fbpx

Jak zaimponować dziewczynie

Wciąż zastanawiasz się jak zaimponować dziewczynie? Dobrze, ale pamiętaj, że na samym początku nie jesteś w stanie sprawić aby się w Tobie zakochała. Ale możesz jednak sprawić, że poczuje się bardziej pożądana. Oto metoda na zaimponowanie dziewczynie, która działa w 100%, tak więc skup się i działaj.

Jeśli jednak chcesz zaimponować byłej kobiecie, czyli po prostu ją odzyskać, to koniecznie zapoznaj się z moim artykułem, który krok po kroku pokaże Ci jak odzyskać dziewczynę. Wpis ten został napisany na podstawie moich klientów i sytuacji życiowych.

Jak zaimponować dziewczynie w wieku 15 lat

Paradoksalnie trudniej jest zaimponować dziewczynie młodszej niż starszej. W przypadku 15 latek zadbaj o ubiór. Dbanie o swój ubiór pokaże jej, że jesteś dojrzałym facetem. Zwróć uwagę na swój styl nie tylko ubioru, musisz prezentować się atrakcyjnie. Zwróć szczególną uwagę na te obszary:

 • Prysznic co najmniej raz dziennie. Umyj włosy, umyj je wodą i spłucz. Użyj również pachnącego żelu, czegoś nie zbyt kobiecego, ale też niezbyt męskiego, proponujemy skupić się na zapachu mięty lub cytryny.
 • Utrzymuj zęby w dobrej kondycji. Dbanie o zęby jest bardzo ważne. W ciągu dnia, użyj miętówek i gumy do żucia.
 • Zarządzaj owłosieniem na twarzy poprzez codzienne golenie. Jeśli masz zarost na twarzy, upewnij się, że jest przystrzyżony do jednolitej długości.
 • Używaj kombinacji dezodorant – środek przeciwpotowy. Zastosuj go, gdy bierzesz prysznic z rana. Upewnij się, że również nie pachnie zbyt kobieco lub zbyt męsko.
 • Noś czyste ubrania. Proponujemy ustalenie regularnego harmonogramu prania, np. robieniem prania w każdą niedzielę wieczorem.

Jak zaimponować dziewczynie na pierwszej randce ?

Bądź uprzejmy – musisz na niej wywrzeć dobre wrażenie. Dobre wychowanie nie oznacza, że ​​jesteś nudny – oznacza to, że wiesz, jak traktować innych ludzi z szacunkiem, a tego z pewnością wymagają dziewczyny względem chłopaków. O to parę podpowiedzi:

 • Używaj tych słów „proszę”, „dziękuję” i „nie ma za co”.
 • Jeśli ktoś przechodzi przez drzwi za Tobą, przepuść ją przed siebie.
 • Unikaj przekleństw lub wypowiadania jakichkolwiek publicznie lub w mieszanym towarzystwie określeń. Dobrze jest trochę odprężyć się wśród znajomych, ale staraj się pokazać swoją najlepszą stronę ludziom, których nie znasz dobrze.
 • Pamiętaj, że proste tricki są najbardziej skuteczne. Asystuj jej i towarzysz, niech poczuje się doceniona i wyjątkowa.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jak zaimponować byłej dziewczynie

Tutaj sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Pomyśl za nim coś powiesz. Każdy czasem mówi głupie rzeczy, ale staraj się to ograniczać. Zasada jest prosta, za nim coś powiesz po prostu to przemyśl.

Ponadto nie rozmawiaj z innymi dziewczynami. Możesz pomyśleć, że wywołanie w niej zazdrości jest dobrym pomysłem. Dyskusja na temat wyglądu innych dziewczyn przed nią sprawi, że będziesz dla niej płytki i niepewny.

Jeżeli faktycznie ona Ci imponuję, to tylko ona powinna Ciebie interesować. Pamiętaj jednak, że temat podrywania byłej dziewczyny jest dość obszerny, przez co nie zmieści się go w kilku zdaniach. Jeśli faktycznie chcesz wrócić do byłej dziewczyny – pobierz nasz poradnik. Znajdziesz tam wszystkie sztuczki, triki i sposoby na udany związek.

Jak chłopak może zaimponować dziewczynie ?

Komplementy. Jedną z rzeczy, które powinieneś powiedzieć, gdy jesteś przy niej, to miły, prawdziwy komplement. To nie jest tak trudne, jak się wydaje ! Oto co należy zrobić:

 • Pomyśl o tym, co Ci się najbardziej podoba. To może być jej uśmiech, jej śmiech, inteligencja.
 • Nie musicie być sami, aby powiedzieć jej komplement, ale staraj się również to robić wśród przyjaciół, którzy was słuchają.
 • Zachowuj się słodko i nieprzewidywanie. Wystarczy jeden prosty ale szczery tekst.
 • Zwróć uwagę na to, jak wypowiadasz komplement. Zamiast mówić „To ładna sukienka” lub „Podoba mi się Twój strój”, powiedz „Wyglądasz naprawdę świetnie w tej sukience”. Komplementuj kobietę, a nie jej ubranie !
 • Dbaj o język ciała. Uśmiech to podstawa ! Zachowaj kontakt wzrokowy.

Kilka słów podsumowania

Imponowanie dziewczynie to trudna sztuka. Jeśli jednak chcesz to robić dobrze – skup się na sobie. Może to się wydawać dziwne, ale jeśli popracujesz nad sobą i staniesz się wartościową osoba, która ciekawi innych nie bo udaje, tylko bo interesuje się licznymi rzeczami, dba o swój wygląd, czy też jest „dojrzała” to w zupełności wystarczy, aby móc zaimponować większości kobiet.

4.9/5 - (7 votes)

3 komentarze

 1. Duszank 2 października 2018
 2. Bilon90 24 listopada 2018
 3. Bartosz Śmiały 26 grudnia 2018

Leave a Reply