Zastanów się, ile razy w życiu spotkałeś kobietę, która Ci się podobała ? Z pewnością wielu facetów powie, że jest tak codziennie, niemniej jednak zastanów się tak na poważnie, ile razy w życiu miałeś sytuację, że faktycznie chciałeś zdobyć pewną kobietę, ale nie zrobiłeś tego i sam w sumie nie wiesz dlaczego ? Było tak, prawda ? Każdy tak ma. Jest to całkowicie normalne, a wszystko to wynika z braku odpowiedniej wiedzy, jak napisać do dziewczyny. Przykładowo, gdy jesteś w liceum, kobiety podziwiasz zapewne za aspekty wizualne i po części uwzględniasz ich charakter, ale kompletnie nic nie rozumiesz. Nie wiesz co lubią, czego zaś nie. Na ile sobie możesz pozwolić, a na ile nie ? Analogiczna sytuacja ma miejsce nawet, gdy jesteś starszy, a w rzeczywistości odkrywasz, że do końca swoich dni nigdy nie zrozumiesz kobiet. Niemniej jednak każdy mężczyzna prędzej lub później zauważa, że istnieją pewne drobne aspekty, które mogą pomóc nie w ich zrozumieniu, ale zdobyciu. Pojawia się więc pytanie – od czego zacząć. Tak naprawdę co powinieneś napisać do takiej dziewczyny, która Ci się podoba ? Nie ma niestety jednolitej odpowiedzi na to, jak zacząć rozmowę, choć istnieje wiele technik, które mogą Ci znacznie pomóc. Ostatecznie wszystko będzie zależało już tylko i wyłącznie od Ciebie samego. Pamiętaj jednak, że kobiety bardzo lubią dominować. Jeśli to ona w pełni będzie miała nad Tobą kontrolę, nigdy nie uda Ci się jej zdobyć. Musisz być elastyczny i zachować odpowiednią subtelność. Chcę nadmienić, że techniki, które Ci oferuję są bardzo skuteczne, jeżeli podejdziesz do nich z odpowiednim nastawieniem, dlatego polecamy zainteresować się również naszym autorskim pomysłem – Jak zdobyć numer do dziewczyny ?

Jak zainteresować potencjalną partnerkę rozmową ?

Musisz stworzyć wiadomość, która będzie w pewien sposób przykuwała jej uwagę, a także która będzie świadczyła o tym, że znasz ją, rozumiesz jej potrzeby i zarazem da powód do tego, aby na nią odpisała. Oczywiście można bez końca mówić na temat takich aspektów, ale bez podawania konkretnych przykładów nigdy nie zrozumiesz tego, co masz napisać. jak napisać do dziewczynyDlatego też zacznijmy od samego początku. Przykucie uwagi jest tutaj niezbędnie ważne. Dlaczego ? Już odpowiadam. Wyobraź sobie, że Ty dostajesz sms-a raz na pewien czas, a taka kobieta potrafi otrzymać kilkadziesiąt wiadomość dziennie od wielu różnych ludzi, które będą aż krzyczeć o to, aby do nich odpisała. Dlaczego więc miałaby do Ciebie odpisać, jeżeli są inne ważniejsze osoby ? Przemyśl to i zrozum, że musi być coś, co ją zaintryguje, co przykuje jej uwagę. Najlepszym sposobem na wspomniane zaintrygowanie i zaskoczeniem może być taka wiadomość, która ją rozbawi, pocieszy lub zaskoczy. Możesz zacząć od skomentowania jej zdjęcia, które widziałeś w internecie, czy też zapytanie o sytuację z dnia codziennego. Pamiętaj, myśl nieszablonowo, gdyż większość facetów, którzy do niej napiszą, będą mieli te same oklepane teksty. Jeżeli chcesz się wyróżnić, musisz stworzyć coś wyjątkowego. Drugim aspektem jest pokazanie jej, że coś o niej wiemy. Jest to niezwykle kluczowe, gdyż kobieta musi zdać sprawę z faktu, że interesujesz się nią. Jeżeli pojawi się sytuacja, w której piszesz do pewnej damy i nie masz bladego pojęcia o niej, to nic kompletnie nie pomoże Ci w zdobyciu jej serca. Jak napisać do dziewczynyDlatego też, jeżeli jesteś w stanie zdobyć informacje na jej temat, wykorzystaj je do tego, aby udowodnić jej, że masz większe aspiracje niż tylko spotkanie się z nią na jedną noc. A i oczywiście zachowaj w tym wszystkim umiar. Działanie na „stalkera’ też nie jest zbyt dobre, gdyż jeśli się dowie, że dokładnie prześledziłeś każdy moment jej życia, może się bardziej przestraszyć lub uznać Cię za wariata. Kobiety nie lubią, gdy wiemy o nich zbyt dużo, więc nie odkrywaj wszystkich kart. Trzeci aspekty, o którym była mowa to powód żeby odpisała. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest tworzenie wiadomości, w której zadasz pytanie. Najlepiej żeby odnosiło się ona do czegoś co wywnioskowałeś z informacji na jej temat, gdyż będzie to wiązało się ze sobą wzajemnie. Jeżeli pokierujesz się tymi trzema głównymi zasadami, to istnieje spora szansa na to, że uda Ci się faktycznie skutecznie napisać do dziewczyny tak, aby chciała Ci odpowiedzieć. Mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację. Jak już zauważyłeś są pewne techniki mogące Ci pomóc. Niemniej jednak muszę Ci się do czegoś przyznać – nie zdradziłem Ci całej prawdy. Istnieje jeszcze jedno sprytne rozwiązanie mogące Ci pomóc. Niestety nie jest one proste. Jeżeli jednak chcesz je poznać, to zajrzyj dalej – zdradzę Ci je.

Jak kontynuować rozmowę ?

Powiedzmy, że napisałeś, a ona odpisała, co robić dalej, aby tego nie zniszczyć ? Najlepiej jest być sobą, wykazywać zainteresowanie drugą osobą, a także starać się poznać jak najlepiej, jednocześnie nie wymuszając żadnego nacisku oraz nie przyspieszając tępa jak napisać do dziewczynyod pewnych spraw. Istotna jest tutaj równowaga, która pozwoli Ci na odpowiednie zrozumienie jej i poznanie nie tylko pod kątem fizycznym, a także osobowym. W efekcie pozwoli Ci to tym samym uzyskać większe pole do popisu i większą szansę na to, że staniecie się parą. Pamiętaj, że kontynuowanie rozmowy jest bardzo ciężkie i wymaga odpowiednich subtelności. Istnieje kilka technik, które mogą Ci w tym pomóc jednak, że są one niezwykle cenne i wymagają sporo czasu, aby się z nimi zapoznać. Dlatego też, jeżeli znajdziesz chwilę, zajrzyj do poradnika: „Jak wrócić do byłej dziewczyny”, który, choć odnosi się czegoś innego, to będzie wstanie pomóc Ci, z utrzymaniem właściwego kontaktu. Możesz nie wierzyć mi ale prześledź opinie a przekonasz się, że warto poświęcić swój czas i zapoznać się z zwartością informacji, którą Ci udostępniamy poniżej.

 

Jak kontynuować rozmowę ?

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 2

Dodaj komentarz

ZACZEKAJ!

Zwiększ pewność siebie ! Kilkadziesiąt tysięcy wolnych kobiet czeka aż do nich napiszesz ! Zarejestruj się za darmo już teraz ! - żadne prywatne dane nie są potrzebne !
ROZPOCZNIJ FLIRT
close-link