Próba pomyślenia o idealnym prezencie może być zniechęcającą perspektywą. Przy tak wielu opcjach, trudno jest przewidzieć, co byłoby idealnym prezentem dla naszej ukochanej. Ważne jest, aby pamiętać, że kupno prezentu musi dać jej pewność, że bardzo dobrze ją znasz, wiesz czego chce i czego pragnie .

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny

Nie czekaj do ostatniej chwili. Planując z wyprzedzeniem, możesz zdecydować się na romantyczny gest lub prezent pasujący do okazji, wtedy będziesz miał czas, aby go wykonać. Pod żadnym pozorem nie zostawiaj tego na ostatni moment.

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny na urodziny

Poświęć trochę czasu na zbadanie trzech list: listy rzeczy, które lubi, listy rzeczy, które Ci się podobają, oraz listy wspólnych rzeczy, które mogą zawierać wspomnienia. Użyj tych list jako inspiracji do pomysłów na prezent.

  • Na przykład, jeśli wiesz, że uwielbia gotować, możesz zaopatrzyć ją w fartuch wydrukowany ze swoimi ulubionymi zdjęciami.

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny na rocznice

Wiele osób docenia praktyczne prezenty. Uważaj jednak na tę opcję; nie chcesz dać przecież czegoś zbyt nudnego lub przyziemnego. Dobry prezent powinien być czymś, co kocha i / lub może używać.

  • Na przykład, może ona wciąż szuka uniwersalnego kuchennego gadżetu, ale nie ma na to gotówki, więc Ty możesz sprawić jej przyjemność kupując jej wymarzony produkt. Proste, ale bardzo skuteczne.

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny

Możliwe, że celowo rzuciła cień na coś, co by chciała mieć. Alternatywnie, może Wy dwaj rozmawialiście o czymś co ją inspiruję, zaciekawiło. 

  • Na przykład, może powiedziała: „Muzyka Taylor Swift zawsze mnie uszczęśliwia, marzę aby kiedyś dostać jej płytę”. Już wiesz co masz robić.

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny na imieniny

Niektóre dziewczyny z pewnością docenią Twoje pytanie, podczas gdy inne mogą uznać to za dziwne. Jeśli poprosisz ją o pomoc, unikaj po prostu pytania „Czego chcesz?” Zamiast tego poproś ją o listę rzeczy, których jej obecnie brakuje. W ten sposób będziesz wiedział co dokładnie robić. 

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny bez pieniędzy

Jeśli nie masz dużo pieniędzy, a Twoja dziewczyna ceni rękodzieła to po prostu zrób coś dla niej. Wykonanie prezentu wymaga więcej czasu i wysiłku, niż zwykłe kupowanie czegoś w Internecie. Poza tym wiesz, że będzie wyjątkowy. Nie martw się, nie musisz być Van Goghiem, aby zrobić piękny prezent.

——————————————————————————————————————————–

Prezent dla dziewczyny co warto kupić

Bardzo miłym gestem jest wysprzątanie na połysk Waszego wspólnego mieszkania. Takie działanie utwierdzi ją że myślisz o codziennych obowiązkach.

——————————————————————————————————————————–

Oryginalny prezent dla dziewczyny

Na przykład, jeśli Twoja dziewczyna uwielbia rysować, materiały artystyczne są zdecydowanie właściwym wyborem. Jednak możesz się również zdecydować na książkę o sztuce lub obraz jej ulubionego artysty.

——————————————————————————————————————————–

UNIKAJ…..

 Prezentów, które są dla ciebie ważniejsze niż dla niej

Skąpy strój lub bilety na imprezę sportową, która ją tak naprawdę nie interesuję, nie przyniosą Ci żadnych punktów. Upewnij się, że myślisz o swojej dziewczynie, a nie o sobie.

——————————————————————————————————————————–

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Często mężczyźni obdarowują kobiety misiami, naszyjnikami i różami. Podczas gdy niektóre dziewczyny mogą czuć się jakby były w komedii romantycznej, większość woli prezent, który pokazuje, że naprawdę ją znasz. Pamiętaj nie myśl o nich jak o dwuwymiarowych stereotypach.

——————————————————————————————————————————–

Prezent na walentynki dla dziewczyny

Powinieneś dwa razy pomyśleć o kupowaniu odzieży lub biżuterii, chyba że jesteś pewien, że znasz gust swojej dziewczyny. Dobrym pomysłem jest dołączenie pokwitowania z prezentem, aby Twoja dziewczyna mogła wymienić prezent na coś, co będzie dla niej bardziej odpowiednie.

——————————————————————————————————————————–
Idealny prezent dla dziewczyny

 

Jak widzicie pomysłów na prezenty jest masa, my oczywiście przedstawiamy tylko część z nich, które naszym zdaniem z pewnością będą inspiracją dla nie jednego mężczyzny. Pamiętajcie, że tak naprawdę wielkim prezentem dla naszej dziewczyny jesteśmy my sami….To Wy musicie dbać o swoją kobietę, kochać ją, rozpieszczać itp. Jak to robić ? Pobierzcie poradnik a zrozumiecie o czym mówimy.

 

Idealny prezent dla dziewczyny

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 3

  • Artykuł bardzo pomocny, nie ukrywam, że rozszerzył mi aspekty w tym temacie 🙂 Mam zamiar jeszcze przeczytać wasz poradnik, który jest tak bardzo wychwalany w internecie 🙂 Zobaczymy co tam się ciekawego kryje 🙂

    Pozdrawiam

  • Moja dziewczyna zawsze czuje się źle, gdy nie trafiam w jej gusta z prezentem. Z lekcji z tego artykułu nauczyłem się rozumieć i kontrolować każdy detal w wyborze prezentu. Bardzo pomocne.

    Dodatkowo postanowiłem pobrać wasz poradnik bo jak widać po opiniach innych jest tego warty. Zobaczymy

Dodaj komentarz