód, przez który Cię zostawiła – Twoja słaba forma i brak rozwiniętych zainteresowań. Znajdź sobie zajęcie, wychodź ze znajomymi, spraw, by Twoja rutyna nabrała kolorów.

Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie, czy nadal jesteś tym samym facetem, w którym się zakochała? Jeśli nie, to Twoim pierwszym krokiem powinno być wykupienie karnetu na siłownię i wybieranie się tam częściej, niż to robiłeś do tej pory. Popraw swój wygląd i wróć po nią odmieniony.

Wyznacz sobie nowe cele

Twoja determinacja w wyznaczaniu swoich nowych celów powinna być niesamowicie duża. Dlaczego? Prawdopodobnie straciłeś wszystkie swoje siły na główkowanie nad tym, jak odzyskać dziewczynę swojego życia. Co dalej?

Musisz nauczyć się na nowo jak korzystać z życia, co chciałbyś jeszcze zrobić i na czym Ci jeszcze zależy. Twoją męską energię i żywiołowość pomogą Ci odnaleźć cele, które sam sobie wyznaczysz.

Nie muszą być to od razu nie wiadomo jak wygórowane pozycje. Wystarczy, że pierwszym punktem, będą błahostki, takie jak kupno karnetu i chodzenie na siłownie dwa lub trzy razy w tygodniu. A jeśli to jest zbyt proste, by przestać myśleć o tym, jak odzyskać dziewczynę, to zrób coś nowego, coś szalonego, czego nigdy jeszcze nie robiłeś.

Takie planowanie i wyznaczanie sobie celów na pewno jej zaimponuje – być może wcześniej byłeś po prostu nudny.

Nowe zajęcie

Czujesz, że wraz z jej odejściem, odeszła cząstka Ciebie? Fajnie wrócić wspomnieniami do dobrych dni i wspólnych chwil, jednak teraz najważniejsze jest, abyś skupił się na czymś, co pozwoli Ci odbudować siebie i swoje ja.

Pamiętaj, że po tym, co się stało, możesz czuć się zdołowany i źle – to jest naprawdę normalne. Mam dla Ciebie kilka propozycji, które pozwolą wzmocnić i na nowo stworzyć mężczyznę, w którym ona kiedyś się zakochała.

 1. Znajdź rozrywkę, zacznij wychodzić z domu.
 2. Spotykaj się ze znajomymi.
 3. Imprezuj.
 4. Zacznij ćwiczyć, zbuduj formę.
 5. Odbuduj więzi rodzinne, spędzaj z nimi więcej czasu.
 6. Poznawaj nowych ludzi.
 7. Rozwijaj dotychczasowe pasje lub znajdź nowe.

Nie robisz tego tylko dla niej. Tu przede wszystkim chodzi o Ciebie, zrób to dla siebie. Na pewno jeśli wdrożysz te wszystkie porady szybko wpadniesz na pomysł jak odzyskać byłą dziewczynę.

Wróć do jej życia i ją odzyskaj

Wdrożyłeś już w swoje życie kilka moich wskazówek i co dalej? Nie pozostało Ci nic innego, jak zacząć znowu działać. Wszystko na spokojnie, krok po kroku. Jeśli zrobiłeś już wszystko, co w Twojej mocy i jesteś tego pewien, że więcej z siebie dać nie możesz, to nie będzie to nic trudnego.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Pokaż się jej z innej strony, z tej, którą poznała, jak się w Tobie zakochała, lub z tej całkiem innej. Ona może jeszcze dużo o Tobie nie wiedzieć, wszystko zależy od Waszego stażu – oczywiście, ale jedno jest pewne, zaimponuj jej w eleganckim stylu.

Byłeś dla niej nudny? Przedstaw jej nowe pasje, zainteresowania, przyznaj się, że wcześniej to zaniedbałeś, a teraz chcesz pielęgnować. Zamień wszystkie swoje dotychczasowe wady na zalety. Spotkaj się z nią.

Najlepsze spotkanie, to takie, które będzie na neutralnym gruncie. Tylko nie naciskaj, wszystko rozwinie się w swoim tempie, bez żadnej nachalności.

Jak odzyskać byłą dziewczynę? 7 błędów w odzyskiwaniu

Teraz przede wszystkim musisz skupić się na sobie, znaleźć w swoim zachowaniu błędy, które prawdopodobnie popełniłeś i to naprawić. Sprawdź, jak odzyskać byłą dziewczynę i czy błędy, które znajdują się na liście, którą dla Ciebie stworzyłem, pojawiły się u Ciebie.

Błąd 1 – Nachalność

Ona spokojnie tłumaczy Ci, że musicie dać sobie czas, że potrzebuje przestrzeni, albo najgorsza z możliwych wersji – „Zakochałam się w kimś innym.”. Ty zamiast to przyjąć i zareagować spokojem, to rozpaczliwie ją błagasz, żeby z Tobą została, że się zmienisz, że dasz jej to, czego potrzebuje.

Jesteś w tej chwili tak zdesperowany, że byłbyś w stanie siłą ją zatrzymać przy sobie. To do niczego nie prowadzi, zmień nastawienie. Zacznij od spokoju. W środku możesz czuć różne emocje – gniew, smutek, rozczarowanie, odrzucenie – masz do tego prawo, ale nie wyciągaj ich na zewnątrz.

Błąd 2 – Nieopanowane emocje

Tak, jak już wyżej wspomniałem – emocje to nic złego. Są granice, które obie strony powinny zachować. Nabierz do całej sytuacji dystansu, bo inaczej nie skończy się to tak, jak planujesz, a przecież ciągle się zastanawiasz, jak odzyskać dziewczynę.

Popracujmy dalej nad Twoimi błędami. Rozstajecie się, chcecie zrobić to w zgodzie. A Ty co robisz? Nie możesz znieść tego, że ona odchodzi i zamiast pokory wychodzi z Ciebie diabeł. Mówisz coś głupiego, zaczynasz jej wypominać błędy, a przez gniew, który w Tobie siedzi, zaczynasz ją szantażować.

Pod żadnym pozorem tego nie rób. Przez nieopanowane emocje możesz stracić ją bezpowrotnie. Dystans pozwoli Ci zapanować nad Twoimi emocjami i zacząć od nowa.

Błąd 3 – Za krótka przerwa

Miałeś dać jej czas, pozwolić wszystko przemyśleć, zatęsknić. Ty w tym czasie miałeś zadbać o siebie, zmienić się, zrobić coś, by nabrać nowej siły i walczyć o nią. A co robisz? Mijają dwa dni i nie jesteś w stanie oderwać wzorku od telefonu i jej zdjęć.

Trzeciego dnia nie wytrzymujesz i piszesz wiadomość. Czy to jest dla Ciebie odpowiedni czas na to, by dać komuś przestrzeń osobistą? Zapewniam Cię, że nie. Ta przerwa powinna być zdecydowanie dłuższa. Spróbuj jeszcze raz, daj jej więcej przestrzeni.

Błąd 4 – Wąska perspektywa

Myślałeś, że o związek dba się tylko na początku i że później wszystko układa się jak w bajkach? No to już wiesz, że grubo się myliłeś. Związek to nieustanne i wzajemne dbanie o relację. Już wiesz, dlaczego prawdopodobnie Cię zostawiła.

A teraz do rzeczy. Czasami lepiej jest zaczekać i dać sobie chwilę, spojrzeć z innej perspektywy na związek. Zrób listę plusów i minusów waszej „starej” relacji. Zastanów się nad tym, co zrobić, żeby wszystkie minusy zamienić na pozytywy i zacznij działać w inny sposób niż do tej pory. Od siedzenia relacja sama się nie naprawi.

Błąd 5 – Zazdrość

Nie jesteście już razem. Starasz się, by do Ciebie wróciła, ale jeśli robisz jej dalej awantury o to, że wychodzi ze znajomymi zamiast spotkać się z Tobą, to na pewno w ten sposób jej nie odzyskasz.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Twoja zaborczość i zazdrość wpłyną na wszystkie Twoje działania bardzo negatywnie. Kobiety nie lubią takich mężczyzn. Każdy chce czuć się komfortowo w związku, jak i poza nim i czuć się mimo wszystko wolnym człowiekiem. Jeśli łamiesz tę zasadę i ciągle robisz jej wyrzuty, to możesz o niej zapomnieć.

Błąd 6 – Przemoc wobec nowego partnera

Twoja wybranka serca znalazła sobie kogoś, kto być może daje jej więcej, niż Ty potrafiłeś. Dla niej zaczyna się małymi krokami nowy etap w życiu i nie zmienisz niczego dając jej nowemu partnerowi w mordę. Nie odpuszczaj, staraj się o nią dalej, ale nie bądź agresywny.

Jeśli tak się będziesz zachowywał, to tylko ją wystraszysz. Jeszcze pomyśli, że w stosunku do niej też staniesz się na tyle agresywny, żeby ją uderzyć. Zatem daruj sobie męskie porachunki, nie wychodzą one na dobre.

Błąd 7 – Prześladowanie

Wiesz już o niej wszystko? Gdzie i jakie posiłki jada na mieście ze znajomymi? Na jaki film wychodzi dzisiejszego wieczoru? Czy to nie brzmi trochę przerażająco? Zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę, a zachowujesz się jak stalker.

Codziennie bywasz na jej profilach społecznościowych i śledzisz każdy jej krok. Zastanów się nad sobą, to nie w Twoim stylu przecież. Tym niczego nie zdziałasz. Ucierpi na tym tylko Twoje zdrowie psychiczne.

Skoro już wiesz, co robiłeś nie tak i masz głowę pełną pomysłów, co zrobić żeby ją odzyskać, to działaj na pełnych obrotach. Nie pozwól, by zamieniła Cię na lepszy model.

Jak odzyskać dziewczynę, która zerwała?

Wsparcie i poczucie bezpieczeństwa to podstawa, którą musisz zapewnić swojej kobiecie. Kwiaty i czułe słówka to nie wszystko, czym możesz ją obdarzyć. Jeśli ona Cię zostawiła i zerwała z Tobą, to żaden pretekst, który Ci przedstawiła nie gra roli.

To nie znaczy, że nie masz szanować tego, co Ci powiedziała. Zacznijmy od tego, że po prostu robiłeś coś źle i niewystarczająco. Twoja ex po prostu Ci to uświadomiła. To dobry czas na zmiany i nowe pomysły na to, jak odzyskać dziewczynę, która zerwała.

Logika kobiety

„Potrzebuję przestrzeni”, „Nie chcę być z kimś takim”, „Nie kocham Cię już” – to nieprawda. W rzeczywistości ona potrzebuje u swego boku kogoś silnego. Nie chodzi tu tylko o Twoje ciało, ale i psychikę! Najprostsza odpowiedź na pytanie jak odzyskać dziewczynę, która zerwała, brzmi tak: dopasuj swoje myślenie, do jej myślenia, ale nie bądź przy tym nachalny. Kobiety podchodzą do wszystkiego emocjonalnie. Później przychodzi moment na przemyślenia. Dlatego mężczyźni często powtarzają, że kobiet nie da się zrozumieć, albo słynne powiedzonko „kobieca logika”. Zerwała z Tobą, to znaczy, że miała problem. Każdy problem można rozwiązać. Jeśli nie radzisz sobie z tym sam, a ona nie uświadomiła Cię do końca o swoich negatywnych uczuciach, to spróbuj z nią szczerze porozmawiać i zapytać wprost, co było nie tak.

Proste gesty

Jak już wyżej wspomniałem, poza tak ważnym wsparciem, istotne są również drobne gesty. Zwykle bukiet róż, czy zaproszenie do kina wydają się zbyt błahe i banalne. Nie od dziś wiadomo, że kobieta to istota wrażliwa emocjonalnie, a szczególnie kobieta, która nie ma tego, czego potrzebuje. Odzyskaj ją z klasą. Mam dla Ciebie kilka przykładów takich drobnostek, które możesz zrobić.

 1. Jeśli wiesz, że ma przed sobą ciężki dzień – wyślij jej wiadomość, że trzymasz za nią kciuki i że w nią wierzysz.
 2. Zapytaj jak minął dzień i skup się na tym, co ma Ci do powiedzenia.
 3. Zaproponuj pomoc, jeśli widzisz, że jest coś, z czym sobie nie radzi. Ona udaje silną i samowystarczalną, a w głębi chce, byś jej to zaproponował.
 4. Magiczne słowa mają moc – proszę, dziękuję, przepraszam.
 5. Wyłącz podczas spotkania telefon. W ten sposób pokażesz, że poświęcasz jej całą uwagę.

Te drobne gesty, oczywiście z zachowaniem powyższych rad i błędów, które Ci przedstawiłem, a których możesz uniknąć, sprawią, że zaplusujesz w jej oczach. Temat jak odzyskać dziewczynę, która zerwała, nie będzie Ci już więcej straszny.

Jak odzyskać dziewczynę, którą zraniłem?

Nie wszystko ma swój happy end. Dziewczyna nie zostawiła Cię bez powodu. Zachowałeś się jak dupek i ją po prostu zraniłeś. Powiedziałeś lub zrobiłeś w złości coś, czego nie powinieneś, a może… zdradziłeś ją? Jedno jest pewne, nie zapewniłeś jej poczucia bezpieczeństwa, które jest tak istotne.

Teraz zacznie szukać poczucia bezpieczeństwa w ramionach kogoś, kto jej to zapewni. Popełniłeś błąd – jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, to już połowa sukcesu. Przejęcie inicjatywy leży teraz po Twojej stronie. Musisz przemyśleć „Jak odzyskać dziewczynę, którą zraniłem?”, „Co zrobić, by mi wybaczyła?”, „Jak nie doprowadzić więcej do takiej sytuacji?”. To kluczowe w tym momencie.

Zdrada a wybaczenie

Jeśli zdradziłeś swoją dziewczynę, ona z Tobą zerwała i teraz chcesz ją po tym wszystkim odzyskać, to musisz zdać sobie sprawę, że nie jest to prosta sprawa. Oczywiście nie jesteś na przegranej pozycji.

Szczególny problem może się pojawić, jeśli na swoim telefonie przechowujesz nudesy swoich koleżanek lub dziewczyn z którymi się spotykałeś. Jeśli Twoja ex się o tym dowiedziała – odzyskanie może być znacznie trudniejsze, niż Ci się wydaje.

Wszystko da się zrobić, zależy to teraz tylko od Ciebie, Twoich chęci i nastawienia. Kobiety są z reguły pamiętliwe. Wiesz już, jaka zasada obowiązuje przy temacie odzyskiwania kobiet – zero nachalności.

Daj jej czas. Nie tłumacz się przypadkiem, że to nic dla Ciebie nie znaczyło. To tak, jakbyś gasił pożar benzyną. Musisz na nowo i powoli budować zaufanie między Wami. Nie ma związku bez zaufania.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jeśli jesteś w jej życiu kimś naprawdę wyjątkowym, to Ci wybaczy i wszystko w swoim tempie wróci do normy. Na pewno czas odgrywa tu znaczącą rolę.
Bez względu na to, jak mocno i w jaki sposób ją zraniłeś, przy przemyśleniach związanych z tym, jak odzyskać dziewczynę, którą zraniłem, pamiętaj o tym, że:

 • nie możesz się narzucać,
 • daj jej czas,
 • ma prawo czuć żal i negatywne emocje,
 • nie zrzucaj winy na nią i nie obracaj kota ogonem.

Jak odzyskać dziewczynę, gdy ma już innego?

Odzyskiwanie dziewczyny, która ma już innego mężczyznę u boku, a jeszcze nie tak dawno wzdychała do Ciebie, to z pewnością ogromne wyzwanie. Dlaczego? To wszystko łączy się z niekontrolowanymi emocjami, które zapewne już miałeś okazję przeżyć lub nie, a wszystko jeszcze przed Tobą. Upokorzenie, poniżenie, złość – wszystkie te emocje na pewno w Tobie siedzą. To nic złego, każdy ma w życiu lepsze i gorsze momenty. Pewne jest to, że nie możesz się poddać, walcz o kobietę swojego życia. Być może lepszej okazji nie będzie.

Kieruj się tymi zasadami

Nie porównuj się do jej nowego partnera. Ty masz inne zalety, on ma inne – jesteście różni. Zapomnij o nim i skup się na niej. Pierwszą i najważniejszą zasadą przy odzyskiwaniu kobiety, która ma innego jest zachowanie spokoju.

Musisz trzymać nerwy na wodzy a przy tym działać szybko. Nie możesz dopuścić do momentu, w którym ich związek nabierze tempa i wskoczy na wyższy poziom. Będzie to wymagało więcej Twoich starań, więcej gestów, które pozwolą jej znowu spojrzeć na Ciebie.

Kiedy przypadkiem spotykacie się wszyscy razem na ulicy, to zachowaj zimną krew. To, że krzywo na niego spojrzysz nie wpłynie pozytywnie na jej spojrzenie na Ciebie. Twoje drobne gesty muszą zacząć się od Twojego spokoju, opanowania, ale nie pokazywania jej, że już Ci nie zależy i że jej nowy związek nic dla Ciebie nie znaczy. Wszystko z umiarem.

3.2/5 - (168 votes)

Leave a Reply