Singiel czy stary kawaler – czyli dlaczego mężczyźni wolą młodsze

To dlaczego mężczyźni wolą młodsze kobiety jest sprawą gustu. Cóż jakby nie patrzeć, słowa takie jak singiel i stary kawaler nie należą do najlepszych określeń dojrzałego mężczyzny, dlatego też każdy z nas chce mieć swoją partnerkę. Jednakże nasze Panie różnią się od siebie wyglądem, charakterem i wiekiem, a co za tym idzie, jednych kręcą brunetki, innych blondynki, a jeszcze innych dziewczyny o bardzo nietypowej urodzie. Kwestia jest tutaj dość indywidualna, co jednak nie przeszkadza powstawaniu szeregu dyskusji, dlaczego to faceci (zwłaszcza starsi) wolą młodsze kobiety.

Co ciekawe właśnie takie zachowanie powoduje, że panowie tacy jak singiel i stary kawaler, czują presję społeczeństwa, by kogoś znaleźć, a gdy nie mogą natrafić na idealną partnerkę w swoim lub podobnym wieku, to „sięgają” do młodszych kobiet. Pora więc się temu przyjrzeć męskim okiem, bez zbędnego nagabywania przez kobiety, by lepiej zrozumieć, co dokładnie ciągnie mężczyzn do młodszych dziewczyn.

Wiek ma znacznie – czyli to co lubi singiel i stary kawaler

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czemu się zakochujemy ? Oczywiście dlatego, że ktoś nam dosłownie wpadł w oko i nie możemy przestać myśleć o tej drugiej osobie. Nie można więc zaprzeczyć, że wygląd fizyczny ma tutaj kluczowe znacznie. Rzecz jasna, nie każda dama musi być uznawana powszechnie za seks bombę, bo wystarczy, że akurat będzie nią dla danego mężczyzny. Niemniej jednak wygląd się liczy i to na nim skupiamy swoją uwagę przez kilka pierwszych chwil.Singiel czy stary kawaler

Z tego właśnie powodu dla Panów młodsze partnerki wydają się tak atrakcyjne. Te jędrne ciała i uwidocznione kształty to bardzo kuszące rozwiązanie dla każdego mężczyzny. Oczywiście, jest to także powód, przez który tak wiele osób uważa go za kontrowersje, bo jak starszy facet może być np. z 20 lat młodsza od siebie kobietą. Co więcej, w takich sytuacjach pada ulubiony tekst mediów „przecież mogłaby być jego córką”. Oczywiście teoretycznie mogłaby być, lecz prawda jest taka, że miłość nie wybiera i czasem potrzeba więcej „czasu”, by móc spotkać tą idealna drugą połówkę. Nie da się jednak ukryć, że młodsze Panie podążaj w życiu czasem za bardzo odmiennymi (i może mniej istotnymi z punktu widzenia życia) aspektami, w stosunku do swoich starszych koleżanek.

Różnice w psychice

Młode panie chcą się wyszumieć, wyszaleć i wybawić. Nic w tym dziwnego, bo jest to domena ludzi młodych (każdy miał w życiu taki okres). Dlaczego więc starsi faceci tak bardzo interesują się takimi damami, skora sami mają już inne myślenie ? Powód jest prosty – potrzebują zmian. Prędzej czy później w życiu człowieka przychodzi taki moment, w którym to nie wie do końca, co ma zrobić ze swoim losem. W efekcie doprowadza to do sytuacji, że poszukujemy całkiem nowych, odmiennych od codzienności doświadczeń, które nadadzą naszemu życiu sens.

Singiel czy stary kawaler

Oczywiście to nie jedyny powód, gdyż wielu mężczyzn pragnie się odmłodzić, a to wszystko poprzez ponowne prowadzenie życia młodej osoby. Do tego oczywiście niezwykle potrzebne jest właściwe towarzystwo, przez co tak wielu facetów interesuje się młodszymi dziewczynami. Skoro już jesteśmy przy psychice, to rzecz jasna całość może się odbywać w drugą stronę. W efekcie istnieje spory odsetek kobiet, które wykazują zainteresowanie młodszymi facetami, jednakże tutaj problem nie jest, aż tak powszechny, gdyż z reguły starsze kobiety są bardziej dojrzałe, a mało który facet jest dojrzały w młodym wieku (bez urazy). Tak czy inaczej zainteresowanie młodymi kobietami, było, jest i będzie. Jeżeli więc i ty zakochałeś się w młodszej od siebie dziewczynie, to nie masz się czego wstydzić, tylko powinieneś jak najlepiej pielęgnować ten związek. Tutaj jednak może się pojawić pewien problem, a mianowicie różnice kulturowe, gdyż każde pokolenie cechuje się swoimi zwyczajami. Na szczęście i z tym można sobie poradzić.

Gdy nie dogadujesz się z młodszą dziewczyną

Aspekt rozmowy jest niezwykle istotny, gdyż warunkuje to, jak potoczą się losy związku. Niestety wielu z nas nie wie jak np. zagadać do potencjalnej partnerki, czy też potrzymać konwersacje. Na szczęście tego wszystkiego można się nauczyć i nie potrzeba do tego specjalnych książek, tylko odpowiedniej dawki doświadczenia. Praktyka uczyni z nas mistrza, dlatego też powinniśmy przełamać swój strach i próbować. Prędzej czy później uda nam się dotrzeć do naszej wybranki serca. Oczywiście są pewne techniki, które mogą nam to ułatwić, w szczególności, gdy mowa jest o młodszej partnerce.

Singiel czy stary kawaler

Niestety nie mogę Ci ich zdradzić, nie tutaj. To nie dlatego, że Ci nie wierzę, ale po prostu są one tak cenne, że nie powinny dostać się w ręce żadnej kobiety, gdyż utraciłby w ten sposób swoją moc. Jeżeli jednak bardzo chcesz je poznać, bo nie umiesz dotrzeć do swojej dziewczyny, to pozwól, że Ci pokieruje. Istnieje pewien poradnik, a mianowicie: „Jak wrócić do byłej dziewczyny ?” Oczywiście na pierwszy rzut oka, jego nazwa może wydawać się nieco myląca, jednakże znajdziesz w nim szereg niezwykle przydatnych technik, które mogą Ci pomóc. Nie wierzysz, cóż ja Cie nie przekonam, sam musisz spróbować, lecz nie martw się na pewno nie będziesz żałował.

Singiel i stary kawaler – jak tego uniknąć

Singiel i stary kawaler to dwa określenia, których każdy z nas chce uniknąć. Przecież nie ma nic gorszego niż samotność na starość, czy też te wieczne docinki od strony rodziny, w stylu: „kiedy to przyprowadzisz jakąś pannę?” Z tego tez powodu, tak wielu mężczyzn wybiera młodsze partnerki (choć może to i bardziej one wybierają ich). Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że młode dziewczyny lubią gadżety, pieniądze i prezenty, czyli aspekty, które mogą dostarczyć im dojrzali panowie. Co za tym idzie singiel i stary kawaler to ich grupa docelowa, by móc coś zyskać. Oczywiście nie mówię tu o każdej młodej dziewczynie, lecz panowie uwaga!! Miejcie się na baczności, gdyż rożnie bywa.

Powyżej wspominałem wam o dwóch aspektach, przez które mężczyźni wybierają młodsze dziewczyny. Jest jeszcze jedna kwestia, która przez dojrzałe kobiety będzie wyśmiana. Niemniej jednak wymienię ją tutaj. Młodsze dziewczyny inaczej patrzą na świat, tzn. żyją marzeniami. Przykładowo masz 35 lat i cały czas snujesz marzenia, jak to zwojujesz świat. Twoje rówieśniczki szukające stabilizacji z pewnością to wyśmieją, zatwierdzając, że powinieneś zejść na ziemię i się ustatkować. Młodsze zaś będą tym zachwycone. Będą do tego Cię zachęcać i cieszyć się wraz z tobą, Jest to nie tylko bardzo „pobudzające”, ale i miłe.

 

Singiel czy stary kawaler

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 4

  • Znalazłem Ciebie przypadkowo szukając informacji na temat relacji damsko – męskich i z pewnością zostanę tutaj na dłużej 😛

  • Polecam gorąco zakup tego poradnika. Tylko, żeby nie było że kupicie i tyle – ruszcie się.
    Dla wszystkich zainteresowanych: pamiętajcie, że zmiana siebie to proces długotrwały ale z Adamem prawdziwy !

  • Bardzo się cieszę, że trafiłem na twoja stronę. Dobijało mnie już to, że inni spotykaja się z wieloma dziewczynami a ja siedzę sam w domu jak ta łajza. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej mysli. Co do artykułu jest kapitalny i taki prawdziwy !

Dodaj komentarz

ZACZEKAJ!

Zwiększ pewność siebie ! Kilkadziesiąt tysięcy wolnych kobiet czeka aż do nich napiszesz ! Zarejestruj się za darmo już teraz ! - żadne prywatne dane nie są potrzebne !
ROZPOCZNIJ FLIRT
close-link