Jak zaprosić dziewczynę na randkę

Podrywanie kobiet to nie lada wyzwanie dla większości mężczyzn, a co za tym idzie, nieumiejętne tego wykonywanie może być pewnym problemem po to, aby móc znaleźć miłość swojego życia. Zasada jest prosta – chcesz zaprosić dziewczynę na randkę ? To powiedz to wprost. Mało, która kobieta lubi, kiedy owijamy w bawełnę i pitolimy bez sensu – serio to widać, że próbujemy ją podejść. Chyba nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, gdy niezła laska po prostu Cię zbyła, bo zacząłeś coś kręcić i seplenić pod nosem. Musimy być zdecydowani, pewni siebie, pokazać odpowiednią prezencję i odwagę, gdyż to wszystko jest niezwykle ważne i będzie miało wpływ na ostateczny efekt. I dodatkowo pamiętaj – nigdy się nie poddawaj !

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Nawet jeżeli zdecydujemy się na to, aby wykonać ten odważny ruch i „zagadać” do naszej wybranki, to tutaj także nie uzyskamy 100% pewności, że się zgodzi, gdyż wszystko zależy od tego, co powiemy i jak będzie mogła to ona odebrać. Świat tak naprawdę nie należy do odważnych, lecz do osób, które wiedzą co i kiedy powiedzieć. Najlepiej, przyjrzyjmy się temu bliżej.

Jak zaprosić dziewczynę do kina ?

Kojarzysz takie teksty: „Hej słuchaj mam dwa bilety do kina, bo kolega mnie wystawił. Chcesz pójść ?, albo „Zastanawiałem się, czy miałabyś ochotę pójść ze mną do kina, bo jest taki dobry film, ale oczywiście, jak nie chcesz, to nie musisz.” Na bank kojarzysz – sam pewnie ich użyłeś. Tego typu teksty w żaden sposób nie działają korzystnie na kobietę, a nawet w większości sytuacji będą odpychały, gdyż w pierwszej sytuacji poczuje się, że jest drugim wyborem. Dlaczego ? Cóż, jeśli kolega Cię nie chciał to czemu miałaby z Tobą pójść, a w tej drugiej sytuacji to widać, że nie jesteś zdecydowany. Dlatego też tak prosta czynność, jak pójście do kina również musi być powiedziana w konkretny sposób. Najlepiej zrobić to wprost: „Słuchaj jutro o 20:00, jest film „taki taki” i zapraszam Cię na niego”. W ten sposób pokażesz swojej potencjalnej kandydatce, że jesteś pewny siebie, zdecydowany i że chodzi Ci konkretnie o nią. Działa w 100%

Jak zaprosić dziewczynę na spacer ?

Tak naprawdę problem tutaj nie polega na tym, jak ją zaprosić, tylko o czym rozmawiać. No bo bądźmy szczerzy. Gdy już się odważysz zagadać to większości sytuacji uda Ci się zaprosić swoją partnerkę, tylko założę się, że mało, który z Was odpowiednio się do tego przygotowuje. W końcu myślenie jest bardzo proste: Zgodziła się, no i spoko, gdzieś sobie pochodzimy. Ale gdzie ? Czy wybrałaś jakieś atrakcje, a może zaplanowałeś jakąś trasę, gdzie po drodze będzie znajdowała się fajna kawiarnia, czy też jakaś inna rozrywka, która urozmaici wasz spacer ? A może jezioro lub też spacer zakończony kolacją. Mając okazję, jaką jest randka ze spacerem, wszystkie te czynniki będą miały wpływ, dlatego też musisz dokładnie zastanowić się nad tym, dokąd chcesz pójść, bo będzie miało to wpływ także na Twój późniejszy związek. Jeżeli pokażesz podczas spotkania, że w sumie nie wiesz, co chcesz robić, to będzie mogło to świadczyć o Twoim braku zdolności do podejmowania decyzji, a tym samym partnerka może nie do końca być zadowolona. Dlatego też tak niezmiernie ważne jest jasne określenie swoich celów.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Jak zaprosić dziewczynę, żeby nie odmówiła ?

Tutaj pojawia się pewien problem, gdyż wszystko zależy od nas samych. Już zauważyłeś, że istotne jest nastawienie, gdyż będzie ono mówiło nam i naszym potencjalnym partnerkom na temat tego, co my chcemy osiągnąć i do czego dążymy. Pewność siebie jest również niezwykle ważna, ale nie daje nam gwarancji sukcesu. Dlatego też, czy tak naprawdę istnieje stały, jeden sposób na to, żeby kobieta nie odmówiła nam spotkania ? Tak naprawdę jest to o wiele bardziej złożone niż mogłoby się pierwotnie wydawać, lecz nim zadamy główne pytanie, dotyczące tego jak ją zdobyć, musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

Po pierwsze należy odpowiednio ją zainteresować, albo nawet zaintrygować, czymś co będzie chciała w nas poznać. Często działa niespecyficzny wygląd, modny styl ubierania się, zachowanie, czy też czynności, jakie wykonujemy lub po prostu nasza osobowość. Warto wykorzystywać swoje naturalne atuty po to, by móc zdobyć przyszłą partnerkę. Pamiętaj, że każdy facet jest aktorem. Im lepiej przygotujesz się do swojej roli, tym większe brawa zyskasz na koniec. Wracając jednak do wcześniejszego pytania.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Tak naprawdę istnieje kilka technik, które mogą Ci pomóc i są one bardzo często wykorzystywane w odzyskiwaniu kobiet, czyli w momencie, gdy utracimy naszą kochaną i chcemy ją odzyskać. Choć mogłoby się wydawać, że aspekty te są ze sobą niepołączone, to jednak same czynności i techniki w zdobywaniu miłości, mają dość dużo wspólnego. Dlatego też, jeżeli szybciej chcesz poznać te sprytne sposoby, zajrzyj do poradnika: „Jak wrócić do byłej dziewczyny?” nie czekaj, poznaj tajemniczą wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce, a na pewno się nie rozczarujesz.

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 15

 • Fajnie, że są tacy ludzie jak wy na świecie i pomagacie tym słabszym. W 100% polece was wszystkim, którzy mają jakieś słabości w tych sprawach.

 • Nie spotkałem się z taką prostotą w słowach. Niby nic nowego nie przeczytałem, ale chyba to działa? Nie jestem delikwentem, który na codzień ma problemy z kobietami. Natomiast powiem szczerze, że schematyczne działanie może odstraszyć zarówno byłą jak i przyszłą dziewczynę. Zgadzam się w 100% z artykułem.

 • Nie łatwo jest przyznać się do błędu, ale niestety muszę to zrobić. Dość sceptycznie podchodziłem do waszej strony. Istnieje wiele takich stron jak wasza, więc dlaczego kolejna miałaby coś zmienić w moim życiu? Na szczęście myliłem się i chyba dobrze. Od lat borykałem się z problem akceptacji swojego wyglądu. Mimo dorosłego wieku nie wyglądałem na takiego. Mój brak akceptacji siebie ukazywał się dość często przy nawiązywaniu relacji z kobietami. Czasami na portalach randkowych wymieniałem sporej ilości wiadomości, ale z marnym skutkiem spotkań. Dzięki wielkie i nie popełniajcie tego samego błędu co ja.

 • Niestety nie miałem szczęścia i mieszkam w dość małym miasteczku gdzie każdy się zna. Obecnie mam 24 lat i ostatnie lata były ubolewaniem nad sobą. Byłem tak zdesperowany, że zacząłem szukać poradników w internecie. Dzisiaj wiem, że prośba o pomoc to nic złego. To jest tak samo jak depresja. Zacząłem spotykać się z dziewczynami, z portali randkowych. W sumie to ranking portali przedstawiony na stronie zawiera stronę, gdzie poznałem moją obecną lubę – Marceline. Jesteśmy ze soba o 2 lat i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki wielkie!

 • Jestem z wami od prawie samego początku, obecnie jestem po wielu związkach. Do szkoły średniej nie miałem nigdy dziewczyny, dopiero wraz z pójściem na studia i zainteresowaniem się poradnika z internetu dorosłem do „posiadania” dziewczyny.

 • Moja była i obecna dziewczyna Dominika odeszła ode mnie, ponieważ byłem nudny oraz przewidywalny. Byłem typowym facetem, który po pracy najchętniej by siadł do konsoli i grał do zaśnięcia. Weekendowe kluby czy kino nie sprawiały w naszym związku chemii ani pociągu. Dopiero kiedy Dominika postanowiła mnie zostawić uświadomiłem sobie, że potrzebuje zewnętrznej pomocy i zmiany w swoim życiu. Poradnik odnośnie powrotu do byłej dziewczyny dość wiele mi pomógł w nawiązywaniu kontaktów z obcymi kobietami, ale też w podtrzymywaniu zainteresowania wśród koleżanek.

 • Kiedyś byłem człowiekiem, który bał się porażki i odrzucenia. Dzisiaj wiem, że odrzucenie to nic złego. Każda próba zbliża Cie do sukcesu. „Nie myli się ten co nic nie robi”.

 • Dość powszechnie i ogólnie napisanych artukuł, ale nie da się napisać schematu na każdą kobietę. Natomiast poradnik, który zakupiłem ze strony dość fajnie pokazuje przykłady zachowań i jak na nie reagować.

 • Męzczyzni od wielu pokoleń próbuja być samcami ALFA, ale czy samiec alfa to osoba, która pokazuje pieniądze oraz drogie produkty na sobie? Nie, to osoba, która potrafi sprawić, że kobieta czuję się w jego ramionach bezpieczna i szczęśliwa. Adam jest gościem, który zna się na rzeczy, otworzył mi i moim znajomym oczy na świat.

 • Przez wiele lat borykałem się z niesmiałością. Mimo, że znajomi nazywali mnie duszą towarzystwa to moje relacje z kobietami kończyły sie na „widzeniu”. Wiele razy próbowałem zapraszać koleżanki ze szkoły czy to ze studiów na spacer, do kina, teatru. Nie obyło się też o korzystaniu z rankingu portali randkowych. Nie mniej jednak większość kończyła się niepowodzeniem. Wszystko tkwiło w dość schematycznym podejściu do sprawy. Dopiero artykuły pisane przez Pana Adama oraz poradnik uświadomiło mi, że prostota i naturalność jest najlepszym podejściem. Wszystko co jest napisane w poradniku zgadza się z praktycznym podejściem. Tak samo dziewczyny na portalach zaczęły zauważać u mnie coś intrygującego. Kiedyś to ja zagadywałem do Kobiet, teraz to one się proszą. Polecam i dzięki ADAM!

 • Ja powiem krótko jesli chodzi o ten poradnik ,,jak wrócić do byłej dziewczyny” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawym w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu. Fantastyczna robota !

 • Jestem waszym użytkownikiem już dłuższy czas, dzięki Wam bardzo dużo się nauczyłem. Czekam na kolejne materiały !

 • Pobrałem poradnik i przeczytałem. Bardzo dobry poradnik, kawał cennej wiedzy, bez lania wody, same konkrety ! Cholernie mi otworzył oczy, zachowam to tylko dla siebie i zaczynam działać zgodnie z Waszymi radami. Dziękuje Wam że dajecie możliwości i oferujecie pomoc takim osobom jak ja. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego serwisu.

 • Panie Adamie wykonuję Pan świetną robotę ! Oby tak dalej 🙂 Pana poradnik potrafi nam „mężczyznom” otworzyć oczy.

  Pozdrawiam

Comments are closed.