fbpx

Jak napisać do dziewczyny

Zastanów się, ile razy w życiu spotkałeś kobietę, która Ci się podobała ? Z pewnością wielu facetów powie, że jest tak codziennie, niemniej jednak zastanów się tak na poważnie, ile razy w życiu miałeś sytuację, że faktycznie chciałeś zdobyć pewną kobietę, ale nie zrobiłeś tego i sam w sumie nie wiesz, dlaczego ? Było tak, prawda ? Każdy tak ma. Jest to całkowicie normalne, a wszystko to wynika z braku odpowiedniej wiedzy, jak napisać do wymarzonej laski. Przykładowo, gdy jesteś w liceum, na kobiety patrzysz jak na kawał mięsa – bezczelne, ale szczere. Masz ochotę dobrać się do nich, rozszarpać koszulkę i zmacać co tylko się da. Nie wiesz jednak co one lubią, a czego zaś nie. Nie wiesz też na ile sobie możesz pozwolić, a na ile nie, co koniec końców powoduje, że siedzisz jak debil i się ślinisz, na myśl o każdej seksownej lasce. Analogiczna sytuacja ma miejsce nawet, gdy jesteś starszy. Jako studenciak siedzisz w ławce, a świerzbiące przyrodzenie powoduje, że zaraz nie wytrzymasz. Co jednak z tego, jak dalej będziesz tak siedział i nic nie robił – bo się boisz. W rzeczywistości odkrywasz, że do końca swoich dni nigdy nie znajdziesz tego momentu, w którym warto było zagadać. I co w związku z tym ? Chcesz być takim leszczem do końca swych dni ? CZAS TO ZMIENIĆ !

Każdy mężczyzna prędzej lub później zauważa, że istnieją pewne drobne aspekty, które mogą pomóc w zdobyciu swojej dziewczyny. Pojawia się więc pytanie – od czego zacząć ? Od ruszenia dupy i napisania choćby do jakiekolwiek dziewczyny, która Ci się podoba ? Nie ma jednolitej odpowiedzi na to, jak zacząć rozmowę, choć istnieje wiele technik, które mogą Ci znacznie pomóc by nie spartaczyć wszystkiego już na samym początku. Ostatecznie wszystko będzie zależało już tylko i wyłącznie od Ciebie samego. Jedyne co musisz zrobić to zacznij. Pisz do jednej, drugiej trzeciej. Jak któraś Cię wyśmieje – pisz do kolejnych. Próbuj ich słuchać – laski to lubią, nie wymądrzaj się, lecz czuwaj i zawsze reaguj.

Pamiętaj jednak, że kobiety bardzo lubią dominować. Jeśli to ona w pełni będzie miała nad Tobą kontrolę, nigdy nie uda Ci się jej zdobyć. Musisz być elastyczny i zachować odpowiednią subtelność. Chcę nadmienić, że techniki, które Ci oferuję są bardzo skuteczne, jeżeli podejdziesz do nich z odpowiednim nastawieniem, dlatego polecamy zainteresować się również naszym autorskim pomysłem – Jak odzyskać dziewczynę.

Jak zainteresować potencjalną partnerkę rozmową ?

Nie chcesz zagadać face to face – trudno, musisz więc do niej napisać. Należy stworzyć wiadomość, która będzie w pewien sposób przykuwała jej uwagę, a także która będzie świadczyła o tym, że znasz ją, rozumiesz jej potrzeby i zarazem da powód do tego, aby na nią odpisała. No i najważniejsze, musi być to wiadomość, która nie pokaże, że bałeś się zagadać – bo w ten sposób wyjdziesz na totalnego frajera. Oczywiście można bez końca mówić na temat takich aspektów, ale bez podawania konkretnych przykładów nigdy nie zrozumiesz tego, co masz napisać.
Dlatego też jedziemy – po kolei z przykładami. Przykucie uwagi jest niezbędnie ważne. Dlaczego ? Już odpowiadam. Wyobraź sobie, że Ty dostajesz sms-a raz na pewien czas, a taka kobieta potrafi otrzymać kilkadziesiąt wiadomość dziennie od wielu różnych ludzi, które będą aż krzyczeć o to, aby do nich odpisała. Dlaczego więc miałaby do Ciebie odpisać, jeżeli są inne ważniejsze osoby ? Przemyśl to i zrozum, że musi być coś, co ją zaintryguje, co przykuje jej uwagę. Najlepszym sposobem na wspomniane zaintrygowanie i zaskoczeniem może być taka wiadomość, która ją rozbawi, pocieszy lub zaskoczy. Możesz zacząć od skomentowania jej zdjęcia, które widziałeś w internecie, czy też zapytanie o sytuację z dnia codziennego. Pamiętaj, myśl nieszablonowo, gdyż większość facetów, którzy do niej napiszą, będą mieli te same oklepane teksty. Jeżeli chcesz się wyróżnić, musisz stworzyć coś wyjątkowego.
Drugim aspektem jest pokazanie jej, że coś o niej wiemy. Jest to niezwykle kluczowe, gdyż kobieta musi zdać sprawę z faktu, że interesujesz się nią. Jeżeli pojawi się sytuacja, w której piszesz do pewnej damy i nie masz bladego pojęcia o niej, to nic kompletnie nie pomoże Ci w zdobyciu jej serca. Dlatego też, jeżeli jesteś w stanie zdobyć informacje na jej temat, wykorzystaj je do tego, aby udowodnić jej, że masz większe aspiracje niż tylko spotkanie się z nią na jedną noc – nawet jeśli nie jest tak, to chociaż udawaj !! A i oczywiście zachowaj w tym wszystkim umiar. Działanie na „stalkera’ też nie jest zbyt dobre, gdyż jeśli się dowie, że dokładnie prześledziłeś każdy moment jej życia, może się bardziej przestraszyć lub uznać Cię za wariata. Kobiety nie lubią, gdy wiemy o nich zbyt dużo, więc nie odkrywaj wszystkich kart.

Trzeci aspekty, o którym była mowa to powód żeby odpisała. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest tworzenie wiadomości, w której zadasz pytanie. Najlepiej, żeby odnosiło się ona do czegoś co wywnioskowałeś z informacji na jej temat, gdyż będzie to wiązało się ze sobą wzajemnie. Jeżeli pokierujesz się tymi trzema głównymi zasadami, to istnieje spora szansa na to, że uda Ci się faktycznie skutecznie napisać do dziewczyny tak, aby chciała Ci odpowiedzieć. Mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację. Jak już zauważyłeś są pewne techniki mogące Ci pomóc. Niemniej jednak muszę Ci się do czegoś przyznać – nie zdradziłem Ci całej prawdy. Istnieje jeszcze jedno sprytne rozwiązanie mogące Ci pomóc. Niestety nie jest one proste. Jeżeli jednak chcesz je poznać, to zajrzyj dalej – zdradzę Ci je.

Jak kontynuować rozmowę ?

Powiedzmy, że napisałeś, a ona odpisała, co robić dalej, aby tego nie zniszczyć ? Najlepiej jest być sobą, wykazywać zainteresowanie drugą osobą, a także starać się poznać jak najlepiej, jednocześnie nie wymuszając żadnego nacisku oraz nie przyspieszając tępa jak napisać do pewnych spraw. Jakby nie patrzeć naciskanie na seks – będzie działało nie na Twoją korzyść więc uważaj ! Co więcej istotna jest tutaj równowaga, która pozwoli Ci na odpowiednie zrozumienie kobiety i poznanie nie tylko pod kątem fizycznym, a także osobowym. W efekcie pozwoli Ci to tym samym uzyskać większe pole do popisu i większą szansę na to, że staniecie się parą. Pamiętaj, że kontynuowanie rozmowy jest bardzo ciężkie i wymaga odpowiednich subtelności. Istnieje kilka technik, które mogą Ci w tym pomóc jednak, że są one niezwykle cenne i wymagają sporo czasu, aby się z nimi zapoznać. Dlatego też, jeżeli znajdziesz chwilę, zajrzyj do poradnika: Jak odzyskać dziewczynę, który, choć odnosi się czegoś innego, to będzie wstanie pomóc Ci, z utrzymaniem właściwego kontaktu. Możesz nie wierzyć mi, ale prześledź opinie a przekonasz się, że warto poświęcić swój czas i zapoznać się z zwartością informacji, którą Ci udostępniamy.

Oprócz wspomnianego materiału, który Ci udostępniamy świetnym treningiem na pisanie z dziewczynami jest wykorzystanie jednego z portalu randkowego, który udostępniamy na naszym serwisie. To nic złego jeżeli na spokojnie w bezstresowych warunkach popiszesz sobie z płcią przeciwną. Spróbuj a sam się przekonasz, że ten czas poświęcony na wybranym portalu randkowym spożytkujesz wyłącznie na swoją korzyść.

Oceń ten post

2 komentarze

  1. Bartek 22 listopada 2018
  2. natan@gmail.com 23 listopada 2018

Leave a Reply