Rozstania są bardzo bolesne – a czasami brutalnie bolesne. Jeżeli zerwałeś z dziewczyną i chciałbyś wrócić do niej, musisz podjąć kilka ważnych kroków i zastanowić się nad tym, co musisz zrobić. Niestety, nie wszystkie z nich są łatwe. Ale są one możliwe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Nie odkryjemy tutaj wszystkich czynników tylko dlatego, że główne źródło cennych informacji znajduję się w naszym autorskim poradniku. 

CZAS NA REFLEKSJĘ…

Sprawdź swoje motywy. Zerwania są trudne. To naturalne, że po zerwaniu z kimś, będziesz tęsknił za jej towarzystwem, uśmiechem, żartem. Co więcej, sytuacja po rozpadzie powoduję bicie się z bolesnymi uczuciami, których wolałbyś uniknąć.

 • Przed zbliżeniem się do swojej byłej kobiety, najpierw musisz usiąść z sobą i trzeźwo i uczciwie rozważyć, dlaczego związek się zakończył i czy Twoje motywy na powrót są autentyczne.
 • Jeśli Twoje motywy chęci pogodzenia nie są szczere i przemyślane, nie idź dalej. Zamiast tego, skup się na sobie.
 • Jeśli Twoje motywy na powrót wiążą się z ratowaniem twarzy przed przyjaciółmi lub rodziną koniecznie zmień tok myślenia – nie tędy droga. Nie są to dobre motywy do nawiązania relacji z kimkolwiek, a zwłaszcza nie z Twoją ukochaną. Musisz postępować dojrzale i mądrze.

——————————————————————————————————————————–

Pomyśl spokojnie co było powodem rozpadu Waszego związku. Ten krok jest ważny z dwóch kluczowych powodów: powinieneś bardzo uważnie przemyśleć, dlaczego chcesz ponownie być z nią i co było powodem Waszego rozpadu.

 • Jeżeli udowodnisz jej, że zastanowiłeś się nad związkiem i jesteś gotowy na wyciągnięcie wniosków z poprzednich błędów, będzie to dla niej sygnał, że bardzo poważnie podchodzisz do ratowania Waszego związku. Jeśli podejdziesz do swojej byłej z przemyślaną odpowiedzią na problemy z przeszłości i chęć zmiany, będzie ona bardziej skłonna do rozmowy a kto wie czy nie do powrotu jeżeli faktycznie Ciebie kocha.
 • Przyznanie się do tego, co zrobiłeś źle, pomoże Ci udowodnić, że dbasz o związek i jesteś gotów aby wziąć na siebie odpowiedzialność i że nie próbujesz po prostu wrócić do niej z powierzchownych powodów.

——————————————————————————————————————————–

Zacznij powoli. Kiedy rozstałeś się i minęło wystarczająco długo czasu i uważasz, żę jesteś gotowy, aby spróbować walczyć o nią, zrób to w sposób rozważny i delikatny.

 • Nie zaczynaj w emocjonalnie obciążony sposób, mówiąc coś w rodzaju: „Naprawdę chcę, żebyśmy się znów spotkali” lub przerażająco „musimy porozmawiać”. To są bardzo częste błędy, których musimy unikać.
 • Wyjaśnij, że chcesz tylko spotkać się jako przyjaciele, aby tylko porozmawiać.
 • Zorganizuj spotkanie w neutralnym miejscu. Zasugeruj obiad lub filiżankę kawy. Unikaj wyboru miejsca, które jest emocjonalnie naładowane dla was dwojga, tak jak w kawiarnia, w której często bywaliście razem lub w restauracji. 

——————————————————————————————————————————–

Zachowaj trzeźwość umysłu.Jeśli twoje pierwsze spotkanie przebiega dobrze i oboje jesteście zdecydowani do ponownej próby bycia razem koniecznie o tym porozmawiajcie. Wyjaśnij, że przemyślałeś wszystko i że chciałbyś spróbować jeszcze raz.

 • Jeśli po spędzeniu razem trochę czasu bez presji, oboje poczujecie, że nadal istnieje silna więź między wami, możecie poruszyć temat waszego związku. Możesz powiedzieć coś w rodzaju: „Myślałem o naszym rozpadzie i myślę, że rozumiem problemy, które do tego doprowadziły. Chcesz o tym porozmawiać?”
 • Jeśli zareaguje negatywnie na tę sugestię, wycofaj się. Im bardziej naciskasz, tym bardziej utrudniasz własną sytuację. Daj jej jeszcze trochę czasu i ponownie zaadresuj temat w momencie kiedy będzie na to gotowa.

——————————————————————————————————————————–

Dobry plan drogą do sukcesu. Jeśli oboje zdecydujecie się na powrót, musisz mieć jasny plan, który pomoże Ci iść naprzód.

 • Określcie konkretnie, czego każdy z Was potrzebuje i wymaga od związku.
 • Rozmawiajcie – dużo rozmawiajcie. Rozmowa jest źródłem do sukcesu i musisz koniecznie o tym pamiętać.

Wskazówki…

 • Wiedz, że czasami zachowanie złych nawyków z przeszłości może nieść z sobą bardzo złe skutki. Bez względu na to, jak długo byliście bez siebie powrót do siebie może mieć jeszcze gorsze skutki. Zastanów się dobrze, czy naprawdę chcesz ponownie być z swoją ukochaną, a jeśli Ci się nie uda, uświadom sobie, że w rzeczywistości możesz zaoszczędzić sobie wiele nie potrzebnych i przykrych sytuacji. 
 • Jeśli znęcałeś się nad nią – fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie – zrezygnuj z niej na zawsze i skontaktuj się z terapeutą.

——————————————————————————————————————————–

Jak wrócić do byłej dziewczyny po roku

 

Jeżeli każda osoba faktycznie zastosuję się do wyższych rad ma dużą szansę na odzyskanie swojej ukochanej. Nie mniej jednak aby faktycznie zrozumieć co trzeba zrobić, krok po kroku zrozumieć system odzyskiwania swojej byłej połówki koniecznie ważnym elementem będzie pobranie naszego poradnika. Aby pobrać poradnik wystarczy kliknąć na przycisk poniżej.

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 7

Dodaj komentarz