fbpx

Jak dziewczyna okazuje zainteresowanie?

Nie masz dziewczyny prawda? Pewnie, że nie, bo gdybyś miał, nie zaglądał byś w takie tematy. A wiesz jaka jest przyczyna braku drugiej połówki ? Być może to, że jesteś ślepy jak kret, choć nie do końca w aspekcie fizycznym.

Najprawdopodobniej nie wiesz, jak dziewczyna okazuje zainteresowanie chłopakiem, lecz nie martw się, jestem tu po to, aby Ci pomóc i w odpowiedni sposób doradzić, na co dokładnie zwracać uwagę. Kobiety są niezwykle złożonymi postaciami.

Ciężko jest je czytać i tutaj powiedzenie „otwarta księga” kompletnie nie występuje, gdyż są one niezwykle zamkniętymi i skomplikowanymi encyklopediami dotyczącymi wiedzy, co najmniej fizyki kwantowej (choć nawet jej można się nauczyć). Zacznijmy więc wszystko od początku…

Zwróć uwagę na szczegóły

Najważniejszym aspektem pokazującym nam to, że kobieta się nami interesuje jest fakt, że zgadza się na spotkanie. Istotne jest jednak tutaj to, że czasami kobieta sama może, być niezdecydowana, na temat tego, czego oczekuje od potencjalnego związku i czy w ogóle chce w jakikolwiek wchodzić.

Dlatego też, jeżeli i nam się ona podoba, nie powinniśmy w żaden sposób usilnie dążyć do budowania relacji, tylko pozwolić by wszystko toczyło się naturalnie. Spotkania są o tyle ważną kwestią, że pozbywamy się otoczki koleżanek, a także zewnętrznego świata, tym samym umożliwiając skupienie się tylko na naszej dwójce.

Kiedy dojdzie do takiego momentu, że zgodzi się ona spotkać z nami, musimy przez cały czas jego trwania, oceniać to, jak na nas patrzy, jak się uśmiecha, a także jak zwraca uwagę na to, co mówimy.

Istotne jest tutaj, aby obserwacje były jak najbardziej obiektywne, czyli nie nakręcajmy się na samym początku, na nie wiadomo jakie potencjalne relacje. Dobrym rozwiązaniem jest unikanie rozmowy na temat przykładowo, wspólnych zainteresowań. Nie możemy więc stworzyć w jej głowie wizji nas jako znakomitych kolegów.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Koledzy dzielą się tymi samymi pasjami, lubią te same rzeczy i w ogóle są do siebie bardzo podobni. Kolega to nie chłopak i dlatego nie chcesz nim być. Co więcej, prowadź rozmowę tak, aby ona chciała zgodzić się na kolejne spotkanie.

W ten sposób będziesz miał więcej czasu i szans na to by ona zechciała Cię jako chłopaka. Pamiętajmy jednak, że bardzo często my jako mężczyźni popadamy w skrajności i myślimy zero-jedynkowo.

To jest poważny błąd, gdyż powinniśmy być o wiele bardziej elastyczni. Co więcej, ten błąd wykorzystuje wiele kobiet po to, by zyskać korzyści dla siebie, a potem porzucić potencjalnego partnera. Są one w ten sposób cwane, więc i my musimy być znacznie cwańsi od nich.

Nie bądźmy na ich wszystkie żądania, ani nie wykonujemy wszystkich poleceń. Kobiety nie lubią, kiedy jest się uległym. Z pewnością zauważysz, że w momencie, gdy nasza osobowość i zachowanie spodoba się potencjalnej partnerce, dostrzeżesz błysk w oku. To będzie specyficzny moment, ale z pewnością go wychwycisz.

Zdaje sobie sprawę, że żaden facet sam z siebie nie jest boskim podrywaczem i trzeba nad tym popracować. Pytasz się jak ? Cóż, najlepiej jest wykorzystać do tego celu portale randkowe. Serio, to znakomite miejsce by nabyć doświadczenie w rozmowach z kobietami. Bez problemu możesz eksperymentować i trenować do woli, aż wyrobisz w sobie idealne nawyki do podrywania.

Sposoby na to, jak zachęcić kobietę

Interesujące jest to, że w momencie, gdy nie chcemy bezczelnie podrywać partnerki, a z drugiej strony chcemy ją zachęcić, by dalej z nami się kontaktowała, warto wykorzystać kilka technik, które mogą nam pomóc.

Mowa tutaj m.in o odpowiednim słuchaniu i nawiązywaniu relacji, czy też trzymaniu dystansu w momencie, gdy ona faktycznie będzie chciała poznać nas bliżej. zainteresowanie chłopakiem. Jeżeli chcesz lepiej poznać takie techniki, zajrzyj do poradnika: Jak odzyskać dziewczynę?.

Choć nazwa może być myląca i główna treść, będzie skupiała się, na odzyskaniu miłości, to szereg z dostępnych tam sposobów znakomicie się przydała do tego, aby zachęcić potencjalną partnerkę do dalszego rozwijania relacji.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że pobudzenie zainteresowania u kobiety jest również wymagające i potrzebujące czasu, jak odzyskanie jej, gdy już ją utracimy. Dlatego, jeżeli chcesz zdobyć kobietę, nie czekaj, tylko dowiedz się jak to zrobić.

Nie martw się, na pewno sobie poradzisz, potrzebujesz tylko wskazania właściwej drogi. Jesteś ciekawy więcej ?

5/5 - (13 votes)

4 komentarze

  1. Wiktor Dareszy 17 listopada 2018
  2. Natan 17 listopada 2018
  3. johny 18 listopada 2018
  4. Kamilon 26 grudnia 2018

Leave a Reply