Jak poznać że ona Cię nie kocha ?

Miłość bywa czasem bardzo zaślepiona. W efekcie tego, gdy my sami jesteśmy niezwykle zauroczeni naszą drugą połówką, czasem ciężko jest nam dostrzec te pierwsze oznaki odsunięcia się jej od nas. Początkowo będziemy czuli się zszokowani jej zachowaniem, które dla nas, będzie wydawało się niezrozumiałe oraz nienaturalne. Naukowcy już dawno udowodnili, (a mężczyźni potwierdzili to), że w momencie, gdy kobieta traci zainteresowanie swoim partnerem, staje się o wiele bardziej toksyczna. Początkowo my, jako wciąż zakochane osoby, nie dostrzeżemy tych złośliwych i ciętych komentarzy, czy też nieprzyjemnych uwag, które dla nas będą po prostu kolejnymi zaczepkami lub formą droczenia się. To zachowanie dziewczyn ma na celu odstraszenie nas od nich. W efekcie wszystko ma się potoczyć w ten sposób, że to my będziemy tymi, którzy spowodują, że związek się rozpadnie. Jak więc poznać, że ona cię nie kocha ?

Brak miłości – główne objawy

W momencie, gdy nasza sympatia faktycznie straci zainteresowanie naszą osobą, zetkniemy się z czterema kolejnymi fazami, które doprowadzą do rozpadu naszego związku. Pierwszą z nich jest mniejszy entuzjazm, czyli brak tego specyficznego urokliwego błysku w oku, gdy na nas patrzy. Drugim jest fakt, że się już nie uśmiecha (a przynajmniej nie tak często). Nie jest mowa tutaj o emocji tylko o tym, że przestaję się śmiać z naszych żartów. Następnie odsuwa się od nas cieleśnie, czyli coraz rzadziej się dotykamy i zbliżamy do siebie, a w czwartej fazie dochodzi do kłótni, które bardzo szybko przechodzą w rozpad związku. Istnieje wiele przyczyn tego, że powstają takie sytuacje i nigdy nie możemy obwiniać za to tylko jednej lub drugiej strony. Chcąc ratować swój związek, warto dokładnie mu się przyjrzeć, a może uda nam się dostrzec błędy, które popełniamy. Wśród najbardziej popularnych przyczyn, z jakimi przychodzi się zetknąć parom, jest m.in. duszenie się sobą, czyli nadmierne, a wręcz usilne spędzanie czasu we dwójkę nie dając ani momentu wytchnienia.

W wielu sytuacjach dochodzi też do wyrobienia rutyny, która bardzo często niszczy i doprowadza do znudzenia drugą osobą. Co ciekawe największym zabójcą relacji damsko-męskich jest telefon. Nie potrafiąc się kontrolować, często zasypujemy naszą partnerkę ogromną ilością wiadomości, telefonów, zdjęć i innych form komunikacji tylko po to, by czuć bliskość przy sobie. Oczywiście z jednej strony jest to piękne i poetyckie, lecz z drugiej blokujemy naszą drugą połówkę. Dlatego też w efekcie ona może czuć się osaczona, przerażona i będzie chciała ostudzić trochę nasz entuzjazm lub też całkowicie zamknąć relację. Jeżeli nie prowadzimy tego w odpowiedni sposób, łatwo może dojść do…

Rozpad związku – jak sobie z nim radzić

Kiedy zdarzy nam się już rozejść się z naszą ukochaną, uświadamiamy sobie, że brak miłości w życiu jest niezwykle bolesny. Oczywiście możemy zgrywać chojraków i uważać się za niewiarygodnie odpornych na to, ale prędzej czy później dopadnie nas żal i tęsknota. W takich momentach za wszelką cenę będziemy chcieli ponownie nawiązać kontakt. Niemniej jednak może być to niezwykle trudne, a co więcej, jeżeli nie zrobimy tego w poprawny sposób, stracimy szansę, by po raz kolejny być razem już na zawsze. Dlatego też jeżeli stanie się tak, że zostaniemy sami, czy też dziewczyna odejdzie od nas lub, co gorsza znajdzie sobie kogoś innego, a my nie będziemy w stanie sobie z tym poradzić, bo wiemy, że ją naprawdę kochamy, to istnieje jeszcze jedno rozwiązanie. Jest ono niezwykle problematyczne i trudne do osiągnięcia, ale jeżeli się uda, to możesz być pewien, że ponownie znajdziesz się w jej ramionach i odnajdziesz miłość swego życia. Niestety nie mogę ci zdradzić wszystkich sekretów od razu, gdyż jest ich zbyt wiele, lecz jeśli nie możesz się powstrzymać i chcesz je wszystkie poznać, to zajrzyj do poradnika „Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny”. Tam poznasz największy sekret mężczyzn, ale pamiętaj: nigdy nie możesz go zdradzić nikomu innemu. Nie chcemy przecież, by stracił swą moc. Poradnik pobierzesz klikając na przycisk poniżej.

 

Jak poznać, że ona Cię nie kocha ?

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

3 thoughts to “Jak poznać że ona Cię nie kocha ?”

 • jarek skoczkowski

  Październik 31, 2018 at 9:50 pm

  Skusiłem się pobrać Wasz poradnik. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, naprawdę opisujecie działania z zupełnie innej strony niż pozostałe serwisy. Naprawdę nie żałuję że tutaj trafiłem.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Olaf

  Październik 31, 2018 at 9:51 pm

  Panie Adamie kolejny świetny artykuł. Zauważyłem, że poradnik rozchodzi się jak świeże bułeczki. Moje gratulacje. Olaf

  Odpowiedz
  • Adam Kamiński

   Październik 31, 2018 at 9:54 pm

   Dziękuje Olaf 🙂

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *