Podrywanie kobiet to nie lada wyzwanie dla większości mężczyzn, a co za tym idzie, nieumiejętne tego wykonywanie może być pewnym problemem po to, aby móc znaleźć miłość swojego życia. Zasada jest prosta – chcesz zaprosić dziewczynę na randkę ? To powiedz to wprost. Mało, która kobieta lubi, kiedy owijamy w bawełnę i pitolimy bez sensu – serio to widać, że próbujemy ją podejść. Chyba nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, gdy niezła laska po prostu Cię zbyła, bo zacząłeś coś kręcić i seplenić pod nosem. Musimy być zdecydowani, pewni siebie, pokazać odpowiednią prezencję i odwagę, gdyż to wszystko jest niezwykle ważne i będzie miało wpływ na ostateczny efekt. I dodatkowo pamiętaj – nigdy się nie poddawaj !

Nawet jeżeli zdecydujemy się na to, aby wykonać ten odważny ruch i „zagadać” do naszej wybranki, to tutaj także nie uzyskamy 100% pewności, że się zgodzi, gdyż wszystko zależy od tego, co powiemy i jak będzie mogła to ona odebrać. Świat tak naprawdę nie należy do odważnych, lecz do osób, które wiedzą co i kiedy powiedzieć. Najlepiej, przyjrzyjmy się temu bliżej.

Jak zaprosić dziewczynę do kina ?

Kojarzysz takie teksty: „Hej słuchaj mam dwa bilety do kina, bo kolega mnie wystawił. Chcesz pójść ?, albo „Zastanawiałem się, czy miałabyś ochotę pójść ze mną do kina, bo jest taki dobry film, ale oczywiście, jak nie chcesz, to nie musisz.” Na bank kojarzysz – sam pewnie ich użyłeś. Tego typu teksty w żaden sposób nie działają korzystnie na kobietę, a nawet w większości sytuacji będą odpychały, gdyż w pierwszej sytuacji poczuje się, że jest drugim wyborem. Dlaczego ? Cóż, jeśli kolega Cię nie chciał to czemu miałaby z Tobą pójść, a w tej drugiej sytuacji to widać, że nie jesteś zdecydowany. Dlatego też tak prosta czynność, jak pójście do kina również musi być powiedziana w konkretny sposób. Najlepiej zrobić to wprost: „Słuchaj jutro o 20:00, jest film „taki taki” i zapraszam Cię na niego”. W ten sposób pokażesz swojej potencjalnej kandydatce, że jesteś pewny siebie, zdecydowany i że chodzi Ci konkretnie o nią. Działa w 100%

Jak zaprosić dziewczynę na spacer ?

Tak naprawdę problem tutaj nie polega na tym, jak ją zaprosić, tylko o czym rozmawiać. No bo bądźmy szczerzy. Gdy już się odważysz zagadać to większości sytuacji uda Ci się zaprosić swoją partnerkę, tylko założę się, że mało, który z Was odpowiednio się do tego przygotowuje. W końcu myślenie jest bardzo proste: Zgodziła się, no i spoko, gdzieś sobie pochodzimy. Ale gdzie ? Czy wybrałaś jakieś atrakcje, a może zaplanowałeś jakąś trasę, gdzie po drodze będzie znajdowała się fajna kawiarnia, czy też jakaś inna rozrywka, która urozmaici wasz spacer ? A może jezioro lub też spacer zakończony kolacją. Mając okazję, jaką jest randka ze spacerem, wszystkie te czynniki będą miały wpływ, dlatego też musisz dokładnie zastanowić się nad tym, dokąd chcesz pójść, bo będzie miało to wpływ także na Twój późniejszy związek. Jeżeli pokażesz podczas spotkania, że w sumie nie wiesz, co chcesz robić, to będzie mogło to świadczyć o Twoim braku zdolności do podejmowania decyzji, a tym samym partnerka może nie do końca być zadowolona. Dlatego też tak niezmiernie ważne jest jasne określenie swoich celów.

Jak zaprosić dziewczynę, żeby nie odmówiła ?

Tutaj pojawia się pewien problem, gdyż wszystko zależy od nas samych. Już zauważyłeś, że istotne jest nastawienie, gdyż będzie ono mówiło nam i naszym potencjalnym partnerkom na temat tego, co my chcemy osiągnąć i do czego dążymy. Pewność siebie jest również niezwykle ważna, ale nie daje nam gwarancji sukcesu. Dlatego też, czy tak naprawdę istnieje stały, jeden sposób na to, żeby kobieta nie odmówiła nam spotkania ? Tak naprawdę jest to o wiele bardziej złożone niż mogłoby się pierwotnie wydawać, lecz nim zadamy główne pytanie, dotyczące tego jak ją zdobyć, musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

Po pierwsze należy odpowiednio ją zainteresować, albo nawet zaintrygować, czymś co będzie chciała w nas poznać. Często działa niespecyficzny wygląd, modny styl ubierania się, zachowanie, czy też czynności, jakie wykonujemy lub po prostu nasza osobowość. Warto wykorzystywać swoje naturalne atuty po to, by móc zdobyć przyszłą partnerkę. Pamiętaj, że każdy facet jest aktorem. Im lepiej przygotujesz się do swojej roli, tym większe brawa zyskasz na koniec. Wracając jednak do wcześniejszego pytania.

Tak naprawdę istnieje kilka technik, które mogą Ci pomóc i są one bardzo często wykorzystywane w odzyskiwaniu kobiet, czyli w momencie, gdy utracimy naszą kochaną i chcemy ją odzyskać. Choć mogłoby się wydawać, że aspekty te są ze sobą niepołączone, to jednak same czynności i techniki w zdobywaniu miłości, mają dość dużo wspólnego. Dlatego też, jeżeli szybciej chcesz poznać te sprytne sposoby, zajrzyj do poradnika: „Jak wrócić do byłej dziewczyny?” nie czekaj, poznaj tajemniczą wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce, a na pewno się nie rozczarujesz.

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 5

  • Ja powiem krótko jesli chodzi o ten poradnik ,,jak wrócić do byłej dziewczyny” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawym w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu. Fantastyczna robota !

  • Pobrałem poradnik i przeczytałem. Bardzo dobry poradnik, kawał cennej wiedzy, bez lania wody, same konkrety ! Cholernie mi otworzył oczy, zachowam to tylko dla siebie i zaczynam działać zgodnie z Waszymi radami. Dziękuje Wam że dajecie możliwości i oferujecie pomoc takim osobom jak ja. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego serwisu.

  • Panie Adamie wykonuję Pan świetną robotę ! Oby tak dalej 🙂 Pana poradnik potrafi nam „mężczyznom” otworzyć oczy.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz