fbpx

Idealny prezent dla dziewczyny

Próba pomyślenia o idealnym prezencie może być zniechęcającą perspektywą – heh lecz pamiętaj, że 95% prezentów dla kobiet jest nietrafionych, a pozostałe 5% to brylanty – tak więc tego. Przy tak wielu opcjach, trudno jest przewidzieć, co byłoby idealnym prezentem dla naszej ukochanej. Ważne jest, aby pamiętać, że kupno prezentu musi dać jej pewność, że bardzo dobrze ją znasz – a przynajmniej coś kojarzysz i wiesz czego chce, i czego pragnie.

Prezent dla dziewczyny

Nie czekaj do ostatniej chwili. Planując z wyprzedzeniem, możesz zdecydować się na romantyczny gest lub prezent pasujący do okazji, wtedy będziesz miał czas, aby go wykonać. Pod żadnym pozorem nie zostawiaj tego na ostatni moment – bo szansa, że dasz jej coś nietrafionego gwałtownie wzrośnie (kolejki w sklepach, tylko na Ciebie czekają)

Prezent dla dziewczyny na urodziny

Poświęć trochę czasu na zbadanie trzech list: listy rzeczy, które lubi, listy rzeczy, które Ci się podobają, oraz listy wspólnych rzeczy, które mogą zawierać wspomnienia. Użyj tych list jako inspiracji do pomysłów na prezent.

Na przykład, jeśli wiesz, że uwielbia gotować, możesz zaopatrzyć ją w fartuch wydrukowany ze swoimi ulubionymi zdjęciami. Albo jeśli wiesz, że lubi fotografię, możesz zainwestować w fajne akcesoria, której jej się przydadzą.

Prezent dla dziewczyny na rocznice

Wiele osób docenia praktyczne prezenty. Uważaj jednak na tę opcję; nie chcesz dać przecież czegoś zbyt nudnego lub przyziemnego. Dobry prezent powinien być czymś, co kocha i / lub może używać. A co ważniejsze, co jest romantyczne – przecież to rocznica !

Na przykład, może ona wciąż szuka unikalnej figurki, albo zbiera na wyjazd za granicę, lub też po prostu lubi ładną biżuterię. Te opcje idealnie nadają się na taka okazję – musi być to zapamiętane.

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Możliwe, że celowo rzuciła cień na coś, co by chciała mieć. Alternatywnie, może Wy dwoje rozmawialiście o czymś co ją inspiruję, zaciekawiło.

Na przykład, może powiedziała: „Muzyka Taylor Swift zawsze mnie uszczęśliwia, marzę aby kiedyś dostać jej płytę”. Już wiesz co masz robić.

Prezent dla dziewczyny na imieniny

Niektóre dziewczyny z pewnością docenią Twoje pytanie, podczas gdy inne mogą uznać to za dziwne. Jeśli poprosisz ją o pomoc, unikaj po prostu pytania „Czego chcesz?” Zamiast tego poproś ją o listę rzeczy, których jej obecnie brakuje. W ten sposób będziesz wiedział co dokładnie robić. Z drugiej strony pamiętaj, okazja taka jak imieniny, to dobry moment by dać jej np. kwiaty lub czekoladki.

Prezent dla dziewczyny bez pieniędzy

Jeśli nie masz dużo pieniędzy, a Twoja dziewczyna ceni rękodzieła to po prostu zrób coś dla niej. Wykonanie prezentu wymaga więcej czasu i wysiłku, niż zwykłe kupowanie czegoś w Internecie. Poza tym wiesz, że będzie wyjątkowy. Nie martw się, nie musisz być Van Goghiem, aby zrobić piękny prezent.

UNIKAJ…..

Prezentów, które są dla ciebie ważniejsze niż dla niej. Skąpy strój lub bilety na imprezę sportową, która ją tak naprawdę nie interesuję, nie przyniosą Ci żadnych punktów. Upewnij się, że myślisz o swojej dziewczynie, a nie o sobie. Co więcej często mężczyźni obdarowują kobiety misiami, naszyjnikami i różami. Podczas gdy niektóre dziewczyny mogą czuć się jakby były w komedii romantycznej, większość woli prezent, który pokazuje, że naprawdę ją znasz. Pamiętaj nie myśl o nich jak o dwuwymiarowych stereotypach. Oczywiście powinieneś dwa razy pomyśleć o kupowaniu odzieży lub biżuterii, chyba że jesteś pewien, że znasz gust swojej dziewczyny. Dobrym pomysłem jest dołączenie pokwitowania z prezentem, aby Twoja dziewczyna mogła wymienić prezent na coś, co będzie dla niej bardziej odpowiednie.

5/5 - (5 votes)

3 komentarze

  1. Eryk Dembinski 25 września 2018
  2. Zenon K 25 września 2018
  3. Natan Nec 15 października 2018

Leave a Reply