Poradnik na zakończenie związku, który powinien znać każdy facet

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Artykuł zacznie się od smutnej prawdy, którą powinien znać każdy mężczyzna, niezależnie od tego, ile ma lat. Jeżeli nie jesteś z natury zimnym draniem, który rzuca kobiety z dnia na dzień, nie bacząc na nic, to musisz wiedzieć, że zazwyczaj to kobieta podejmuje decyzję o zakończeniu związku. Trudno jej jednak odciąć się od faceta, więc panie rzadziej decydują się na zerwanie – zmieniają się jednak w coraz bardziej toksyczne monstra, które robią wszystko, by ich partner stracił cierpliwość i odszedł. O zgrozo, taki porzucony mężczyzna często myśli, że to on podjął decyzję i zakończył związek, zostawiając zrozpaczoną kobietę samą sobie – a w tym czasie była partnerka albo oddycha już pełną piersią i z ulgą, albo nawet zaczyna układać sobie życie na nowo z kimś innym
Wiedząc jednak o powyższym fakcie, można rozpoznawać symptomy, wyciągać wnioski i działać tak, żeby jak najmniej cierpieć – by rozstać się z klasą i powrócić do normalności bez głębokich ran w sercu i urazów, które zniechęcają potem do wejścia w następny związek.
Jak to wszystko się zaczyna ? Pierwsze objawy problemu, czyli spadek zainteresowania twoją osobą

 

Prawda jest taka, że niestety większość tego typu problemów zaczyna się od faceta, który chce za bardzo. Zasada mówiąca, że jak komuś daje się palec, to ten ktoś oczekuje całej ręki – sprawdza się tutaj znakomicie, choć do tego wszystkiego dodać trzeba jeszcze kapryśność kobiet. Niestety, im lepszy jesteś, tym szybciej się jej znudzisz, jeśli zbyt ochoczo oddasz jej całe serce. Kobiety wolą drani, którzy je krzywdzą i przez których wylewają łzy. Jeśli więc jesteś miłym facetem, który kocha naprawdę i szczerze, musisz być odrobinę wyrachowany, żeby cały czas wydawać się jej atrakcyjnym, ciekawym i delikatnie niedostępnym, a wszystko to po to, żeby szkoda jej było cię porzucić.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Jakie są fazy spadku zainteresowania kobiety ? Czego możesz doświadczyć, jeśli ona przestaje cię kochać
Kobiety to przebiegłe bestie, naprawdę potrafią manipulować facetami. Dlatego też tak rzadko decydują się na przejęcie odpowiedzialności nad związkiem i zerwanie z mężczyzną, który z jakiegoś powodu przestał je interesować. Kiedy zatem powinna zapalić ci się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza ?
Co robi kobieta, kiedy jej zainteresowanie tobą opada:
– zmniejsza się jej entuzjazm, kiedy z tobą przebywa – pamiętasz jej błysk w oku i radość na twój widok ? Wszystko zaczyna psuć się od momentu, kiedy jest go jakby coraz mniej…
– traktuje twoje żarty jako głupie i nieśmieszne
– ma często dobrze znany “ból głowy”, zmniejsza się częstotliwości waszego dotyku i czułości
– szuka pretekstów do kłótni – to najgorsza rzecz, ostateczna broń, która ma cię tak zmęczyć i zniechęcić, żebyś postanowił ją rzucić.
Czasem jest ci jej żal, kiedy myślisz o rozstaniu, ale pamiętaj, że ona może trzymać cię u boku jako “zawodnika rezerwowego”

 

W ostatniej fazie, jeśli masz dobre serce, może być ci jej nawet żal i to w sobie możesz upatrywać winy za rozpadający się związek. Zapominasz jednak o jednym – porządna dziewczyna będzie wolała rozstać się z klasą, niż brać cię na przetrzymanie. Dlaczego więc kobiety zabierają was oboje na kolejkę górską emocji, zamiast po prostu się rozstać ?
Po pierwsze, kobiety robią to, żeby się nie nudzić. Proste rozstanie ? Nie da się z siebie zrobić ofiary, a jak będzie Ci psuła krew przez kilka tygodni, na pewno choć raz puszczą Ci nerwy i na nią nawrzeszczysz. I kto jest wtedy zły ? Na pewno nie ona (i upewnią ją w tym jej przyjaciółki). Po drugie, w ostatniej fazie dziewczyny często szukają już kogoś na “zastępstwo”, bo po prostu nie lubią być same (szczególnie jeśli to typowe atencjuszki). Nie zawsze jednak są jeszcze pewne nowego związku, więc często biorą sobie 2 facetów “na zakładkę” – niestety wtedy ty robisz zawsze za zawodnika rezerwowego, gdyby coś nie wyszło jej z nowym facetem.
Najwięcej na temat waszego związku możesz wyczytać z jej oczu i mowy ciała

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na temat jej stosunku do ciebie, a twoja partnerka odmawia odpowiedzi lub zapewnia cię, że wszystko jest w porządku, przyjrzyj się jej odrobinę z boku.

 

Najprościej poznać, że ona już cię nie kocha, analizując jej spojrzenie i mowę ciała. O ile twoja partnerka może kłamać jak z nut, to jej naturalne odruchy ciężko jest oszukać (chyba, że była na kursie szpiegowskim i jest kobiecą wersją Jamesa Bonda). Normalnie jednak z jej mimiki, spojrzenia czy tonu głosu możesz wyczytać jej ewentualną niechęć – a jej potwierdzeniem jest unikanie kontaktu cielesnego – nie tylko seksu, lecz także choćby dotyku.

 

Co widzisz, kiedy ona już naprawdę nie chce z tobą być – przyczyny rozpadu związków

 

Nie każdy związek musi zakończyć się rozstaniem, wciąż przecież zdarzają się małżeństwa, które trwają całe życie. Kiedy jednak widzisz, zbiór podstawowych oznak braku miłości, lepiej, żebyś się ewakuował i poszukał kogoś innego, w czym pomóc może ci najlepszy w sieci RANKING PORTALI RANDKOWYCH

 

Co prowadzi do rozpadu związku ?

 

– rutyna, od której tylko krok do wzajemnej pogardy – kiedy spędzacie ze sobą zbyt dużo czasu i wciąż robicie to samo
– przerwy między spotkaniami są zbyt krótkie, a SMS-ów i rozmów telefonicznych jest zbyt dużo
– nie doprowadzacie do tego, żeby za sobą zatęsknić, czyli potem bardziej cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil
– otwieracie się za szybko, więc w ciągu maksymalnie kilku lat przestajecie być dla siebie interesujący.

 

Pamiętaj, że kobieta nie traci zainteresowania tobą w ciągu dnia lub dwóch, to długi proces, w którym oboje macie swój udział

 

Jeśli nie zraniłeś jej bardzo dotkliwie jakimś przykrym wydarzeniem jak zdrada lub poważne kłamstwo, pamiętaj, że twój związek nie rozpadł się w ciągu kilku dni i ty też miałeś w tym swój udział, bo to dwoje ludzi tworzy parę. Ważne jest też, byś zrozumiał, że źle jest się nie starać, lecz jeszcze gorzej chcieć za bardzo.

 

Pamiętaj zatem, że od teraz musisz mieć kontrolę nad wszystkim, jeśli chcesz, by twój związek był idealny. Super poddać się sile uczuć, ale zawsze trzeba zachować bezpieczną dla obu stron dozę zdrowego rozsądku.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Zbytnia dostępność, to twój największy zabójca atrakcyjności

 

Jeśli chcesz utrzymać związek jak najdłużej, musisz pozostać atrakcyjny dla swojej partnerki. Co jest największym zabójcą atrakcyjności ? Twoja stała dostępność. XXI wiek to era internetu i komunikacji – można pisać i dzwonić, kiedy tylko się chce, ale to pułapka, która może sprawić, że twój związek zawiśnie na włosku. Żaden mężczyzna nie może być dostępny na każde zawołanie swojej kobiety – tak samo jak żadna dziewczyna nie ma 3 razy dziennie tak beznadziejnie poważnego problemu, żeby koniecznie trzeba ją było ratować. Postaraj się więc ograniczać kontakt za pomocą SMS-ów, komunikatorów i rozmów – wtedy więcej będziecie mieć sobie do powiedzenia w cztery oczy, a wasze spotkania będą ciekawsze (i tym samym temperatura związku nie będzie spadać).
A kiedy to wszystko się kończy…

 

Czasem jest już za późno na ratunek, co wtedy robić ? Jak zachować się bezpośrednio przed i po rozstaniu, kiedy widzisz, że ona już cię nie kocha ? Jak wrócić do normalnego życia i równowagi ?

 

Jak poradzić sobie po rozstaniu ? Koniec związku to nie koniec świata

 

Jeśli widzisz, że ona nie tylko już cię nie kocha, ale wręcz tobą gardzi, nie ma sensu ratować tego związku. Lepiej rozejść się i powrócić do równowagi. Najpierw jednak trzeba przeżyć swoista żałobę. Co to oznacza ?

 

Fazy po rozstaniu, przez które musi przejść każdy, kto kończy związek
FAZA 1
faza trudnych emocji, które trzeba nazwać, przyjąć do wiadomości i zrozumieć
FAZA 2
faza dezorientacji – pojawia się złość, nawet jeśli zrozumieliśmy rozstanie i jego powody
FAZA 3 faza akceptacji
FAZA 4
faza pogodzenia się z rozstaniem, kiedy możemy ponownie otworzyć się na nowy związek

 

Pogodzenie się z sytuacją bywa trudne, ale jeśli związek dobiegł końca, każdy musi to zrobić, by iść dalej i otworzyć się na nową relację. Coś się kończy, coś się zaczyna – i nawet ty w kole życia musisz kręcić się dalej.
A co, jeśli to “ta jedyna” ?

 

Jeśli wasze rozstanie poprzedzone było wszystkimi fazami spadku zainteresowania, lecz ty wciąż ją kochasz, musisz zastanowić się czy warto ratować ten związek. Nie rób tego na ślepo, zastanów się nad waszą relacją i tym, czy warto do siebie wracać lub nie dopuszczać do rozstania. Jeśli uważasz, że wasze zerwanie było błędem, skorzystaj z poradnika JAK WRÓCIĆ DO BYŁEJ DZIEWCZYNY i – stosując się do wskazówek w nim zawartych – zrób wszystko, by przywrócić wasz związek na właściwe tory.
Pamiętaj jednak, że po ponownym zejściu musisz podejść do związku z większą uwagą i bogatszy o wiedzę, którą mogłeś znaleźć w tym artykule, a która dotyczy tego, jak skutecznie powinieneś dozować partnerce emocje i zainteresowanie w waszej relacji.

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 12

 • Szkoda, ze dopiero po rozstaniu znalazlem wasza strone. Zakupilem poradnik od razu jak zobaczylem go. Przetestowalem mase poradników na temat zwiazków, kobiet, podrywania itd. Niestety wiekszosc to przetlumaczone teksty z angielskich materialów. Wasz jest calkiem inny. Porady, które przedstawiacie oraz autentyczne sytuacje wskazuja, ze musial to pisac ktos kto sie na tym zna. Dzieki Panowie!

 • Super artykul i dosc tresciwy. Latwym sprawdzeniem czy twoja kobieta Cie kocha jest zalozenie konta na portalu randkowym. Mozesz jej to powiedziec otwarcie i zobaczyc jak zareaguje. Natomiast sam poradnik uzupelnia wiedze zawarta w artykulach napisanych na stronie. Nie zaluje zakupu!

 • Kupilem poradnik, poniewaz w moim zwiazku zauwazylem nostalgie oraz rutyne. Mialem wrazenenie, ze z kazdym kolejny dniem odsuwamy sie od siebie. Dzieki poradnikowi dowiedzialem sie, ze ona mnie po prostu nie kocha.

 • Adamie twoje materialy sprawiaja, ze faceci poznaja swoja wartosc w spoleczenstwie. Nie sadzilem, ze kiedykolwiek uwierze w poradnik o zdobywaniu kobiet. Uswiadomiles mi jak wiele kobiet stracilem na samym poczatku. Warto bylo wydac pieniadze!

 • Nie tkwijcie w toksycznych zwiazkach. Bylem w takim zwiazku przez prawie 3 lata. Obiecywala, ze sie zmieni. Niestety kazdy kolejny dzien byl pieklem w moim zyciu. Sprawiala taka niechec do mnie, ze o powrocie do domu z pracy mnie mdlilo. Na szczescie zakonczylem ten zwiazek z poradami zawartymi w ksiazce.

 • Oczywiscie wszystko prawda, zgadzam się i popieram. Dobrze jest również ciagle przypominać to sobie, aby nie zatracić własnej wartosci. Faceci traca głowę, jesli chodzi o poznawanie kobiet, a potem zapominaja kim w ogóle sa i nie zastanawiaja się nad tym, czy to im jest dobrze.

  Poradnik przeczytałeś i jest perfekcyjny, TAKI CHOLERNIE PRAWDZIWY !!

 • Trafiłem na twoje materiały zupełnie przypadkowo i zaczałem czytać jeden za drugim. Masakra. To co tam umiesciłes poczatkowo było nie do pomyslenia, ale wgłębiajac się w temat to wszystko miało sens. Podoba mi się to, że piszesz konkretnie i z „jajem” to jest to! tak dalej trzymaj np. nie masz u niej szans i koniec odpusć sobie tracisz czas i pieniadze – konkretne informacje, a nie tam jakies szczypanie się:) Konkret informacje, zero mydlenia oczu, mówisz jak facet do faceta, a nie jakiejs podróbki

  Poradnik pobrałem i jest naprawdę zaje**sty 🙂

 • Powiem szczerze, że już dawno nie widziałem tak intrygującego tematu 🙂 Świetnie się go czyta 🙂

  Czytając opinie i komentarze postanowiłem również pobrać poradnik. Skończyłem go czytać i przyznam, że nigdzie nie znajdziemy tak fajnych i konkretnych rozwiązań jakie oferuję nam ten serwis :)) Nie będę dalej nic zdradzał 🙂 Niech każdy zainteresowany przekona się sam.

 • Skusiłem się pobrać Wasz poradnik. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, naprawdę opisujecie działania z zupełnie innej strony niż pozostałe serwisy. Naprawdę nie żałuję że tutaj trafiłem.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz