Laska Cię rzuciła. Cóż zdarza się, więc wiedz, że ból, który odczuwasz, jest normalny. Po zerwaniu normalne jest odczuwanie smutku, złości, przerażenia i innych emocji. Możesz się martwić i myśleć, że skończysz sam lub że już nigdy nie będziesz szczęśliwy. Zapamiętaj sobie, że to normalne uczucie po rozpadzie i że musisz czuć te emocje, aby przejść dalej – bo choć boli, to one uczą Cię czegoś cennego, czyli jak rozmawiać i żyć z kobietami. Jednak wcale nie musisz tego odczuwać. Życie piszę nam różne scenariusze. My stworzyliśmy poradnik, który pozwala zrozumieć wiele wartościowych rzeczy – bez tego dupnego bólu, dzięki czemu ty nie cierpisz a zyskujesz to samo, gdyż przekazujemy bardzo wartościową wiedzę, która sprawi, że już zawsze będziesz wiedział, jak obchodzić się z kobietami. 

No ale dobra, dam Ci co na zachętę – ty nieufny draniu….

1. Zrób sobie przerwę od normalnej rutyny. Po krótkiej przerwie musisz oderwać się od rutyny. Posiadanie tego czasu może pomóc Ci przetworzyć twoje uczucia i lepiej funkcjonować na dłuższą metę. Tylko upewnij się, że nie zrobisz niczego, co zagraża twoim środkom do życia. Nie czaisz ? Ehhh, to obadaj to – przykładowo możesz być w stanie opuścić normalną klasę w czasie ćwiczeń na tydzień bez większych konsekwencji, ale nie możesz pominąć pracy przez tydzień – zrozum bardzo dokładnie ten przekaz bo jest bardzo wartościowy. Pamiętaj musisz dobrze oceniać sytuację.

2. Nie bój się uronić łez. Koniec relacji może zostawić wielką dziurę w sercu, co może wymagać dłuższego okresu dojścia do siebie. Nie wstydź się płakać, krzyczeć, lub robić cokolwiek innego co spowoduje wydobycie złej energii.

3. Otaczaj się wspierającymi ludźmi. Na pewno masz wokół siebie osoby, które Cię kochają i które pomogą Ci poczuć się dobrze. Otaczanie się współczującymi, wspierającymi przyjaciółmi i rodziną pomoże Ci postrzegać siebie jako wartościową osobę.

4. Nie bój się poprosić swoich przyjaciół i rodzinę o wsparcie, jeśli potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać lub wypłakać się.

5. Znajdź zdrowe sposoby łagodzenia bólu emocjonalnego. To może być Twój pierwszy instynkt, który chce zignorować lub zmiażdżyć Twój ból, wybierając butelkę alkoholu, narkotyków lub jedzenia, ale to nie zapewni długoterminowych rozwiązań. Unikaj tych niezdrowych metod radzenia sobie z bólem emocjonalnym. Zamiast tego spróbuj znaleźć sposoby radzenia sobie z emocjami, które doprowadzą Cię do odpowiedniego stanu.

6. Spróbuj zdobyć nowe hobby, aby zająć się sobą. Weź lekcję, dołącz do klubu, jest wiele ciekawych alternatyw. Zaangażowanie w hobby pomoże Ci poczuć się lepiej, odciąć od bólu na chwilę i zbudować poczucie własnej wartości, pomagając Ci rozwinąć nowe umiejętności.

7. Rozważ rozmowę z terapeutą, jeżeli ból stanie się zbyt duży. Wiele osób jest w stanie samodzielnie dojść do siebie po rozpadzie, ale nie jest to możliwe dla wszystkich. Jeśli masz problemy z radzeniem sobie z bólem emocjonalnym lub jeśli myślisz, że możesz odczuwać depresję w wyniku rozpadu związku, skorzystaj z pomocy specjalisty tak szybko, jak to możliwe.

8. Teraz coś innego – sprawdź swoją dziewczyną. Dziwne prawda? Jednakże skoro Ty starasz się zmienić dla niej, ona może też chcieć się zmienić – ale niekoniecznie dla Ciebie. Nie wiesz od czego zacząć – cóż popytaj na mieście, postalkuj na FB, czy INSTAGRAMIE. Albo zajrzyj na portale randkowe. Jeśli ją tam znajdziesz – cóż zdzira, zawsze będzie zdzirą, a ty wykorzystaj swoją zmianę dla kogoś lepszego. Jeśli nie to zawsze możesz poćwiczyć tam rozmowę z kobietami. Jest to doskonałe miejsce na trening.

Kończąc tą „mądrą” wypowiedź

NIE LEŃ SIĘ – rozpad związku to nie koniec, tylko początek by zacząć coś nowego. Zacznij działać, zmieniać się na lepsze i czuć się lepiej, a zobaczysz, że uda Ci się wrócić do swojej byłej miłości (o ile jest tego warta).

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 7

 • Nie każdy jest w stanie sobie z takim bólem poradzić, nie raz mamy do czynienia z tragedią. Wasze porady są bardzo pomocne. Poradnik, który pobrałem jest napisany bardzo fachowo i już go poleciłem innym osobom. Pozdro dla Was

 • Sceptycznie podchodziłem do tego poradnika, ale czytając Wasze opinie postanowiłem go pobrać. Swojej decyzji nie żałuję, wszystko napisane prostym ale konkretnym językiem 🙂 Hmm faktycznie postaraliście się o przekazanie wiadomości, które nie są ogólnodostępne. Nie pozostaje mi nic innego jak powoli wdrażać metody z tego poradnika we własne życie.

 • Straszne uczucie to jest 🙂 Ale czytając ten artykuł można stwierdzić, że są metody, które pozwalają na uniknięcie tych przykrych sytuacji.

 • Czytając to widziałem siebie przed oczami, masakra ! Pobrałem Wasz poradnik i jest fantastyczny !! Jeszcze raz to napiszę FANTASTYCZNY !

 • miałem problemy z pobraniem poradnika, ale napisałem na email i wszystko jest ok 🙂 Polecam kontrolować serwery bo szkoda byłoby aby były problemy z jego pobraniem !

  Co do Poradnika ? Nigdzie takiego nie ma ! A czytałem ich setki ! Widać wielkie doświadczenie ! Bedę mocno Was polecał Panie Adamie 🙂

  • Tak jak pisałem jesteśmy w trakcie przenosin na inne serwery 🙂

   Bardzo dziękujemy za opinie 🙂 Gwarantujemy, że poradnik sprawi, że staniecie się zupełnie innymi ludźmi 🙂

Dodaj komentarz