O stary – teraz to wymyśliłeś. Przyjaźń z dziewczyną prędzej lub później skończy się w zły sposób (chyba, że wolisz chłopców). Niestety, ale rozczaruje Cię. Z reguły laska, jeśli ma Cię za przyjaciela nie pozwoli Ci zbyt szybko wyjść z friendzone. Ba nawet nie będzie zdawała sobie sprawy z tego, że na nią lecisz, bo traktuje Cię bardziej jak brata. No ale dobra – jesteś facetem – więc nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Daj jej trochę przestrzeni. Najtrudniej jest zwariować na punkcie dziewczyny, która na co dzień jest Twoją przyjaciółką. Jeśli chcesz, aby zobaczyła Ciebie w innym świetle, musisz na to poświęcić trochę czasu.

Musisz zmienić swoje zachowanie co do niej. Bądź uprzejmy, gdy ją widzisz, ale nie spędzaj z nią bardzo dużo czasu, nie angażuj się w długie rozmowy telefoniczne, nie próbuj umówić się na randkę i odpowiadaj na jej pytania krótko i na temat. Jeśli zapyta, dlaczego jesteś jakiś nie swój, powiedz jej, że to nie jest sprawa osobista, tylko pracujesz nad osiąganiem celów w innych dziedzinach życia. Większość dziewcząt lubi gdy ktoś jest zmotywowany i ambitny; nawet jeśli jest tą sytuacją zrozpaczona, że ​​nie spędzasz z nią tyle czasu, jest to dobry sygnał do osiągnięcia celu.

Jak wyznać miłość koleżance ?

Poświęć czas na samodoskonalenie. Dbaj o siebie, inwestuj w siebie. Będziesz nowym i udoskonalonym facetem z większą pewnością siebie, niezależnie od tego, czy zainteresuje się Tobą. Pamiętaj, że nie robisz tego teraz dla niej – robisz to dla siebie, żebyś poczuł się po prostu lepiej. Wzmocnij swoje uwodzenie. Nie wiesz jak Skorzystaj np. z portali randkowych – możesz tam poćwiczyć rozmowy z różnymi kobietami, tym samym nabywając cennego doświadczenia. Spróbuj nieco bardziej rygorystycznie przestrzegać swojej rutyny i zobacz, jak wpływa ona na Twoje poczucie własnej wartości. Zwiększ swoją pielęgnację skóry, spróbuj innej fryzury, czy też używaj innych perfum – ogólnie musisz się zmienić na tyle, byś nie kojarzył jej się z przyjacielem.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Jeśli jest jakiś aspekt Twojego życia, który czujesz że jest poza kontrolą – czy to jest szkoła, Twoja kariera, czy finanse – teraz jest czas, aby nad tym popracować. Dowiedz się, co musisz zrobić, aby ustabilizować swoją sytuację. A potem rób to – nie marnuj więcej czasu na stresowanie się tym. Dziewczyny uwielbiają mężczyzn, które mają kontrolę nad swoim życiem.

Dodatkowo pielęgnuj swoje hobby lub zainteresowania. Czy istnieje sport, który zawsze chciałeś wypróbować ? Teraz jest na to czas ! Poświęć się temu, co Ciebie interesuje. Dziewczęta są zainteresowane ludźmi, którzy są interesujący, a posiadanie zainteresowań lub hobby sprawia, że ​​jesteś interesujący.

Okej był czas na zmiany, teraz czas na działanie….

Zrób nowe lepsze „pierwsze” wrażenie. Po dłuższej rozłące będziesz miał szansę zrobić „pierwsze” nowe wrażenie, gdy będziesz gotowy do spotkania z przyjaciółką. Jeśli zaczniesz działać we właściwy sposób, zacznie Cię widzieć w zupełnie innym świetle.

Wyglądaj najlepiej jak się tylko da. Staraj się wyglądać tak dobrze, jak to tylko możliwe i inaczej niż na co dzień – pokaż że się zmieniłeś. Rozjaśnij swoje intencje. Jeśli chcesz, żeby zobaczyła Ciebie jako materiał na chłopaka, zachowuj się tak ! Nie bój się z nią flirtować. Utrzymuj kontakt wzrokowy. Komplementuj ją. Nie popadaj w stare nawyki. Spraw, by poczuła się wyjątkowo, ale nie za wszelką cenę. Co więcej narysuj wyraźną granicę między rzeczami, które robiłeś dla niej w przeszłości, a rzeczami, które chcesz zrobić dla niej jako potencjalny chłopaka. Bądź czujny, jeśli chodzi o trzymanie się tej różnicy.

Gdy tylko dostrzeżesz, że ona postrzega Cię nieco inaczej zapytaj ją czy poszłaby na romantyczną randkę Opowiedz o swoich uczuciach względem niej. Daj jej znać, że chcesz być kimś więcej niż tylko przyjacielem. Powiedz jej, że zaakceptujesz jej decyzję, jeśli ona nie będzie zainteresowana, ale nie możesz dalej się z nią przyjaźnić. Złam barierę dotykową. Przytrzymaj jej dłoń, przytul ją. Szczególnie, jeśli bariera dotykowa była cechą Twoich wcześniejszych interakcji, jest to całkiem jasny sposób, aby wysłać jej wiadomość.

No i przechodzimy do końca….

Jeśli dała Ci kosza i straciłeś przyjaciółkę – cóż sam się o to prosiłeś zaczynając przyjaźń z kobietą. W efekcie zrozum jej decyzję. Jeśli zrobiłeś wszystko aby jej zaimponować, a ona nadal nie jest zainteresowana umawianiem się na randki to znak że trzeba odpuścić. Czasami iskry po prostu nie ma. Jeżeli próbowałeś wszystkiego to pamiętaj że są inne dziewczyny, które docenią Twoją osobę.

Jeśli jednak się udało – to gratulacje wyszedłeś z friendzone.

Tak czy inaczej pamiętaj – nigdy nie działaj impulsywnie, wszystkie Twoje kroki i podejścia muszą być przemyślane.

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 6

  • Zdecydowałem się na zakup, ponieważ czytałem same pozytywne opinię na Twój temat i chciałem w ten sposób podziękować za wszystko, czego już się nauczyłem od listopada (jakoś wtedy zacząłem czytać Twoje materiały).
    Oczywiście pobrałem poradnik także dla siebie, bo na pewno mi on nie zaszkodzi 😉
    Sporo już wiem, nieco udało mi się wprowadzić w życie, ale jeszcze długa droga przede mną, aby być tam, gdzie chcę być.

  • Cześć,

    Świetny artykuł i poradnik ! Pobrałem i jestem cholernie z niego zadowolony 🙂 Naprawdę sztosss ! Planujecie coś jeszcze ?

  • Powiem szczerze że temat baaardzo ciężki. Nie ukrywam, że mi się nie udało i musiałem swojej wybrańce odejść, ale to nie koniec świata. Trzeba PANOWIE WALCZYĆ !!

Dodaj komentarz