Jesteś w liceum, a nadal żadna dupencja, nie zwraca na ciebie uwagi. A może jest znacznie gorzej, gdyż skończyłeś już studia, a dalej nie znalazłeś drugiej połówki swoim życiu ? Z pewnością zastanawiasz się, co jest tego przyczyną – bo przecież jesteś taki zajebisty. Czy może miałeś pecha i nie spotkałeś tej godnej osoby, a może po prostu żadna Ci jeszcze nie wpadła w oko ? A zastanawiałeś się kiedykolwiek, że wina może leżeć po Twojej stronie, gdyż nie do końca wiesz jak się do tego zabrać ? Pozwól, że przedstawię Ci kilka głównych powodów, dlaczego mężczyźni nie mają dziewczyny. Jeżeli zauważysz je u siebie, to będziesz miał już podstawę do tego, by coś zmienić w swoim życiu – tylko pamiętaj, to że przeczytasz ten artykuł, to gówno Ci da. Musisz zacząć DZIAŁAĆ !. Z pewnością dostrzeżesz wtedy, że te niewielkie modyfikacje samego siebie pozwolą Ci na odnalezienie prawdziwej miłości, a potencjalne sympatie będą do Ciebie przebywały w znacznych ilościach.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Brak dziewczyny – główne powody

Jedną z największych przyczyn jest presja wywierana od strony społeczeństwa. Z pewnością nieraz babcia, mama, tata, wujek, lub inny członek rodziny na spotkaniu całej rodzinki, pytał się was kiedy to przyprowadzicie swoją ukochaną – oklepane w =….. Tego rodzaju pytania wywołują ogromną presję i podświadomie zmuszają nas do jak najszybszego działania. W efekcie ten pośpiech ten nadmiar silnego zdobycia kobiety powoduje, że potencjalne partnerki to przeczuwają i automatycznie się od nas odsuwają. Jeżeli jednak nie dostrzegamy tego u siebie to bardzo możliwe, że nie jesteśmy odpowiednio pewni siebie. Wszystko sprowadza się do prostego założenia. Kobieta szuka partnera, który będzie w stanie zapewnić jej odpowiednie bezpieczeństwo. Innymi słowy, przy którym będzie ona czuła się dobrze, pewnie i będzie w stanie mu zaufać, bo wie, że ze wszystkim sobie poradzi.

W momencie więc, gdy mężczyzna nie czuję się pewny samego siebie i nie wie, czy w sumie uda mu się coś osiągnąć to można, to wyczuć na odległość (serio, kobiety to wyczuwają). Dlatego też bądź pewny siebie, rób to, co uważasz za słuszne, a na pewno, któraś dama zwróci na Ciebie uwagę. Innym często podawanym przykładem jest brak celu w życiu. No bo jak kogoś zainteresować, gdy sami nie interesujemy się niczym. Przykładowo nie mamy planów na przyszłość, nie wiemy co chcemy studiować ,gdzie pracować, jak zarabiać. Nie mamy także żadnego hobby, tylko siedzimy cały dzień przed komputerem i nic nie robimy. W efekcie takie podejście może powodować, że odstraszy potencjalne partnerki, oczywiście nie wszystkie, ale znaczną część jak najbardziej. Jeśli więc chcesz poprawić swoje umiejętności „interpersonalne” – to powinieneś w pierwszej kolejności nauczyć się rozmawiać z kobietami. Do tego celu idealnie przydadzą się portale randkowe. Wiem, że może jest to dla Ciebie dziwne, ale hej- nie bądź pizda, trzeba się ogarnąć i działać dalej. Portale randkowe to znakomite miejsce, by eksperymentować przy rozmowach z różnymi kobietami. Serio, spróbuj sam.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Cierpienie…

Ostatnim przykładem powodów, przez które cierpimy na brak dziewczyny, jest skupianie się właśnie tylko i wyłącznie na kobietach – śmieszne, ale prawdziwe. Wszystko sprowadza się do tego, że patrzymy na to jak dana laska wygląda, to znaczy, jaki ma biust, wzrost, oczy, uśmiech, charakter, a na samych siebie nie zwracamy w ogóle uwagi. W efekcie, jak możemy oczekiwać danych wartości od innych osób, skoro nasza osobowość leży w gruzach i kompletnie nią się nie zajmujemy i nie dbamy o jej rozwój. Przemyślcie to !

A co jeśli straciłem dziewczynę

Utrata potencjalnej partnerki boli znacznie bardziej niż jej brak. Z pewnością będąc po rozstaniu, już w krótkim odstępie czasu odczuwamy silną potrzebę tego, aby do niej wrócić, aby mogła nas ponownie przytulić, pogłaskać, pocałować. To jest normalne i naturalne, gdyż po rozstaniu uświadamiamy sobie, jakie głupstwo zrobiliśmy i będziemy próbowali za wszelką cenę to naprawić. Powiem Wam, że w większości przypadków to się nie uda, bo zrobicie to źle. A dlaczego źle ? Gdyż odzyskiwanie utraconej miłości opiera się na zupełnie innych zasadach niż jej zdobywanie. Dlatego też, jeżeli chcecie zrobić to w poprawny sposób, czyli chcecie mieć drugą szansę, na odzyskanie swojej sympatii i bycie z nią, to powinniście nabyć odpowiednią wiedzę taką, która jest przeznaczona tylko dla mężczyzn. 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 6

  • Chciałem podziękować za całą Twoją działalność to cudowne uczucie gdy dziewczyna za Tobą goni. Wpatruje się jak w obrazek,dotyka, komplementuje, całuje. To niesamowite uczucie zresztą sam wiesz. Warto spędzać dużo godzin nad Twoimi materiałami. Z mojej dziewczyny to nawet jej rodzina się śmieje jak śmiga po domu gdy ma coś do zrobienia. Trochę to śmieszne ale bardzo przyjemne zresztą sam też ciężko nad sobą pracuję. Krzysztof

  • Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Adam Kamiński. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Adam wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety, oby tak dalej mistrzu !

  • Witam Adam, na poczatku tego komentarza – tak jak zdecydowana większosć facetów, która miała do czynienia z Twoimi poradami – muszę wyrazić mój ogromny szacunek wobec Ciebie i Twojej filozofii oraz potwierdzić, że znasz się stary na rzeczy. Oby tak dalej!”

  • Trafiłem tutaj przypadkiem ale widzę, że trafiłem na Pana Adama prawdziwego specjalistę. Poradnik pobrałem ponieważ nie mogłem inaczej czytając te wszystkie opinie.

Dodaj komentarz