fbpx

Jak radzić sobie z bólem emocjonalnym

Laska Cię rzuciła. Cóż zdarza się, więc wiedz, że ból, który odczuwasz, jest normalny. Dlatego nie dziwie się, że zastanawiasz się jak radzić sobie z bólem emocjonalnym. Po zerwaniu normalne jest odczuwanie smutku, złości, przerażenia i innych emocji. Możesz się martwić i myśleć, że skończysz sam lub że już nigdy nie będziesz szczęśliwy.

Zapamiętaj sobie, że to normalne uczucie po rozpadzie i że musisz czuć te emocje, aby przejść dalej – bo choć boli, to one uczą Cię czegoś cennego, czyli jak rozmawiać i żyć z kobietami. Jednak wcale nie musisz tego odczuwać.

Życie piszę nam różne scenariusze. My stworzyliśmy artykuł na ten temat jak odzyskać dziewczynę, który pozwala zrozumieć wiele wartościowych rzeczy – bez tego dupnego bólu, dzięki czemu ty nie cierpisz a zyskujesz to samo, gdyż przekazujemy bardzo wartościową wiedzę, która sprawi, że już zawsze będziesz wiedział, jak obchodzić się z kobietami.

Jak radzić sobie z bólem emocjonalnym?

Zrób sobie przerwę od normalnej rutyny.

Po krótkiej przerwie musisz oderwać się od rutyny. Posiadanie tego czasu może pomóc Ci przetworzyć twoje uczucia i lepiej funkcjonować na dłuższą metę. Tylko upewnij się, że nie zrobisz niczego, co zagraża twoim środkom do życia. Nie czaisz ? Ehhh, to obadaj to – przykładowo możesz być w stanie opuścić normalną klasę w czasie ćwiczeń na tydzień bez większych konsekwencji, ale nie możesz pominąć pracy przez tydzień – zrozum bardzo dokładnie ten przekaz bo jest bardzo wartościowy. Pamiętaj musisz dobrze oceniać sytuację.

Jak odzyskać dziewczynę

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę, to koniecznie powinieneś sprawdzić ten ebook, który krok po kroku pomoże Ci ją odzyskać i przestrzeże Cię przed kategorycznymi błędami, które prawdopodobnie już popełniłeś.

POBIERZ E-BOOK

Nie bój się uronić łez.

Koniec relacji może zostawić wielką dziurę w sercu, co może wymagać dłuższego okresu dojścia do siebie. Nie wstydź się płakać, krzyczeć, lub robić cokolwiek innego co spowoduje wydobycie złej energii.

Otaczaj się wspierającymi ludźmi.

Na pewno masz wokół siebie osoby, które Cię kochają i które pomogą Ci poczuć się dobrze. Otaczanie się współczującymi, wspierającymi przyjaciółmi i rodziną pomoże Ci postrzegać siebie jako wartościową osobę. Nie bój się poprosić swoich przyjaciół i rodzinę o wsparcie, jeśli potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać lub wypłakać się.

Znajdź zdrowe sposoby łagodzenia bólu emocjonalnego.

To może być Twój pierwszy instynkt, który chce zignorować lub zmiażdżyć Twój ból, wybierając butelkę alkoholu, narkotyków lub jedzenia, ale to nie zapewni długoterminowych rozwiązań. Unikaj tych niezdrowych metod radzenia sobie z bólem emocjonalnym. Zamiast tego spróbuj znaleźć sposoby radzenia sobie z emocjami, które doprowadzą Cię do odpowiedniego stanu.

Spróbuj zdobyć nowe hobby, aby zająć się sobą.

Weź lekcję, dołącz do klubu, jest wiele ciekawych alternatyw. Zaangażowanie w hobby pomoże Ci poczuć się lepiej, odciąć od bólu na chwilę i zbudować poczucie własnej wartości, pomagając Ci rozwinąć nowe umiejętności.

Rozważ rozmowę z terapeutą, jeżeli ból stanie się zbyt duży.

Wiele osób jest w stanie samodzielnie dojść do siebie po rozpadzie, ale nie jest to możliwe dla wszystkich. Jeśli masz problemy z radzeniem sobie z bólem emocjonalnym lub jeśli myślisz, że możesz odczuwać depresję w wyniku rozpadu związku, skorzystaj z pomocy specjalisty tak szybko, jak to możliwe.

Teraz coś innego – sprawdź swoją dziewczyną.

Dziwne prawda? Jednakże skoro Ty starasz się zmienić dla niej, ona może też chcieć się zmienić – ale niekoniecznie dla Ciebie. Nie wiesz od czego zacząć – cóż popytaj na mieście, postalkuj na FB, czy INSTAGRAMIE.

Albo zajrzyj na nasz ranking portali randkowych. Jeśli ją tam znajdziesz – cóż zdzira, zawsze będzie zdzirą, a ty wykorzystaj swoją zmianę dla kogoś lepszego. Jeśli nie to zawsze możesz poćwiczyć tam rozmowę z kobietami. Jest to doskonałe miejsce na trening.

Kończąc tą „mądrą” wypowiedź

NIE LEŃ SIĘ – rozpad związku to nie koniec, tylko początek by zacząć coś nowego. Zacznij działać, zmieniać się na lepsze i czuć się lepiej, a zobaczysz, że uda Ci się wrócić do swojej byłej miłości (o ile jest tego warta).

5/5 - (13 votes)

7 komentarzy

  1. natan1 13 września 2018
    • Adam Kamiński 16 września 2018
  2. Piotrass 14 września 2018
  3. olek8666 15 września 2018
  4. henio 16 września 2018
  5. Aleksander Waliski 17 września 2018
  6. olo 6 października 2018

Leave a Reply