fbpx

Jak zaprosić dziewczynę na randkę

Podrywanie kobiet to nie lada wyzwanie dla większości mężczyzn, a co za tym idzie, nieumiejętne tego wykonywanie może być pewnym problemem po to, aby móc znaleźć miłość swojego życia. Zastanawiasz się jak zaprosić dziewczynę na randkę? Przeczytaj ten artykuł do końca i przekonaj się jakie to proste.

Mało, która kobieta lubi, kiedy owijamy w bawełnę i pitolimy bez sensu – serio to widać, że próbujemy ją podejść. Chyba nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, gdy niezła laska po prostu Cię zbyła, bo zacząłeś coś kręcić i seplenić pod nosem.

Musimy być zdecydowani, pewni siebie, pokazać odpowiednią prezencję i odwagę, gdyż to wszystko jest niezwykle ważne i będzie miało wpływ na ostateczny efekt. I dodatkowo pamiętaj – nigdy się nie poddawaj !

Nawet jeżeli zdecydujemy się na to, aby wykonać ten odważny ruch i „zagadać” do naszej wybranki, to tutaj także nie uzyskamy 100% pewności, że się zgodzi, gdyż wszystko zależy od tego, co powiemy i jak będzie mogła to ona odebrać. Świat tak naprawdę nie należy do odważnych, lecz do osób, które wiedzą co i kiedy powiedzieć. Najlepiej, przyjrzyjmy się temu bliżej.

Jak zaprosić dziewczynę do kina?

Kojarzysz takie teksty: „Hej słuchaj mam dwa bilety do kina, bo kolega mnie wystawił. Chcesz pójść ?, albo „Zastanawiałem się, czy miałabyś ochotę pójść ze mną do kina, bo jest taki dobry film, ale oczywiście, jak nie chcesz, to nie musisz.”

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Na bank kojarzysz – sam pewnie ich użyłeś. Tego typu teksty w żaden sposób nie działają korzystnie na kobietę, a nawet w większości sytuacji będą odpychały, gdyż w pierwszej sytuacji poczuje się, że jest drugim wyborem.

Dlaczego? Cóż, jeśli kolega Cię nie chciał to czemu miałaby z Tobą pójść, a w tej drugiej sytuacji to widać, że nie jesteś zdecydowany. Dlatego też tak prosta czynność, jak pójście do kina również musi być powiedziana w konkretny sposób.

Najlepiej zrobić to wprost: „Słuchaj jutro o 20:00, jest film „taki taki” i zapraszam Cię na niego”. W ten sposób pokażesz swojej potencjalnej kandydatce, że jesteś pewny siebie, zdecydowany i że chodzi Ci konkretnie o nią. Działa w 100%

Jak zaprosić dziewczynę na spacer?

Tak naprawdę problem tutaj nie polega na tym, jak ją zaprosić, tylko o czym rozmawiać. No bo bądźmy szczerzy. Gdy już się odważysz zagadać to większości sytuacji uda Ci się zaprosić swoją partnerkę, tylko założę się, że mało, który z Was odpowiednio się do tego przygotowuje.

W końcu myślenie jest bardzo proste: Zgodziła się, no i spoko, gdzieś sobie pochodzimy. Ale gdzie? Czy wybrałaś jakieś atrakcje, a może zaplanowałeś jakąś trasę, gdzie po drodze będzie znajdowała się fajna kawiarnia, czy też jakaś inna rozrywka, która urozmaici wasz spacer?

A może jezioro lub też spacer zakończony kolacją. Mając okazję, jaką jest randka ze spacerem, wszystkie te czynniki będą miały wpływ, dlatego też musisz dokładnie zastanowić się nad tym, dokąd chcesz pójść, bo będzie miało to wpływ także na Twój późniejszy związek.

Jeżeli pokażesz podczas spotkania, że w sumie nie wiesz, co chcesz robić, to będzie mogło to świadczyć o Twoim braku zdolności do podejmowania decyzji, a tym samym partnerka może nie do końca być zadowolona. Dlatego też tak niezmiernie ważne jest jasne określenie swoich celów.

Jak zaprosić dziewczynę, żeby nie odmówiła ?

Tutaj pojawia się pewien problem, gdyż wszystko zależy od nas samych. Już zauważyłeś, że istotne jest nastawienie, gdyż będzie ono mówiło nam i naszym potencjalnym partnerkom na temat tego, co my chcemy osiągnąć i do czego dążymy. Pewność siebie jest również niezwykle ważna, ale nie daje nam gwarancji sukcesu.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Dlatego też, czy tak naprawdę istnieje stały, jeden sposób na to, żeby kobieta nie odmówiła nam spotkania ? Tak naprawdę jest to o wiele bardziej złożone niż mogłoby się pierwotnie wydawać, lecz nim zadamy główne pytanie, dotyczące tego jak ją zdobyć, musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

Po pierwsze należy odpowiednio ją zainteresować, albo nawet zaintrygować, czymś co będzie chciała w nas poznać. Często działa niespecyficzny wygląd, modny styl ubierania się, zachowanie, czy też czynności, jakie wykonujemy lub po prostu nasza osobowość.

Warto wykorzystywać swoje naturalne atuty po to, by móc zdobyć przyszłą partnerkę. Pamiętaj, że każdy facet jest aktorem. Im lepiej przygotujesz się do swojej roli, tym większe brawa zyskasz na koniec. Wracając jednak do wcześniejszego pytania.

Tak naprawdę istnieje kilka technik, które mogą Ci pomóc i są one bardzo często wykorzystywane w odzyskiwaniu kobiet, czyli w momencie, gdy utracimy naszą kochaną i chcemy ją odzyskać. Choć mogłoby się wydawać, że aspekty te są ze sobą niepołączone, to jednak same czynności i techniki w zdobywaniu miłości, mają dość dużo wspólnego.

Dlatego też, jeżeli szybciej chcesz poznać te sprytne sposoby, zajrzyj do poradnika: Jak odzyskać dziewczynę? nie czekaj, poznaj tajemniczą wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce, a na pewno się nie rozczarujesz.

5/5 - (1 vote)

15 komentarzy

 1. Marek Zakrewski 17 listopada 2018
 2. Piotr Tomaszewski 17 listopada 2018
 3. Robcio 18 listopada 2018
 4. Gewraz1990 10 grudnia 2018
 5. Elwir7 10 grudnia 2018
 6. Tymoteusz Grabowski 15 listopada 2019
 7. Jan Milewski 15 listopada 2019
 8. Karol Walczak 15 listopada 2019
 9. olszi 15 listopada 2019
 10. Karol Maciejewski 15 listopada 2019
 11. Przemo 15 listopada 2019
 12. Dyrcio8 15 listopada 2019
 13. Oskarek87 15 listopada 2019
 14. Igor Sroka 15 listopada 2019
 15. Waldk 15 listopada 2019

Leave a Reply