Pisanie z kobietami jest niezwykle kłopotliwe. Można nawet powiedzieć, że o wiele bardziej niż prowadzenie rozmowy twarzą w twarz. Dlaczego ? Cóż w Internecie wszystko brzmi tak samo. To czy powiesz, kocham Cie moje kochanie, czy też napiszesz jesteś grubą suką nie ma w sobie żadnych emocji. Nic – zero – totalny brak emocji. Laski potrafią do siebie pisać, że się kochają, więc twoje ledwo co wydukane słowa na klawiaturze nie będą miały dla niej żadnego znaczenia. Oczywiście zawsze możemy używać emotikon, czy różnego rodzaju gifów lub zdjęć i obrazków po to, aby ubarwić naszą komunikację. Jednakże nie możemy nie zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z martwą strefą i w żaden sposób emocji nie przekażemy tak, jak w sytuacjach rzeczywistych.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Dlatego też liczy się tylko jedno – treść. Nie da się nie zauważyć, że w momencie pisania ze sobą, na przykład przez platformę internetową typu Messenger, czy Whatsapp korzyścią po stronie kobiet jest to, że mogą one wybrać sobie dowolną ilość czasu na to, aby opisać. Co więcej nie zawsze wiemy, w jakim towarzystwie akurat są i może siedzą wokół nich przyjaciółki i równo nas obgadują, na temat tego co piszemy – słabo prawda ? Nie chcesz być chyba wyśmiany przez bandę idiotek – psiapsiółek, bo napisałeś kilka ckliwych słówek. Swoja drogą to właśnie ten strach przed wyśmianiem jest główną przyczyną, że nie chcemy jako pierwsi napisać do laski. Jak go zwalczyć ? ĆWICZYĆ. Wykorzystaj do tego portale randkowe – tam Cię nic nie kosztuje i zawsze jak pójdzie coś nie tak możesz się wylogować. Zajrzyj do zakładki poświęconej portalom randkowym, by wybrać ten najbardziej godny uwagi.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Zacznijmy od podstaw, czyli wspólne zainteresowanie się sobą

Wykazanie zainteresowania drugą połówką jest niezwykle istotne, gdyż w znacznym stopniu może mieć wpływ na to, co i jak jest odbierane. Z tego też powodu, jeżeli chcemy mieć szansę na to, aby uzyskać miłość naszego życia to pisząc do swojej potencjalnej dziewczyny powinniśmy wykazywać odpowiednie zainteresowanie. To znaczy, jeżeli piszemy tylko w jednym celu, jakim jest seks, nie możemy się spodziewać, że zakończy się to sukcesem, bo będzie to widać jak na dłoni. Uwierz mi, będąc napalony myślisz penisem, a nie głowa przez co słowa jakie napiszesz będą niczym otwarta księga – czyli do bani. Nie wierzysz ? Mogę Ci to bardzo łatwo udowodnić. Pamiętasz tę sytuację, gdy byłeś młodszy i potrzebowałeś trochę gotówki ? Na pewno pamiętasz. A czy przypominasz sobie, co robiłeś by ją pozyskać ? Słowa „kocham Cię mamo” rozjaśniają ci pamięć ? Tak – to dobrze, bo Twoja mama doskonale wiedziała, że czegoś chcesz. Była kobietą i tak, jak każda kobieta czyta mężczyzn niczym książkę. Dlatego też musimy sobie uświadomić, czy faktycznie szukamy czegoś więcej, czy też nie, bo jeżeli będziemy sami się oszukiwać, to dalsza rozmowa nie będzie miała sensu. Przechodząc dalej… Pamiętaj także, aby zapamiętywać to, co ona mówi. W wielu sytuacjach będzie wspominała o drobnych elementach, które lubi interesuje się, czy też ją fascynują i jeżeli po odpowiednim czasie w momencie dalszej rozmowy przypomnisz sobie i je wykorzystasz, uwierz mi, że za punktujesz i będzie to niezwykle mile i dobrze odbierane przez nią. Oczywiście mówimy tutaj o bardzo ogólnych sprawach o takich, o których z pewnością sam wiesz, ale nie wiesz, jak się za nie zabrać. W tym też celu niezbędna będzie odpowiednia praktyka. Niestety jest to nieuniknione, ponieważ nawet najlepszy poradnik nie powie Ci wprost, co masz powiedzieć, by uzyskać uznanie rozmówcy. Oczywiście da Ci przykłady, techniki, możliwości wyboru i wiele dróg jak prowadzić rozmowę, ale to zawsze będziesz Ty. Dlatego też, musisz nauczyć się odpowiedniego obycia pośród kobiet. W zależności od kobiety podejście musi być troszeczkę inne i wraz z biegiem czasu, jak i kolejnymi spotkaniami z partnerkami z pewnością zauważysz, że twoja technika znacznie się poprawiła i pozwala ci na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów.

Droga na skróty, czy istnieje ?

Oczywiście nie musisz się martwić, gdyż tak naprawdę nikt nie każe Ci podążać tylko drogą prób i błędów. Zwróć uwagę na fakt, że istnieje pewna droga na skróty. Musisz być jednak świadom tego, że nie jest ona bardzo prosta, a wręcz przeciwnie będzie wymagała od ciebie odpowiedniego skupienia oraz czasu, a także obiecania, że nie zdradzisz jej nikomu innemu, a już w szczególności kobietom, gdyż będzie to skutkowało zniszczonymi jej działania. Dlatego też, jeżeli Cię zaintrygowałem i faktycznie chcesz spróbować trochę szybciej i wygodniejsze metody, pozwól, że potrzymam Cię jeszcze w niepewności. Co napisać dziewczynie ? Nie mogę tego wszystkiego tutaj powiedzieć, gdyż jest to zbyt cenna wiedza. Musisz sam się do niej pofatygować. Dlatego też zajrzyj do poradnika: Jak wrócić do byłej dziewczyny, który choć posiada nazwę nieco mylącą, to w jednym ze swoich rozdziałów zawiera bardzo niezbędne informacje, odnośnie tego, jak utrzymywać kontakt z przyszłą partnerką po to, by była ona nami zainteresowana.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Podsumowując, sztuką nie jest wiedzieć co napisać dziewczynie tylko to, jak prowadzić z nią rozmowę, by chciała ją dalej kontynuować. Pamiętaj o tym, że musisz wykazać pewną dominację, lecz z drugiej strony nie ograniczaj jej (kobiety lubią władczych i zdecydowanych facetów). Dlatego też jeżeli Ci się nie powiedzie, to nie poddawaj się, próbuj dalej, aż w końcu zrozumiesz o co chodzi, a jeżeli masz ochotę, skorzystaj z możliwości, jaką Ci daje.

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 7

  • Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli. Z niecierpliwością czekam na kolejne tak dobre artykuły 🙂

  • Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  • Na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na Twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapoznaniu się z Twoimi poradami konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało.

    Chciałbym z czystego serca również polecić poradnik „Jak wrócić do byłej dziewczyny” – pomimo, że tytuł jest jednostronny poradnik ten oferuję wiele pobocznym fenomenalnych wskazówek dla każdego mężczyzny 🙂

    • Czytając takie wypowiedzi człowiek automatycznie chciałby robić i pracować jeszcze mocniej 🙂 Z całego serca dziękuje za każdy komentarz ten pozytywny jak i negatywny.

  • Bardzo dobre informację, świetnie się to czyta. Czekam na kolejne porady ! 🙂

Comments are closed.