Jak wyznać miłość przyjaciółce

Jak wyznać miłość przyjaciółce

Daj jej trochę przestrzeni. Najtrudniej jest zwariować na punkcie dziewczyny, która na co dzień jest Twoją przyjaciółką. Jeśli chcesz, aby zobaczyła Ciebie w innym świetle, musisz na to poświęcić trochę czasu.

 • Bądź uprzejmy, gdy ją widzisz, ale nie spędzaj z nią bardzo dużo czasu, nie angażuj się w długie rozmowy telefoniczne, nie próbuj umówić się na randkę i odpowiadaj na jej pytania krótko i na temat.
 • Jeśli zapyta, dlaczego jesteś jakiś nie swój, powiedz jej, że to nie jest sprawa osobista, tylko pracujesz nad osiąganiem celów w innych dziedzinach życia. Większość dziewcząt lubi gdy ktoś jest zmotywowany i ambitny; nawet jeśli jest tą sytuacją zrozpaczona, że ​​nie spędzasz z nią tyle czasu, jest to dobry sygnał do osiągnięcia celu.

——————————————————————————————————————————–

Jak wyznać miłość koleżance

Poświęć czas na samodoskonalenie. Dbaj o siebie, inwestuj w siebie. Będziesz nowym i udoskonalonym facetem z większą pewnością siebie, niezależnie od tego, czy zainteresuje się Tobą. Pamiętaj, że nie robisz tego teraz dla niej – robisz to dla siebie, żebyś poczuł się po prostu lepiej.

 • Wzmocnij swoje uwodzenie. Spróbuj nieco bardziej rygorystycznie przestrzegać swojej rutyny i zobacz, jak wpływa ona na Twoje poczucie własnej wartości. Zwiększ swoją pielęgnację skóry, spróbuj innej fryzury, używaj różnych perfum i tak dalej.
 • Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Jeśli jest jakiś aspekt Twojego życia, który czujesz że jest poza kontrolą – czy to jest szkoła, Twoja kariera, czy finanse – teraz jest czas, aby nad tym popracować. Dowiedz się, co musisz zrobić, aby ustabilizować swoją sytuację. A potem rób to – nie marnuj więcej czasu na stresowanie się tym. Dziewczyny uwielbiają mężczyzn, które mają kontrolę nad swoim życiem.
 • Pielęgnuj swoje hobby lub zainteresowania. Czy istnieje sport, który zawsze chciałeś wypróbować ? Teraz jest na to czas ! Poświęć się temu, co Ciebie interesuje. Dziewczęta są zainteresowane ludźmi, którzy są interesujący, a posiadanie zainteresowań lub hobby sprawia, że ​​jesteś interesujący.

——————————————————————————————————————————–

Jak wyznać miłość koleżance z pracy

Zrób nowe lepsze wrażenie. Po dłuższej rozłące będziesz miał szansę zrobić „pierwsze” nowe wrażenie, gdy będziesz gotowy do spotkania z przyjaciółką. Jeśli zaczniesz działać we właściwy sposób, zacznie Cię widzieć w zupełnie innym świetle.

 • Wyglądaj najlepiej jak się tylko da. Staraj się wyglądać tak dobrze, jak to tylko możliwe. 
 • Rozjaśnij swoje intencje. Jeśli chcesz, żeby zobaczyła Ciebie jako materiał na chłopaka, zachowuj się tak ! Nie bój się z nią flirtować. Utrzymój kontakt wzrokowy. Komplementuj ją. Nie popadaj w stare nawyki. Spraw, by poczuła się wyjątkowo, ale nie za wszelką cenę.

——————————————————————————————————————————–

Jak wyznać miłość koleżance z klasy

Nie możesz przychodzić i oglądać z nią komedii romantycznych, podczas gdy ona narzeka na swój ostatni związek; Jednak możesz zaproponować jej kolację – i poczekać na jej reakcję.

 • Narysuj wyraźną granicę między rzeczami, które robiłeś dla niej w przeszłości, a rzeczami, które chcesz zrobić dla niej jako potencjalny chłopaka. Bądź czujny, jeśli chodzi o trzymanie się tej różnicy.

——————————————————————————————————————————–

Jak wyznać miłość najlepszej przyjaciółce

Nie trać czasu. Najważniejszym czynnikiem jest aby nie czekać miesiącami aby ponownie się z nią spotkać, musisz stwarzać wrażenie zainteresowanego jej osobą.

 • Zapytaj ją czy poszłaby na romantyczną randkę.
 • Opowiedz o swoich uczuciach względem niej. Daj jej znać, że chcesz być kimś więcej niż tylko przyjacielem. Powiedz jej, że zaakceptujesz jej decyzję, jeśli ona nie będzie zainteresowana, ale nie możesz dalej się z nią przyjaźnić.
 • Złam barierę dotykową. Przytrzymaj jej dłoń, przytul ją. Szczególnie, jeśli bariera dotykowa była cechą Twoich wcześniejszych interakcji, jest to całkiem jasny sposób, aby wysłać jej wiadomość.

——————————————————————————————————————————–

Jak wyznać miłość przyjaciółce, którą kochasz

Zrozum jej decyzję. Jeśli zrobiłeś wszystko aby jej zaimponować, a ona nadal nie jest zainteresowana umawianiem się na randki to znak że trzeba odpuścić. Czasami iskry po prostu nie ma. Jeżeli próbowałeś wszystkiego to pamiętaj że są inne dziewczyny, które docenią Twoją osobę.

——————————————————————————————————————————–Jak wyznać miłość przyjaciółce

 

Jak widać miłość do przyjaciółki jest czymś naprawdę trudnym. W takim wypadku liczy się każdy detal, każdy szczegół. Nigdy nie działaj impulsywnie, wszystkie Twoje kroki i podejścia muszą być przemyślane. Jeżeli chcesz poznać sekrety dokładnego działania zapoznaj się z naszym poradnikiem.

 

Jak wyznać miłość przyjaciółce

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

3 thoughts to “Jak wyznać miłość przyjaciółce”

 • darek

  Październik 5, 2018 at 8:38 pm

  Czytam ten artykuł już trzeci raz 🙂 Naprawdę super i treściwie napisany. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • fabian9666

  Październik 5, 2018 at 8:39 pm

  Ciekawy jestem skąd bierzecie inspirację do tak ciekawych materiałów 🙂

  Odpowiedz
 • Bartosz Miłosz

  Październik 15, 2018 at 1:37 pm

  Powiem szczerze że temat baaardzo ciężki. Nie ukrywam, że mi się nie udało i musiałem swojej wybrańce odejść, ale to nie koniec świata. Trzeba PANOWIE WALCZYĆ !!

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *