fbpx

Dlaczego nie mam dziewczyny? Podstawowe przyczyny

Jesteś w liceum, a nadal żadna dupencja, nie zwraca na ciebie uwagi. A może jest znacznie gorzej, gdyż skończyłeś już studia, a dalej nie znalazłeś drugiej połówki swoim życiu? Z pewnością zastanawiasz się „Dlaczego nie mam dziewczyny?” – bo przecież jesteś taki zajebisty.

Czy może miałeś pecha i nie spotkałeś tej godnej osoby, a może po prostu żadna Ci jeszcze nie wpadła w oko? A zastanawiałeś się kiedykolwiek, że wina może leżeć po Twojej stronie, gdyż nie do końca wiesz jak się do tego zabrać?

Pozwól, że przedstawię Ci kilka głównych powodów, dlaczego mężczyźni nie mają dziewczyny. Jeżeli zauważysz je u siebie, to będziesz miał już podstawę do tego, by coś zmienić w swoim życiu – tylko pamiętaj, to że przeczytasz ten artykuł, to gówno Ci da.

Musisz zacząć DZIAŁAĆ! Z pewnością dostrzeżesz wtedy, że te niewielkie modyfikacje samego siebie pozwolą Ci na odnalezienie prawdziwej miłości, a potencjalne sympatie będą do Ciebie przebywały w znacznych ilościach.

A jeśli miałeś dziewczynę, lecz rozstaliście się, a Ty wciąż do niej coś czujesz, to zastanów się jak odzyskać dziewczynę. Czasem nie warto pakować się w nowe związki, a można zastanowić się jak odzyskać ex.

Dlaczego nie mam dziewczyny? Główne powody

Jedną z największych przyczyn jest presja wywierana od strony społeczeństwa. Z pewnością nieraz babcia, mama, tata, wujek, lub inny członek rodziny na spotkaniu całej rodzinki, pytał się was kiedy to przyprowadzicie swoją ukochaną…

Tego rodzaju pytania wywołują ogromną presję i podświadomie zmuszają nas do jak najszybszego działania. W efekcie ten pośpiech ten nadmiar silnego zdobycia kobiety powoduje, że potencjalne partnerki to przeczuwają i automatycznie się od nas odsuwają.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jeżeli jednak nie dostrzegamy tego u siebie to bardzo możliwe, że nie jesteśmy odpowiednio pewni siebie. Wszystko sprowadza się do prostego założenia. Kobieta szuka partnera, który będzie w stanie zapewnić jej odpowiednie bezpieczeństwo. Innymi słowy, przy którym będzie ona czuła się dobrze, pewnie i będzie w stanie mu zaufać, bo wie, że ze wszystkim sobie poradzi.

W momencie więc, gdy mężczyzna nie czuję się pewny samego siebie i nie wie, czy w sumie uda mu się coś osiągnąć to można, to wyczuć na odległość (serio, kobiety to wyczuwają). Dlatego też bądź pewny siebie, rób to, co uważasz za słuszne, a na pewno, któraś dama zwróci na Ciebie uwagę.

Innym często podawanym przykładem jest brak celu w życiu. No bo jak kogoś zainteresować, gdy sami nie interesujemy się niczym. Przykładowo nie mamy planów na przyszłość, nie wiemy co chcemy studiować ,gdzie pracować, jak zarabiać.

Nie mamy także żadnego hobby, tylko siedzimy cały dzień przed komputerem i nic nie robimy. W efekcie takie podejście może powodować, że odstraszy potencjalne partnerki, oczywiście nie wszystkie, ale znaczną część jak najbardziej.

Jeśli więc chcesz poprawić swoje umiejętności „interpersonalne” – to powinieneś w pierwszej kolejności nauczyć się rozmawiać z kobietami. Do tego celu idealnie przydadzą się portale randkowe. Wiem, że może jest to dla Ciebie dziwne, ale hej- nie bądź pizda, trzeba się ogarnąć i działać dalej.

Portale randkowe to znakomite miejsce, by eksperymentować przy rozmowach z różnymi kobietami. Serio, spróbuj sam.

Cierpienie…

Ostatnim przykładem powodów, przez które cierpimy na brak dziewczyny, jest skupianie się właśnie tylko i wyłącznie na kobietach – śmieszne, ale prawdziwe. Wszystko sprowadza się do tego, że patrzymy na to jak dana laska wygląda, to znaczy, jaki ma biust, wzrost, oczy, uśmiech, charakter, a na samych siebie nie zwracamy w ogóle uwagi.

W efekcie, jak możemy oczekiwać danych wartości od innych osób, skoro nasza osobowość leży w gruzach i kompletnie nią się nie zajmujemy i nie dbamy o jej rozwój. Przemyślcie to !

A co jeśli straciłem dziewczynę

Utrata potencjalnej partnerki boli znacznie bardziej niż jej brak. Z pewnością będąc po rozstaniu, już w krótkim odstępie czasu odczuwamy silną potrzebę tego, aby do niej wrócić, aby mogła nas ponownie przytulić, pogłaskać, pocałować.

To jest normalne i naturalne, gdyż po rozstaniu uświadamiamy sobie, jakie głupstwo zrobiliśmy i będziemy próbowali za wszelką cenę to naprawić. Powiem Wam, że w większości przypadków to się nie uda, bo zrobicie to źle.

A dlaczego źle? Gdyż odzyskiwanie utraconej miłości opiera się na zupełnie innych zasadach niż jej zdobywanie. Dlatego też, jeżeli chcecie zrobić to w poprawny sposób, czyli chcecie mieć drugą szansę, na odzyskanie swojej sympatii i bycie z nią, to powinniście nabyć odpowiednią wiedzę taką, która jest przeznaczona tylko dla mężczyzn.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Oceń ten post

6 komentarzy

  1. natan87 4 listopada 2018
  2. Olo 17 listopada 2018
  3. robcio 17 listopada 2018
  4. Paweł 24 listopada 2018
  5. Krzysztof009 10 grudnia 2018
  6. Kriss 26 grudnia 2018

Leave a Reply