fbpx

Kobieta ze zbyt wysokiej półki

Określenie, jakim jest kobieta ze zbyt wysokiej półki odnosi się do tego typu lasek, które są idealne. Co więcej są tak bardzo „idealne”, że dosłownie z daleka widać, z jaką partią mamy do czynienia. Każdy z was napaleńcy nie raz już widział kobietę, która można tak określić. Szła pewnie gdzieś w oddali, w szpilkach i obcisłej sukience. Dekolt lekko kołysał się wraz z jej krokami. Ona sam była ubrana w wyszukane ciuchy i marki, który nawet nie znasz i nie poznasz przez resztę swojego życia. A na koniec, jeśli nawet zdarzyło Ci się z nią spotkać twarzą w twarz, to spojrzała na Ciebie jak na największe gówno tego świata. Wydaje się nierealne by móc ją zdobyć – prawda ? Cóż, do odważnych świat należy, ale po kolei.

Głowna zasada podrywu – wybierz mądrze swoja ofiarę

Panowie – kto z was nie lubi zdobywać ? Nie da się nie zauważyć, iż jest to cecha iście męska, która wynika z naszych genów. Każdy facet to zdobywca, a to wszystko zaczęło się już na początku istnienia ludzkości, gdy zdobywał pożywienie następnie, gdy odkrywał nowe światy, czy też tworzył nowe technologie. Mamy w genach to, aby prowadzić ciągły podbój. Lubujemy się w nim i pragniemy go. Analogicznie jest w przypadku, gdy chcemy zdobyć serce pewnej damy.

Niemniej jednak każdy facet ma ograniczenia. Innymi słowy, nie rzuca się na ofiarę, której nie może zdobyć, czy też nie wyrusza w podroż, z której może nie wrócić. To prosty instynkt przetrwania, który ma chronić nasze życie i zapewnić bezpieczeństwo. To właśnie on spowodował, że powstało określenie kobieta ze zbyt wysokiej półki. Poszukując damy swojego życia, w naszej głowie rodzi się szereg koncepcji i pomysłów, które tworzą tę idealną wizję wspaniałej kobiety. Dopiero wtedy przyrównujemy potencjalne kandydatki do naszego wyobrażenia i tym samym szukamy tej jedynej idealnej. Bardzo często (o czym każdy z nas się przekonał) stykamy się z Paniami, które są inne od reszty. Z reguły mowa tutaj o dość mocnym połączeniu mądra – piękna – bogata, co w efekcie powoduje, że nie umiemy z nimi rozmawiać. Sam nieraz tak miałeś, prawda ? Wchodzisz do kawiarni, a tam siedzi ONA.

Sama jak palec, niepowtarzalnie piękna, wręcz powalająca. Przyglądasz się jej rysom twarzy, jej delikatnemu uśmiechowi, gdy zwróciła się w Twoją stronę. Wtedy TY podchodzisz i mówisz to, jaka jest…. CHWILA, Ty wcale nie podeszłaś. Jak to ? Przecież jest taka idealna, ale Ty nie możesz do niej podejść, gdyż coś Cię powstrzymuję. To coś to Twoja świadomość, gdyż wiesz już, że jest to kobieta ze zbyt wysokiej półki i nie masz u niej szans. To trochę smutne, że ten sposób postrzegania powoduje, że tracisz szansę na wspaniałą miłość lub po prostu niepowtarzalny romans, lecz Ty się wycofujesz, bo tak każe Ci Twoja podświadomość. Całe to zachowanie to forma bezpieczeństwa. Sposób na to, jak nie ryzykować, nie ośmieszyć się, nie stracić swojego szacunku. Bo przecież, taka idealna kobieta na pewno ma boskiego faceta, ala macho, silny, przystojny, mający dobrą pracę, nie to, co Ty – właśnie to mówi twój umysł. Niestety prawda jest zgoła odmienna, z czego często nie jesteśmy świadomi, lecz wpierw przyjrzyjmy się temu, jak widzi to kobieta ze zbyt wysokiej półki.

Kobieta ze zbyt wysokiej półki – jej sposób widzenia

Kobiety mają w sobie coś takiego, że wiedzą, że są atrakcyjne i pociągające. Wiele się może do tego nie przyznaje, lecz zna swoja wartość i wie, że budzi powszechne zainteresowanie. W praktyce nie można spotkać brzydkich kobiet, gdyż tutaj wszystko zależy od gustu mężczyzny, przez co każda dama jest piękna i niepowtarzalna. To jest ich przewaga nad facetami – znajomość swojej wartości. W efekcie kobiety nie mają problemu z tym, by myśleć, że jakiś mężczyzna jest ponad ich oczekiwaniami. Niemniej jednak w podrywaniu cała zasada opiera się na tym, że to facet wykonuje pierwszy ruch, co przekłada się na to, że wiele pięknych kobiet jest samotnych, a to stwarza okazję dla takiego napaleńca jak TY.

By być odważnym – szlachetna sztuka uwodzenia

Odwaga to nie zdolność do rzucenie się w ogień lub pójścia na pewną śmierć (to raczej jest głupota). To umiejętność ponoszenia konsekwencji za wykonane działania. W efekcie pokazuje ona naszą odporność i zdolność do uczenia się na własnych błędach. Dlatego też Panowie, nie musicie się bać tego, że ktoś z was będzie się śmiał. To jest wasze życie, więc trzymajcie je mocno i róbcie wszystko jak najlepiej. Dzięki temu spotykając idealną dziewczynę, nawet jeśli w waszej głowie pojawi się myśl, iż jest to kobieta ze zbyt wysokiej półki, a z drugiej strony zaraz wam serce wyskoczy, gdyż jest tak piękna, to podejdźcie do niej i zagadajcie.

Wystarczy proste „cześć”, a może ono odmienić wasze życie. A co jeśli nas odrzuci ? To nic się nie stanie – wy zdobędziecie nowe doświadczenie i przy kolejnej takiej sytuacji będziecie w stanie poradzić sobie o wiele lepiej. Oczywiście mówić o tym to jedno, a zrobić to, to już coś innego. Niemniej jednak nie poddawajcie się. Trzeba próbować, wyjść ze swojej strefy komfortu i wręcz na siłę zrobić coś, na co wcześniej byście się nie zdecydowali. Tylko to pozwoli wam na zdobycie dziewczyny, jaką jest idealna kobieta.

A co zrobić, gdy brak nam umiejętności ?

Oczywiście odwaga to jedno, lecz wciąż pozostaje kwestia dobrej wymowy i umiejętności zagadania do dziewczyny. Gdyż jakby nie patrzeć, można podejść do kobiety, która jest dla nas pociągająca, zacząć rozmowę (to jest najtrudniejsze), a później …? No właśnie, później pojawia się problem, gdyż wielu Panów nadal będzie się bardzo stresowało. Warto więc poznać kilka technik, które mogą nam pomóc skuteczniej prowadzić rozmowę, nawet jeśli będziemy się niezwykle bardzo degenerować. Oczywiście mówimy tutaj już o zaawansowanej wiedzy, z zakresu podrywania, przez co nie jest ona tak łatwo dostępna (a to wszystko po to, by żadna dziewczyna się o tym nie dowiedziała – bo wtedy przestaną one działać). Istnieje jeszcze jedna opcja – czyli zdobycie wiedzy przez doświadczenie. Zagaduj do różnych panienek, pisz co tylko Ci wpadnie do głowy i ĆWICZ. Nie znasz żądnej laski, cóż skosztuj możliwości portali randkowych. Tak wiem, że się wstydzisz – ale uwierz mi, NIE MA CZEGO !! Jest to znakomite miejsce, by poeksperymentować. Możesz pisać do różnych kobiet na różne sposoby, a tym samym zdobywać cenne doświadczenie i wiedzę. Oczywiście to nie jedyna droga, bo pomocy możesz szukać jeszcze w jednym miejscu…

Czyli u MNIE. choć będzie to wymagało od Ciebie dochowania tajemnicy. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić pożegnajmy się już teraz, a Ty sam skorzystaj z tego co już się dowiedziałeś i spróbuj zagadać do swojej wybranki. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej, to powiem Ci co masz zrobić. W poradniku Jak odzyskać dziewczynę znajduje się podrozdział o komunikacji. To tam znajdziesz podstawowe informacje, jak dobrze rozmawiać z dziewczyną, a dzięki temu, jak ją zdobyć. Nie wierzysz ? Cóż, sprawdź sam, na pewno nie pożałujesz, bo nic nie tracisz. Tak czy inaczej pamiętaj, nie ma czegoś takiego, jak kobieta ze zbyt wysokiej półki, to tylko Twoje ograniczenie.

5/5 - (8 votes)

One Response

  1. Wiktor Zabski 19 stycznia 2019

Leave a Reply