Rozstanie jest bolesnym doświadczeniem, które mniej lub bardziej zmienia nasze życie. Co ważne, wiele rozpadów związków można byłoby odwrócić. Trzeba jednak znać strategię, jak zrobić to skutecznie i z klasą. Poznaj rady, które dotyczą każdego powrotu do byłej dziewczyny, który zakończył się powodzeniem.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę ?

Każda kobieta jest do zdobycia, a każda była dziewczyna do odzyskania. Nie zrobisz tego jednak w 5 minut, bo cały proces potrzebuje czasu i jest osadzony na specjalnej strategii nakierowanej na powodzenie. Jeśli więc jesteś w sytuacji, że chcesz odzyskać swoją byłą,możesz zrobić to nawet po roku lub dłużej, jeśli tylko zastosujesz się do odpowiedniego planu.

Cierpisz, ale powstrzymaj się od podstawowych błędów, które utrudnią ci cały proces

Faceci też cierpią, mają uczucia, a nawet potrafią uronić łzę. Choćbyś jednak całe noce spędzał na wypłakiwaniu się w poduszkę, musisz zachować resztkę zimnej krwi i zdystansować się do całej sprawy, by nie popełnić podstawowych błędów, które uczynią cały proces trudniejszym lub wręcz niemożliwym. Jeśli zostałeś porzucony i chcesz odwrócić sytuację, tylko spokój może cię uratować – szczególnie zaraz po samym rozstaniu, kiedy ból jest największy, a emocje najsilniejsze.

Pamiętaj, że po rozstaniu NIE MOŻESZ:

– obwiniać swojej dziewczyny o rozpad związku, para to zawsze dwie osoby i 50% wszystkiego zależy od ciebie. Negatywne emocje nie pomogą ani tobie, ani całemu procesowi-przekonywać jej zaraz po rozstaniu, by do ciebie wróciła
– ani logicznymi argumentami, ani błaganiem, ani graniem na uczuciach. Powrót to zaplanowana akcja, która potrzebuje czasu
– mówić jej o swoich uczuciach.

Wszystko zaczyna się od… braku zainteresowania. Bądź zdystansowany, a dasz jej do myślenia

Dziewczyna po rozstaniu często myśli, że będziesz do niej pisał, dzwonił i błagał ją o powrót. Nawet, jeśli bardzo ją kochasz i chciałbyś to zrobić – powstrzymaj się ! Zaniechaj kontaktu,nie odzywaj się, a dasz jej do myślenia i sama będzie ciekawa, jak sobie bez niej radzisz, a to już pierwszy etap, swoiste zarzucenie przynęty.

Im dłużej nie będziesz się odzywał, tym ciekawszym obiektem znów się staniesz. Szczególnie, jeśli twoja ukochana wpadnie na pomysł, że mogły wokół ciebie zacząć kręcić się inne laski. Bądź twardy i wykorzystaj ten czas na odpoczynek i przewartościowanie swojego życia lub znalezienie hobby – pomoże ci to przetrwać ten trudny okres i sprawi, że po powrocie będziesz dla niej dużo bardziej pociągający.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.


Nie błagaj jej o powrót, a sama zainicjuje kontakt, ponieważ kobiety są ciekawskie – szczególnie, jeśli złamały komuś serce

Jeśli ty się nie odezwiesz, dziewczyna prawdopodobnie się złamie i sama zadzwoni lub napisze. Taka już ich natura – lubią wiedzieć i pragną być w centrum uwagi niemal w każdym momencie. I teraz znowu musisz być silny, choćby serce chciało wyrwać ci się z piersi oraz miałbyś ochotę śpiewać i tańczyć tylko dlatego, że ona napisała do ciebie krótkiego SMS-a.

Pierwsze próby kontaktu delikatnie ignoruj – nie odpisuj na wszystkie wiadomości, nie odbieraj każdego połączenia. Odczekaj z odpowiedzią kilka godzin, wymigaj się od propozycji spotkania tłumacząc, że akurat nie masz czasu. Tym sposobem staniesz się dla niej na powrót intrygujący i atrakcyjny, a twoja dziewczyna będzie chciała wiedzieć, dlaczego jej odmawiasz, przez co nakręci się jeszcze bardziej. Ważne jest także okazywanie pozytywnego podejścia do życia – by twoja była widziała, że radzisz sobie z rozstaniem i starasz się być szczęśliwy, bo właśnie do takiego faceta będzie chciała wrócić -intrygującego i zadowolonego z siebie, z pozytywnym podejściem do świata.

Upewnij się, że chcesz jej powrotu – czas po rozstaniu to moment,kiedy musisz zdecydować, czy naprawdę pragniesz do niej wrócić

Jesteś facetem, więc musisz umieć odstawić chociaż na moment swój ból i użyć logicznego myślenia. By przemyśleć swoje motywy, przygotuj sobie miejsce, w którym będziesz mógł spędzić spokojną chwilę – wybierz jednak raczej ryby lub samotny wypad w góry niż sporty ekstremalne. Będziesz musiał się odprężyć i wszystko sobie poukładać, a do tego potrzebujesz spokoju, ewentualnie ulubionego drinka w ręku (pamiętaj jednak, by nie przesadzać z alkoholem, bo wtedy twój ogląd i motywy zostaną przesłonięte przez pijacki bełkot. Wypij dla odprężenia 1 piwo lub whisky, nie 8 browarów lub całą butelkę. Ma to być czas na przemyślenie, na rozpacz czas miałeś już wcześniej i to wtedy mogłeś się upić. Teraz masz spojrzeć na wszystko logicznie i z chłodną głową). Zadawaj sobie odpowiednie pytania i udzielaj na nie szczerych odpowiedzi. To moment, kiedy nie możesz się oszukiwać.

Twoim największym wrogiem jest pośpiech – a powrót do byłej dziewczyny to proces, który musi być właściwie rozegrany

Czas udzielania sobie odpowiedzi, to ważny czas w życiu każdego mężczyzny. Twoja męskość w tym momencie przejawia się w tym, byś umiał być ze sobą w stu procentach szczery. Nie bój się podsumować związku – nie ratuj czegoś, co było martwe lub miało więcej wad niż zalet. Nie pakuj się na powrót w relację z toksyczną laską, która zatruwała Ci życie, nie rób nic tylko dlatego, że czujesz naciski rodziny i przyjaciół.

Najlepiej rozpisz sobie plusy i minusy na kartce i powracaj do nich przez kilka dni – słowo pisane mocniej do ciebie trafi, a ty będziesz miał możliwość wracania do wniosków, by zdecydować, czy na pewno były słuszne. Pamiętaj, że:

– z papieru nic ci nie umknie
– jeśli wypiszesz coś własnoręcznie, ma to większą moc oddziaływania niż notatka w telefonie albo wydruk z komputera.

Bądź obiektywny, ale też skrytykuj się i zastanów, jak możesz stać się lepszy

Masz wciąż długopis w ręku ? To dobrze, bo musisz przygotować jeszcze jedną listę – na swój własny temat. Sporządź spis wszystkich twoich nawyków, które zabijały wasz związek. Bądź szczery i krytyczny, zastanów się, jak możesz zmienić rzeczy, które psuły waszą relację.

Jeśli chcesz, by dziewczyna do ciebie wróciła, nie możesz wejść w wasz związek z tymi samymi błędami, które wcześniej doprowadziły do rozstania. To nie ma być jazda diabelskim młynem a relacja, który teraz będzie lepsza i dojrzalsza.

Chcesz, by dziewczyna do ciebie wróciła? Działaj według planu !

Na spontana do byłej dziewczyny nie wrócisz, choćbyś stawał na głowie. To działanie wymagające planu, czasu i determinacji. W artykule poznajesz wszystkie ważne elementy tego procesu, ale sposób krok po kroku kryje się w poradniku ​JAK WRÓCIĆ DO BYŁEJ DZIEWCZYNY ​- jeśli więc jesteś zdeterminowany, naprawdę powinieneś go sprawdzić.

Usystematyzujmy wszystko, co powinieneś zrobić zaraz po rozstaniu, by przygotować się do wielkiego ataku
– wyczyść swoją przestrzeń z rzeczy, które przypominają ci o byłej dziewczynie
– zdystansuj się od niej i pozwól jej zatęsknić
– zadbaj o siebie i swoje samopoczucie – musisz mieć siłę, by przeprowadzić cały proces powrotu
– przemyśl sobie wszystko i zdecyduj, czy powrót do byłej dziewczyny ma sens

Cały proces zajmuje trochę czasu, więc spróbuj poznać kogoś nowego lub spotkać się z kimś innym, choćby dla odskoczni od ponurych myśli oraz by sprawdzić, czy wciąż działasz na kobiety. Użyj do tego najlepszego w sieci ​RANKINGU PORTALI RANDKOWYCH​. Pamiętaj jednak by nie ranić żadnej z nowo poznanych dziewczyn i nie robić im złudnych nadziei, po prostu wyjdź do ludzi, czyli do kobiet też.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Czas na zaaranżowanie spotkania, które ma na powrót zbliżyć was do siebie

Jeśli jesteś odpowiednio przygotowany, przeczytałeś poradnik i wciąż pozostajesz zdeterminowany, by sprawić, żeby była dziewczyna znów się z tobą związała, nadszedł czas na zaaranżowanie sytuacji sam na sam. Zacznij od tego, by nie wybierać zbyt późnej godziny – zaproś ją na drinka lub obiad, lecz podkreśl, że ma to charakter niezobowiązującego spotkania dobrych znajomych. Gdy już do niego dojdzie, bądź dla nich uprzejmy, lecz nie płaszcz się przed nią. Nie otwieraj się też od razu, raczej daj jej do zrozumienia, że jesteście przyjaciółmi. Bądź także wyrozumiały – to ten moment, kiedy Twoja była może się jeszcze zastanawiać, czy warto do ciebie wrócić i tylko od ciebie zależy, na którą stronę przeważy się szala.

Pamiętaj, by wybierając miejsce spotkania zabrać ją gdzieś, gdzie jeszcze nie byliście. Po pierwsze – podprogowo zasugerujesz jej, że zależy ci na sprawieniu jej przyjemności, po drugie unikniesz sytuacji, że odpalą się jej emocje związane z danym miejscem (a nawet,jeżeli tobie dany lokal kojarzy się dobrze, ona może go wspominać inaczej – restauracja,którą lubisz może się jej kojarzyć negatywnie, jeśli podczas kolacji powiedziałeś coś głupiego, co ona zapamiętała jako zapalnik swojego focha lub powód późniejszej kłótni). Kiedy już ją zobaczysz, na pewno będą się w tobie kłębić najróżniejsze emocje – ale na początku musisz być dobrym przyjacielem, męskim ramieniem i pozwolić się jej wygadać. Na twoje słowa jeszcze przyjdzie czas. Jedno jest tutaj bardzo ważne – im więcej rozmawialiście będąc w związku, tym więcej ona będzie ci miała do powiedzenia podczas spotkania i tym prościej odbudujecie waszą więź.

To, co przeczytałeś, to jednak jeszcze nie wszystko. Chcesz zapoznać się z jeszcze dokładniejszą wiedzą ? Pobierz poradnik, jak wrócić do byłej dziewczyny. Został napisany specjalnie na tę okazję i naprawdę pomoże ci, jeśli szukasz sposobu, jak odbudować związek, który się rozpadł.

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 22

 • Poradnik zadziała jeśli dobrze do tego podejdziecie. Artykuł opisuje tylko ogólne sprawy, które nie są tak bardzo istotne jak sytuacje przedstawione. Troche zwlekałem z zaczęciem czytania, ale w końcu zabrałem się do tego. Na samym początku fajnie opisane są rzeczy, których należy unikać.

 • Na samym początku chciałbym podziękować przede wszystkim ludziom, którzy wypowiadają się w komentarzach. Ciężko znaleźć w internecie poradnik, który ma prawdziwe opinie. Większość to stek bzdur, które promują ludzie za kasę. Odmówiłem sobie kilku przyjemności i zainwestowałem w wiedzę. Powoli zabieram się do czytania, akurat jest weekend to przy piwku powinno dobrze wchodzić.

 • Planowanie powrotu możne być długie tak jak było w moim przypadku. Żeby nie zatracić moich umiejętności codziennie je praktykowałem na jednym z portali randkowych. Bo wiedza teoretyczna nic wam nie da jeśli jej nie wykorzystujecie. Dzięki ADAM, zmieniłeś całego mnie!

 • Nie marnujcie pieniędzy na setki poradników w internecie. Przetestowałem ich wiele i żaden nie oddaje tak sprawy jak ten tutaj. Możecie mi wierzyć bądź nie, ale poradnik jest kompletna wiedza z jaka każdy mężczyzna powinien się urodzić.

 • Rok czasu to jeszcze nie jest stracony czas, wiec teoretycznie artykuł na miejscu. Autentyczne i szczere podejście do sprawy pomogą. Zakupiłem poradnik i staram się wrócić do byłej. Mam nadzieje, ze z pomocą Pana Adama się uda.

 • Fajny i treściwy artykuł, okazujący problemy 21 wieku. Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele możemy zrobić, żeby naszym wybrankom było lepiej.

 • Nie zniechęcajcie się po 1 razie, ja sam osobiście musiałem przeczytać artykuł 2 razy. Za 1 razem nie zauważyłem dość istotnej sprawy. Nie unikajcie kontaktów z innymi kobietami np. z koleżanki czy nawet porozmawianie na portalach randkowych. To wiele daje i buduje wasza pewność siebie.

 • Panie Adamie chciałbym podziękować zarówno za dział odnośnie odzyskiwania byłej dziewczyny, ale tez uświadomienia jak ważne jest pozbycie się toksycznego związku. Dzięki twoim poradom poznałem kolejna kobietę, która jest moja zona. Jeszcze raz dzięki!

 • Konkretny artykul na dosc trudny temat. Rozstania nie sa latwe, nie jesli sa z winy obu stron. Pan Adam dosc madrze podszedl do sprawy jakby opieral sie na swoich doswiadczeniach. Genialne i proste kroki w poradniku sprawia, ze kazda kobieta do was wróci.

 • Nie popelniajcie tego same bledy co ja popelnilem. Bylem zrozpaczony i uzalalem sie nad soba. Blagalem moja byla o powrót i niestety nie udalo sie. Poradnik swietnie opisuje kroki jakie powinnien zrealizowac, ale bylem glupcem i chcialem walczyc w pojedynke.

 • Nie zniechecajcie sie po 1 razie, ja sam osobiscie musialem przeczytac artykul 2 razy. Za 1 razem nie zauwazylem dosc istotnej sprawy. Nie unikajcie kontaktów z innymi kobietami np. z kolezanki czy nawet porozmawianie na portalach randkowych. To wiele daje i buduje wasza pewnosc siebie.

 • Panie Adamie chcialbym podziekowac zarówno za dzial odnosnie odzyskiwaniab bylej dziewczyny, ale tez uswiadomienia jak wazne jest pozbycie sie toksycznego zwiazku. Dzieki twoim poradom poznalem kolejna kobiete, która jest moja zona. Jeszcze raz dzieki!

 • Konkretny artykul na dosc trudny temat. Rozstania nie sa latwe, nie jesli sa z winy obu stron. Pan Adam dosc madrze podszedl do sprawy jakby opieral sie na swoich doswiadczeniach. Genialne i proste kroki w poradniku sprawia, ze kazda kobieta do was wróci.

 • Nie popelniajcie tego same bledy co ja popelnilem. Bylem zrozpaczony i uzalalem sie nad soba. Blagalem moja byla o powrót i niestety nie udalo sie. Poradnik swietnie opisuje kroki jakie powinnien zrealizowac, ale bylem glupcem i chcialem walczyc w pojedynke.

 • Przeczytałem bardzo dokładnie 🙂 Bardzo fajny i pouczający artykuł. Z pewnością mam ochotę poznać więcej i dlatego jutro zamierzam pobrać Wasz poradnik i zapoznać się z całym sekretem, który tam został przez Was zawarty 🙂

  Pozdrawiam serdecznie
  izii

Dodaj komentarz