Wiedz, że ból, który odczuwasz, jest normalny. Po zerwaniu normalne jest odczuwanie smutku, złości, przerażenia i innych emocji. Możesz się martwić i myśleć, że skończysz sam lub że już nigdy nie będziesz szczęśliwy. Zapamiętaj sobie, że to normalne uczucie po rozpadzie i że musisz czuć te emocje, aby przejść dalej. Jednak wcale nie musisz tego odczuwać. Życie piszę nam różne scenariusze. My stworzyliśmy poradnik, który pozwala zrozumieć wiele wartościowych rzeczy, przekazujemy bardzo wartościową wiedzę, która sprawi, że nigdy nie będziesz musiał czuć tych złych emocji. Jednak aby zrozumieć o co nam chodzi należy pobrać nasz poradnik.

Zrób sobie przerwę od normalnej rutyny. Po krótkiej przerwie musisz oderwać się od rutyny. Posiadanie tego czasu może pomóc Ci przetworzyć twoje uczucia i lepiej funkcjonować na dłuższą metę. Tylko upewnij się, że nie zrobisz niczego, co zagraża twoim środkom do życia.

 • Na przykład możesz być w stanie opuścić normalną klasę w czasie ćwiczeń na tydzień bez większych konsekwencji, ale nie możesz pominąć pracy przez tydzień – zrozum bardzo dokładnie ten przekaz bo jest bardzo wartościowy. Pamiętaj musisz dobrze oceniać sytuację. 

——————————————————————————————————————————–

Nie bój się uronić łez. Koniec relacji może zostawić wielką dziurę w sercu, co może wymagać dłuższego okresu dojścia do siebie. Nie wstydź się płakać, krzyczeć, lub robić cokolwiek innego co spowoduje wydobycie złej energii.

Otaczaj się wspierającymi ludźmi. Na pewno masz wokół siebie osoby, które Cię kochają i które pomogą Ci poczuć się dobrze. Otaczanie się współczującymi, wspierającymi przyjaciółmi i rodziną pomoże Ci postrzegać siebie jako wartościową osobę.

 • Nie bój się poprosić swoich przyjaciół i rodzinę o wsparcie, jeśli potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać lub wypłakać się.

——————————————————————————————————————————–

Znajdź zdrowe sposoby łagodzenia bólu emocjonalnego. To może być Twój pierwszy instynkt, który chce zignorować lub zmiażdżyć Twój ból, wybierając butelkę alkoholu, narkotyków lub jedzenia, ale to nie zapewni długoterminowych rozwiązań. Unikaj tych niezdrowych metod radzenia sobie z bólem emocjonalnym. Zamiast tego spróbuj znaleźć sposoby radzenia sobie z emocjami, które doprowadzą Cię do odpowiedniego stanu.

 • Spróbuj zdobyć nowe hobby, aby zająć się sobą. Weź lekcję, dołącz do klubu, jest wiele ciekawych alternatyw. Zaangażowanie w hobby pomoże Ci poczuć się lepiej, odciąć od bólu na chwilę i zbudować poczucie własnej wartości, pomagając Ci rozwinąć nowe umiejętności.

——————————————————————————————————————————–

Rozważ rozmowę z terapeutą, jeżeli ból stanie się zbyt duży. Wiele osób jest w stanie samodzielnie dojść do siebie po rozpadzie, ale nie jest to możliwe dla wszystkich. Jeśli masz problemy z radzeniem sobie z bólem emocjonalnym lub jeśli myślisz, że możesz odczuwać depresję w wyniku rozpadu związku, skorzystaj z pomocy specjalisty tak szybko, jak to możliwe.

——————————————————————————————————————————–Jak radzić sobie z bólem emocjonalnym

 

Podsumowując powyższy artykuł został opracowany wyłącznie przez ekspertów serwisu NicStraconego.pl. Wszystkie powyższe informację oparte są naszym doświadczeniem, rozmowami, przeżyciami a także wieloletnią wiedzą. Mamy wielką nadzieję, że artykuł ten okaże się pomocny wielu osobom. Jednak chcemy jeszcze zwrócić uwagę na jedną bardzo istotną rzecz…

UWAGA !

Większość naszych artykułów związanych jest z życiem codziennym każdego z nas. Staramy się w ten sposób pomóc każdej osobie przedstawiając sposoby, porady i działania. Zawsze jednak będziemy polecać nasz autorski poradnik, który pozwoli po jego przeczytaniu nie dopuścić do takiego stanu emocjonalnego o którym piszemy w artykule. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością. Jeżeli jesteś ciekawy co mamy do zaprezentowania kliknij na przycisk poniżej i pobierz poradnik.

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 7

 • Nie każdy jest w stanie sobie z takim bólem poradzić, nie raz mamy do czynienia z tragedią. Wasze porady są bardzo pomocne. Poradnik, który pobrałem jest napisany bardzo fachowo i już go poleciłem innym osobom. Pozdro dla Was

 • Sceptycznie podchodziłem do tego poradnika, ale czytając Wasze opinie postanowiłem go pobrać. Swojej decyzji nie żałuję, wszystko napisane prostym ale konkretnym językiem 🙂 Hmm faktycznie postaraliście się o przekazanie wiadomości, które nie są ogólnodostępne. Nie pozostaje mi nic innego jak powoli wdrażać metody z tego poradnika we własne życie.

 • Straszne uczucie to jest 🙂 Ale czytając ten artykuł można stwierdzić, że są metody, które pozwalają na uniknięcie tych przykrych sytuacji.

 • Czytając to widziałem siebie przed oczami, masakra ! Pobrałem Wasz poradnik i jest fantastyczny !! Jeszcze raz to napiszę FANTASTYCZNY !

 • miałem problemy z pobraniem poradnika, ale napisałem na email i wszystko jest ok 🙂 Polecam kontrolować serwery bo szkoda byłoby aby były problemy z jego pobraniem !

  Co do Poradnika ? Nigdzie takiego nie ma ! A czytałem ich setki ! Widać wielkie doświadczenie ! Bedę mocno Was polecał Panie Adamie 🙂

  • Tak jak pisałem jesteśmy w trakcie przenosin na inne serwery 🙂

   Bardzo dziękujemy za opinie 🙂 Gwarantujemy, że poradnik sprawi, że staniecie się zupełnie innymi ludźmi 🙂

Dodaj komentarz

ZACZEKAJ!

Zwiększ pewność siebie ! Kilkadziesiąt tysięcy wolnych kobiet czeka aż do nich napiszesz ! Zarejestruj się za darmo już teraz ! - żadne prywatne dane nie są potrzebne !
ROZPOCZNIJ FLIRT
close-link