Chcesz zaimponować dziewczynie ? Na samym początku nie jesteś w stanie sprawić aby się w Tobie zakochała ale możesz sprawić, że poczuje się bardziej pożądana. Oto metoda na zaimponowanie dziewczynie, której nie znasz dobrze.

——————————————————————————————————————————–

Jak zaimponować dziewczynie w wieku 15 lat

Ubiór. Dbanie o swój ubiór pokaże jej, że jesteś dojrzałym facetem. Zwróć uwagę na swój styl nie tylko ubioru, musisz prezentować się atrakcyjnie. Zwróć szczególną uwagę na te obszary:

 • Prysznic co najmniej raz dziennie. Umyj włosy, umyj je wodą i spłucz. Użyj również pachnącego żelu, czegoś nie zbyt kobiecego, ale też nie zbyt męskiego, proponujemy skupić się na zapachu mięty lub cytryny.
 • Utrzymuj zęby w dobrej kondycji. Dbanie o zęby jest bardzo ważne. W ciągu dnia, użyj miętówek i gumy do żucia.
 • Zarządzaj owłosieniem na twarzy poprzez codzienne golenie. Jeśli masz zarost na twarzy, upewnij się, że jest przystrzyżony do jednolitej długości.
 • Używaj kombinacji dezodorant-środek przeciwpotowy. Zastosuj go, gdy bierzesz prysznic z rana. Upewnij się, że również nie pachnie zbyt kobieco lub zbyt męsko.
 • Noś czyste ubrania. Proponujemy ustalenie regularnego harmonogramu prania, np. robieniem prania w każdą niedzielę wieczorem.

——————————————————————————————————————————–

Jak zaimponować dziewczynie na pierwszej randce

Bądź uprzejmy. Dobre wychowanie nie oznacza, że ​​jesteś nudny – oznacza to, że wiesz, jak traktować innych ludzi z szacunkiem, a tego z pewnością wymagają dziewczyny względem chłopaków. O to parę podpowiedzi:

 • Używaj tych słów „proszę”, „dziękuję” i „nie ma za co”.
 • Jeśli ktoś przechodzi przez drzwi za Tobą, przepuść ją przed siebie.
 • Unikaj przekleństw lub wypowiadania jakichkolwiek publicznie lub w mieszanym towarzystwie określeń. Dobrze jest trochę odprężyć się wśród znajomych, ale staraj się pokazać swoją najlepszą stronę ludziom, których nie znasz dobrze.
 • Pamiętaj, że proste tricki są najbardziej skuteczne.

——————————————————————————————————————————–

Jak zaimponować byłej dziewczynie

Pomyśl za nim coś powiesz. Każdy czasem mówi głupie rzeczy, ale staraj się to ograniczać. Zasada jest prosta, za nim coś powiesz po prostu to przemyśl.

 • Nie rozmawiaj z innymi dziewczynami. Możesz pomyśleć, że wywołanie w niej zazdrości jest dobrym pomysłem. Dyskusja na temat wyglądu innych dziewczyn przed nią sprawi, że będziesz dla niej płytki i niepewny. Jeżeli faktycznie ona Ci imponuję, to tylko ona powinna Ciebie interesować.
 • Nie opowiadaj głupich dowcipów.

——————————————————————————————————————————–

Jak chłopak może zaimponować dziewczynie

Komplementy. Jedną z rzeczy, które powinieneś powiedzieć, gdy jesteś przy niej, to miły, prawdziwy komplement. To nie jest tak trudne, jak się wydaje ! Oto co należy zrobić:

 • Pomyśl o tym, co Ci się najbardziej podoba. To może być jej uśmiech, jej śmiech, inteligencja.
 • Nie musicie być sami, aby powiedzieć jej komplement, ale staraj się również to robić wśród przyjaciół, którzy was słuchają. 
 • Zachowuj się słodko i nieprzewidywanie. Wystarczy jeden prosty ale szczery tekst.
 • Zwróć uwagę na to, jak wypowiadasz komplement. Zamiast mówić „To ładna sukienka” lub „Podoba mi się Twój strój”, powiedz „Wyglądasz naprawdę świetnie w tej sukience”. Komplementuj kobietę, a nie nie jej ubranie !
 • Dbaj o język ciała. Uśmiech to podstawa ! Zachowaj kontakt wzrokowy.

——————————————————————————————————————————–

Jak zaimponować dziewczynie z klasy

Spraw by poczuła się wyjątkowo. Znajdź sposób, by dać jej do zrozumienia, że ​​uważasz ją za niezwykłą osobę.

 • Jeśli napisze SMS-a, odpisz. Jeśli chce rozmawiać, spróbuj znaleźć czas, nawet jeśli jest to dla Ciebie trochę niewygodne.
 • W każdej sytuacji zaoferuj jej swoją pomoc !
 • Pozwól jej mówić. Błąd nr 1 podczas rozmowy z dziewczyną nie skupiaj się na sobie. Zapytaj o jej zainteresowania, hobby, ulubione książki, muzykę itp. Jeśli zada Ci pytanie, odpowiadaj w kilku krótkich zdaniach.
 • Bądź zabawny. To sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Zapewni to również łatwy do uruchomienia rozrusznik konwersacji. Pamiętaj jednak, że jeśli nadużyjesz żartu, może on szybko przejść od zabawy do nudy.

——————————————————————————————————————————–

Jak zaimponować dziewczynie

 

Jak widzicie mamy tak naprawdę kilka solidnych porad, których zastosowanie z pewnością pozwoli każdemu mężczyźnie zaimponować kobiecie. Jak zawsze ważna jest nasza wewnętrzna wartość niż oklepane działania. Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć koniecznie pobierzcie nasz autorski poradnik, który został stworzony dla każdego mężczyzny.

 

Jak zaimponować dziewczynie

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 3

 • Cześc Adam !

  Z góry dziękuję stworzenie tego serwisu . Odkąd zapoznaje się z Twoimi artykułami bardzo szybko rozwiązałem wszystkie swoje problemy ze znalezieniem dziewczyny. Już od roku umawiam się z dziewczyną i nieustannie czuję silne zainteresowanie z jej strony, oprócz rozwiązania problemów damsko-męskich Twoje materiały bardzo fajnie można zaadaptować do wielu sytuacji z życia codziennego. Twój poradnik wyróżnia się z pośród wszystkich, które przerobiłem – TO COŚ NIESAMOWITEGO CO NAM UDOSTĘPNIASZ ! Podsumowując mam świetne rezultaty wynikające z twoich porad, które zawarłeś w poradniku.

  Chętnie zainwestuję w każdy następny poradnik, który stworzysz !!

 • Jak wspominałem zaczałem szukać metod jak poderwać dziewczynę. Lecz nic mi to nie mówiło. Te sztuczki uwodzenia stosowałem przez 2 tyg i zrozumiałem, że tym nie zdobędę tego czego szukam i to olałem. Czułem się nie spełniony i szukałem dalej i w końcu trafiłem na twoja stronę i jakos podejscie w sprawach dziewczyn stało się oczywiste. Znalazłem to czego szukam.

 • Bardzo dobry artykuł. Konkrety bez lania wody. Z pewnością przyda się nie jednej osobie 🙂

  Poradnik również pobrałem i jestem pod wielkim wrażeniem !

Dodaj komentarz