fbpx

Jak wyjść z dołka po rozstaniu ?

Rozstanie zawsze jest trudne – w końcu przyzwyczailiśmy się do tej drugiej osoby. Czasem nie ma wyjścia i trzeba żyć dalej. Co jednak, gdy totalnie nie możesz poradzić sobie z całą sytuacją i zastanawiasz się jak wyjść z dołka po rozstaniu? Zastanawiasz się być może też nad tym, jak odzyskać dziewczynę oraz wrócić do tego, co było kiedyś.

Nie zawsze jednak się da, a nawet jeśli – musisz zająć się tą sprawą z zupełnie innej strony. Jeśli dziewczyną Cię zostawiła (lub Ty ją, chociaż jeśli masz doła, to zapewne było odwrotnie) to znaczy, że coś w tym związku nie grało tak, jak trzeba.

I to mogła być poniekąd Twoja wina. Powrót w tym momencie będzie praktycznie niemożliwy, a nawet gdyby jakimś cudem się udał, bez rozwiązanych problemów związek nie potrwa długo. Co więc trzeba zrobić? Jak odzyskać dziewczynę i chęci do życia ?

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Jak wyjść z dołka? Zajmij się swoim życiem

Pierwsze, co powinieneś zrobić, to zadbać o swoje własne sprawy. Będąc w związku często o nich zapominamy – więcej inwestujemy w samą relację, a nasze pasje i atrakcyjność gdzieś sobie idą.

Rozstanie to idealny moment, by znowu skupić się na sobie. Spotkaj się z kumplami, wróć do starych hobby i – przede wszystkim – zacznij znowu umawiać się z laskami. Nie ma na świecie wielu gorszych rzeczy niż facet, który tak rozpacza po stracie swojej dziewczyny, że paraliżuje go to od stóp do głów.

Zadbaj o siebie, a być może odpowiedź na pytanie jak wyjść z dołka nie będzie Ci już w ogóle potrzebna. Na świecie jest masa innych kobiet, które możesz poznać i robić z nimi to, co chcesz. Musisz tylko ponownie stać się w ich oczach atrakcyjnym facetem, a do tego potrzebne Ci zainteresowania i ogólne ogarnięcie.

Jak wyjść z dołka? Pogadaj z kumplami

Masz kumpli, prawda ? Bez wątpienia niejeden z nich przeżył coś podobnego do Ciebie. Czasem warto z nimi na ten temat porozmawiać. Być może w przeszłości byli w takiej samej sytuacji jak Ty, a znaleźli sposób, żeby sobie z tym poradzić.

Na pewno wielu z nich zadawało sobie pytanie jak odzyskać dziewczynę, a potem okazało się, że wcale nie jest im to potrzebne do szczęścia. To bardzo częste zjawisko – gdy już możemy odzyskać to, czego tak chcieliśmy, okazuje się że proces ogarniania się po stracie pokazał nam nowe, lepsze opcje.

Być może będąc w związku zaniedbywałeś relacje z kumplami – to idealna pora na to, by je odświeżyć. Jeśli tak było, na przyszłość staraj się nie popełniać tego błędu. Jeśli panna będzie dla Ciebie całym światem, po jej odejściu nie zostanie Ci nic i pytanie jak wyjść z dołka pozostanie w Twojej głowie na długo.

Jak wyjść z dołka? Jeszcze raz – spotykaj się z kobietami

Choć wspomniałem już o tym wcześniej, jest to na tyle ważne, że trzeba poświęcić temu osobny punkt. Jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz nawiązywać kontakt z płcią przeciwną. Tacy już jesteśmy jako ludzie – potrzebujemy towarzystwa, szczególnie jeśli tym towarzystwem ma być dla Ciebie atrakcyjna laska.

Jest wiele sposobów na poznawanie dziewczyn. Istnieją bary, kluby i inne miejsca spotkań społecznych. Ostatnimi czasy bardzo popularne stają się aplikacje randkowe, co też może być rozwiązaniem Twojego problemu i odpowiedzią na to, jak wyjść z dołka. Stań się seksownym gościem i wzbudzaj zainteresowanie kobiet, a Twój dołek po rozstaniu szybko zniknie.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

4.6/5 - (10 votes)

5 komentarzy

  1. Pszczółkowski 10 listopada 2019
  2. Góralczyk66 10 listopada 2019
  3. Lolo1990 10 listopada 2019
  4. Musik01 10 listopada 2019
  5. martin 10 listopada 2019

Leave a Reply