fbpx

Singiel czy stary kawaler – czyli dlaczego mężczyźni wolą młodsze

To dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety jest jasne jak słońce – kto nie woli. Choć jednak nie da się nie zauważyć, że wraz z wiekiem to zamiłowanie do młodszych kobiet wręcz wzrasta. Czy to kwestia bardziej seksownego ciała, większej witalności, czy może naiwności – cóż pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi (na razie).

Wiek ma znacznie – czyli to co lubi singiel i stary kawaler

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czemu się zakochujemy ? Oczywiście dlatego, że ktoś nam dosłownie wpadł w oko i nie możemy przestać myśleć o tej drugiej osobie. Nie można więc zaprzeczyć, że wygląd fizyczny ma tutaj kluczowe znacznie. Rzecz jasna, nie każda dama musi być uznawana powszechnie za seks bombę, bo wystarczy, że akurat będzie nią dla danego mężczyzny. Niemniej jednak wygląd się liczy i to bardzo. Z tego właśnie powodu panowie wolą młodsze partnerki, gdyż wydają się im bardziej atrakcyjne. Te jędrne ciała i uwidocznione kształty to bardzo kuszące rozwiązanie dla każdego mężczyzny. Oczywiście, jest to także powód, który budzi wiele kontrowersji, bo jak starszy facet może być np. z 20 lat młodsza od siebie kobietą ? Co więcej, w takich sytuacjach pada ulubiony tekst mediów „przecież mogłaby być jego córką”. Oczywiście teoretycznie mogłaby być, lecz prawda jest taka, że miłość nie wybiera i czasem potrzeba więcej „czasu”, by móc spotkać tą idealna drugą połówkę. Nie da się jednak ukryć, że młodsze Panie podążaj w życiu czasem za bardzo odmiennymi (i może mniej istotnymi z punktu widzenia życia) aspektami, w stosunku do swoich starszych koleżanek.

Różnice w psychice

To kolejny aspekt warty poruszenia. Młode panie chcą się wyszumieć, wyszaleć i wybawić. Nic w tym dziwnego, bo jest to domena ludzi młodych (każdy miał w życiu taki okres). Dlaczego więc starsi faceci tak bardzo interesują się takimi laskami, skora sami mają już inne myślenie ? Powód jest prosty – potrzebują zmian. Prędzej czy później w życiu człowieka przychodzi taki moment, w którym to nie wie do końca, co ma zrobić ze swoim losem. W efekcie doprowadza to do sytuacji, że poszukujemy całkiem nowych, odmiennych od codzienności doświadczeń, które nadadzą naszemu życiu sens.

Singiel czy stary kawaler – idziemy dalej

Oczywiście to nie jedyny powód, gdyż wielu mężczyzn pragnie się odmłodzić, a to wszystko poprzez ponowne prowadzenie życia młodej osoby. Do tego oczywiście niezwykle potrzebne jest właściwe towarzystwo, przez co tak wielu facetów interesuje się młodszymi dziewczynami. Skoro już jesteśmy przy psychice, to rzecz jasna całość może się odbywać w drugą stronę. W efekcie istnieje spory odsetek kobiet, które wykazują zainteresowanie młodszymi facetami, jednakże tutaj problem nie jest, aż tak powszechny, gdyż z reguły starsze kobiety są bardziej dojrzałe, a mało który facet jest dojrzały w młodym wieku (tak jesteśmy często debilami). Tak czy inaczej zainteresowanie młodymi kobietami, było, jest i będzie. Jeżeli więc i ty zakochałeś się w młodszej od siebie dziewczynie, to nie masz się czego wstydzić, tylko powinieneś jak najlepiej pielęgnować ten związek. Tutaj jednak może się pojawić pewien problem, a mianowicie różnice kulturowe, gdyż każde pokolenie cechuje się swoimi zwyczajami. Na szczęście i z tym można sobie poradzić.

Co zrobić, gdy pociągają Cię kobiety w innym wieku?

Cóż zagadać, ale nie da się ukryć, że często poderwać mamę swojego kumpla, czy też spotkać się ze straszą laską (lub młodszą). W takim przypadku niezbędna będzie odpowiednia pomoc w postaci portali randkowych – brzmi jak ściema ? Nic bardziej mylnego. Portale takie mogą być bardzo pomoce. Aplikacje randkowe pozwoli Ci nie tylko znaleźć ciekawą kobietę odpowiadająca Twoim preferencjom, ale także pozwolą Ci sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie laska jest warta Twojego czasu. Co – dziwisz się ? Ile razy przydarza się sytuacja, gdzie facet podrywa dziewczynę, zagaduje, zaprasza na kolacje, wykosztowuje się (zarówno pod katem hajsu, jak i czasu), a tu ona nagle mówi „pa pa” i znika, a później się okazuje, że już lata z innym. BARDZO CZĘSTO. Portale randkowe pozwolą Ci sprawdzić, czy Twoja wybranka nie próbuje Cię oszukać.

Rozmowa międzypokoleniowa – ciężka sprawa

Aspekt rozmowy jest niezwykle istotny, gdyż warunkuje to, jak potoczą się losy związku. Niestety wielu z nas nie wie jak np. zagadać do potencjalnej partnerki, czy też potrzymać konwersacje. Na szczęście tego wszystkiego można się nauczyć i nie potrzeba do tego specjalnych książek, tylko odpowiedniej dawki doświadczenia. Praktyka uczyni z nas mistrza, dlatego też powinniśmy przełamać swój strach i próbować. Prędzej czy później uda nam się dotrzeć do naszej wybranki serca. Oczywiście są pewne techniki, które mogą nam to ułatwić, w szczególności, gdy mowa jest o partnerce w innym wieku, jeśli chcesz je poznać zajrzyj na naszego bloga.

Singiel i stary kawaler – jak tego uniknąć ?

Singiel i stary kawaler to dwa określenia, których każdy z nas chce uniknąć. Przecież nie ma nic gorszego niż samotność na starość, czy też te wieczne docinki od strony rodziny, w stylu: „kiedy to przyprowadzisz jakąś pannę ?” Z tego tez powodu, tak wielu mężczyzn wybiera młodsze partnerki (choć może to i bardziej one wybierają ich). Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że młode dziewczyny lubią gadżety, pieniądze i prezenty, czyli aspekty, które mogą dostarczyć im dojrzali panowie. Co za tym idzie singiel i stary kawaler to ich grupa docelowa, by móc coś zyskać. Oczywiście nie mówię tu o każdej młodej dziewczynie, lecz panowie uwaga !! Miejcie się na baczności, gdyż rożnie bywa i pamiętajcie by sprawdzać swoje Panny, bo w obecnych czasach łatwo się naciąć.

5/5 - (1 vote)

4 komentarze

  1. JakubM 30 grudnia 2018
  2. Michal Polczak 30 grudnia 2018
  3. marek1992 30 grudnia 2018
  4. Olo11 11 stycznia 2019

Leave a Reply