fbpx

Jak wrócić do byłej dziewczyny po roku

Rozstanie jest bolesnym doświadczeniem, które mniej lub bardziej zmienia nasze życie, dlatego nie dziwie się, że zastanawiasz się jak wrócić do byłej dziewczyny. Co ważne, wiele rozpadów związków można byłoby odwrócić.

Trzeba jednak znać strategię, jak zrobić to skutecznie i z klasą. Poznaj rady, które dotyczą każdego powrotu do byłej dziewczyny, który zakończył się powodzeniem.

Jak wrócić do byłej dziewczyny ?

Każda kobieta jest do zdobycia, a każda była dziewczyna do odzyskania. Nie zrobisz tego jednak w 5 minut, bo cały proces potrzebuje czasu i jest osadzony na specjalnej strategii nakierowanej na powodzenie.

Jeśli więc jesteś w takiej sytuacji, że chcesz odzyskać swoją byłą, to uwierz mi, że możesz ją odzyskać nawet po roku lub dłuższym czasie, jeśli tylko zastosujesz się do odpowiedniej strategii.

Osobiście jestem zdania, że niezależnie co się działo w waszym związku i jak bardzo zawiniłeś – są szanse na odzyskanie. Dlatego warto walczyć, nie poddawać się – jeśli tylko czujesz, że naprawdę ją kochasz.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Cierpisz, ale powstrzymaj się od podstawowych błędów, które utrudnią ci cały proces

Faceci też cierpią, mają uczucia, a nawet potrafią uronić łzę. Choćbyś jednak całe noce spędzał na wypłakiwaniu się w poduszkę, musisz zachować resztkę zimnej krwi i zdystansować się do całej sprawy, by nie popełnić podstawowych błędów.

Często działamy w emocjach, przez co popełniamy karygodne błędy, które uczynią cały proces trudniejszym lub wręcz niemożliwym. Jeśli zostałeś porzucony i chcesz odwrócić sytuację, tylko spokój może cię uratować – szczególnie zaraz po samym rozstaniu, kiedy ból jest największy, a emocje najsilniejsze.

Pamiętaj, że po rozstaniu nie możesz:

 • Obwiniać swojej dziewczyny o rozpad związku, para to zawsze dwie osoby i 50% wszystkiego zależy od ciebie. Negatywne emocje nie pomogą ani tobie, ani całemu procesowi – przekonywać jej zaraz po rozstaniu, by do ciebie wróciła
 • Ani logicznymi argumentami, ani błaganiem, ani graniem na uczuciach. Powrót to zaplanowana akcja, która potrzebuje czasu
 • Mówić jej o swoich uczuciach.

Wszystko zaczyna się od… braku zainteresowania. Bądź zdystansowany, a dasz jej do myślenia

Dziewczyna po rozstaniu często myśli, że będziesz do niej pisał, dzwonił i błagał ją o powrót. Nawet, jeśli bardzo ją kochasz i chciałbyś to zrobić – powstrzymaj się!

Zaniechaj kontaktu, nie odzywaj się, a dasz jej do myślenia i sama będzie ciekawa, jak sobie bez niej radzisz, a to już pierwszy etap, swoiste zarzucenie przynęty. Im dłużej nie będziesz się odzywał, tym ciekawszym obiektem znów się staniesz.

Szczególnie, jeśli twoja ukochana wpadnie na pomysł, że mogły wokół ciebie zacząć kręcić się inne laski. Bądź twardy i wykorzystaj ten czas na odpoczynek i przewartościowanie swojego życia lub znalezienie hobby – pomoże ci to przetrwać ten trudny okres i sprawi, że po powrocie będziesz dla niej dużo bardziej pociągający.

Nie błagaj jej o powrót, a sama zainicjuje kontakt

Jeśli Ty się nie odezwiesz, dziewczyna prawdopodobnie po przemyśleniu całej sprawy się złamie i sama zadzwoni lub napisze. Taka już ich natura – lubią wiedzieć i pragną być w centrum uwagi niemal w każdym momencie.

I teraz znowu musisz być silny, choćby serce chciało wyrwać ci się z piersi oraz miałbyś ochotę śpiewać i tańczyć tylko dlatego, że ona napisała do ciebie krótkiego SMS-a.

Pierwsze próby kontaktu delikatnie ignoruj – nie odpisuj na wszystkie wiadomości, nie odbieraj każdego połączenia. Odczekaj z odpowiedzią kilka godzin, wymigaj się od propozycji spotkania tłumacząc, że akurat nie masz czasu.

Tym sposobem staniesz się dla niej na powrót intrygujący i atrakcyjny, a twoja dziewczyna będzie chciała wiedzieć, dlaczego jej odmawiasz, przez co nakręci się jeszcze bardziej.

Ważne jest także okazywanie pozytywnego podejścia do życia – by twoja była widziała, że radzisz sobie z rozstaniem i starasz się być szczęśliwy, bo właśnie do takiego faceta będzie chciała wrócić -intrygującego i zadowolonego z siebie, z pozytywnym podejściem do świata.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Upewnij się, że chcesz jej powrotu

Jesteś facetem, więc musisz umieć odstawić chociaż na moment swój ból i użyć logicznego myślenia. By przemyśleć swoje motywy, przygotuj sobie miejsce, w którym będziesz mógł spędzić spokojną chwilę – wybierz jednak raczej ryby lub samotny wypad w góry niż sporty ekstremalne.

Będziesz musiał się odprężyć i wszystko sobie poukładać, a do tego potrzebujesz spokoju, ewentualnie ulubionego drinka w ręku. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać z alkoholem, bo wtedy twój ogląd i motywy zostaną przesłonięte przez pijacki bełkot.

Wypij dla odprężenia 1 piwo lub whisky, nie 8 browarów lub całą butelkę. Ma to być czas na przemyślenie, na rozpacz czas miałeś już wcześniej i to wtedy mogłeś się upić.

Teraz masz spojrzeć na wszystko logicznie i z chłodną głową. Zadawaj sobie odpowiednie pytania i udzielaj na nie szczerych odpowiedzi. To moment, kiedy nie możesz się oszukiwać.

Twoim największym wrogiem jest pośpiech

Czas udzielania sobie odpowiedzi, to ważny czas w życiu każdego mężczyzny. Twoja męskość w tym momencie przejawia się w tym, byś umiał być ze sobą w stu procentach szczery. Nie bój się podsumować związku – nie ratuj czegoś, co było martwe lub miało więcej wad niż zalet.

Nie pakuj się na powrót w relację z toksyczną laską, która zatruwała Ci życie, nie rób nic tylko dlatego, że czujesz naciski rodziny i przyjaciół.

Najlepiej rozpisz sobie plusy i minusy na kartce i powracaj do nich przez kilka dni – słowo pisane mocniej do ciebie trafi, a Ty będziesz miał możliwość wracania do wniosków, by zdecydować, czy na pewno były słuszne. Pamiętaj, że:

 1. Z papieru nic ci nie umknie,
 2. Jeśli wypiszesz coś własnoręcznie, ma to większą moc oddziaływania niż notatka w telefonie albo wydruk z komputera,

Bądź obiektywny, ale też skrytykuj się i zastanów, jak możesz stać się lepszy

Masz wciąż długopis w ręku ? To dobrze, bo musisz przygotować jeszcze jedną listę – na swój własny temat. Sporządź spis wszystkich twoich nawyków, które zabijały wasz związek. Bądź szczery i krytyczny, zastanów się, jak możesz zmienić rzeczy, które psuły waszą relację.

Jeśli chcesz, by dziewczyna do ciebie wróciła, nie możesz wejść w wasz związek z tymi samymi błędami, które wcześniej doprowadziły do rozstania. To nie ma być jazda diabelskim młynem a relacja, który teraz będzie lepsza i dojrzalsza.

Chcesz, by dziewczyna do ciebie wróciła? Działaj według planu!

Na spontana do byłej dziewczyny nie wrócisz, choćbyś stawał na głowie. To działanie wymagające planu, czasu i determinacji. W artykule poznajesz wszystkie ważne elementy tego procesu, ale sposób krok po kroku kryje się w moim artykule ​Jak odzyskać dziewczynę ​- jeśli więc jesteś zdeterminowany, naprawdę powinieneś go przeczytać.

Usystematyzujmy wszystko, co powinieneś zrobić zaraz po rozstaniu, by przygotować się do wielkiego ataku:
 • Wyczyść swoją przestrzeń z rzeczy, które przypominają ci o byłej dziewczynie
 • Zdystansuj się od niej i pozwól jej zatęsknić
 • Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie – musisz mieć siłę, by przeprowadzić cały proces powrotu
 • Przemyśl sobie wszystko i zdecyduj, czy powrót do byłej dziewczyny ma sens

Cały proces zajmuje trochę czasu, więc spróbuj poznać kogoś nowego lub spotkać się z kimś innym, choćby dla odskoczni od ponurych myśli oraz by sprawdzić, czy wciąż działasz na kobiety. Użyj do tego najlepszego w sieci ​RANKINGU PORTALI RANDKOWYCH​.

Pamiętaj jednak by nie ranić żadnej z nowo poznanych dziewczyn i nie robić im złudnych nadziei, po prostu wyjdź do ludzi, czyli do kobiet też.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Czas na zaaranżowanie spotkania

Jeśli jesteś odpowiednio przygotowany, przeczytałeś artykuł Jak odzyskać dziewczynę i wciąż pozostajesz zdeterminowany, by sprawić, żeby była dziewczyna znów się z tobą związała, nadszedł czas na zaaranżowanie sytuacji sam na sam.

Zacznij od tego, by nie wybierać zbyt późnej godziny – zaproś ją na drinka lub obiad, lecz podkreśl, że ma to charakter niezobowiązującego spotkania dobrych znajomych. Gdy już do niego dojdzie, bądź dla nich uprzejmy, lecz nie płaszcz się przed nią.

Nie otwieraj się też od razu, raczej daj jej do zrozumienia, że jesteście przyjaciółmi. Bądź także wyrozumiały – to ten moment, kiedy Twoja była może się jeszcze zastanawiać, czy warto do ciebie wrócić i tylko od ciebie zależy, na którą stronę przeważy się szala.

Pamiętaj, by wybierając miejsce spotkania zabrać ją gdzieś, gdzie jeszcze nie byliście. Po pierwsze – podprogowo zasugerujesz jej, że zależy ci na sprawieniu jej przyjemności, po drugie unikniesz sytuacji, że odpalą się jej emocje związane z danym miejscem.

A nawet, jeżeli Tobie dany lokal kojarzy się dobrze, ona może go wspominać inaczej – restauracja, którą lubisz może się jej kojarzyć negatywnie, jeśli podczas kolacji powiedziałeś coś głupiego, co ona zapamiętała jako zapalnik swojego focha lub powód późniejszej kłótni.

Kiedy już ją zobaczysz, na pewno będą się w tobie kłębić najróżniejsze emocje – ale na początku musisz być dobrym przyjacielem, męskim ramieniem i pozwolić się jej wygadać. Na twoje słowa jeszcze przyjdzie czas.

Jedno jest tutaj bardzo ważne – im więcej rozmawialiście będąc w związku, tym więcej ona będzie ci miała do powiedzenia podczas spotkania i tym prościej odbudujecie waszą więź.

To, co przeczytałeś, to jednak jeszcze nie wszystko. Chcesz zapoznać się z jeszcze dokładniejszą wiedzą? Pobierz poradnik, jak wrócić do byłej dziewczyny. Został napisany specjalnie na tę okazję i naprawdę pomoże ci, jeśli szukasz sposobu, jak odbudować związek, który się rozpadł.

4.8/5 - (38 votes)

22 komentarze

 1. izii 16 września 2018
 2. reward11 16 września 2018
 3. damian00 16 września 2018
 4. maniek 16 września 2018
  • Adam Kamiński 20 września 2018
 5. sławomir 25 września 2018
 6. garry 6 października 2018
 7. Jakub Krawczyk 27 października 2019
 8. Jeremi 27 października 2019
 9. Aleksander kucharski 27 października 2019
 10. Michał 27 października 2019
 11. Dziedzic 27 października 2019
 12. zaki11 23 grudnia 2019
 13. Oskar 23 grudnia 2019
 14. Domik 23 grudnia 2019
 15. krystian8 23 grudnia 2019
 16. wojtula1 23 grudnia 2019
 17. seba1991 23 grudnia 2019
 18. Pawełek 23 grudnia 2019
 19. DIAX 23 grudnia 2019
 20. janusz 23 grudnia 2019
 21. Bartek88 23 grudnia 2019

Leave a Reply