Odzyskanie dziewczyny z powrotem jest o wiele trudniejsze niż poszukiwanie nowej miłości. Tak naprawdę sprawa jest totalnie do dupy, gdyż wszystko działa na Twoją niekorzyść. Jednakże jeśli naprawdę chcesz ponownie rozpalić stary płomień, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmaksymalizować swoje szanse. Aby ją odzyskać, musisz sprawić, żeby Cię chciała, pokazać, jak bardzo się zmieniłeś – to jest najistotniejsze – bo najpewniej myśli o tobie, jak o największym debilu, a następnie wykonać ruch – ten cenny ruch. Jeżeli chcesz poznać bardzo dokładne metody i techniki działania, które sprawią, że z pewnością będziesz miał szansę powrotu do swojej dziewczyny pobierz nasz poradnik, który znajduję się TUTAJ. Ten artykuł jest tylko namiastką tego co znajduję się w poradniku, który został napisany wyłącznie przez naszych ekspertów.

To jedziemy z tematem !

Daj jej trochę przestrzeni. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dać dziewczynie trochę swobody. Jeśli zaczniesz dobijać się do jej drzwi i dzwonić do niej co pięć minut – stracisz dużo więcej niż Ci się wydaje. Ilość przestrzeni i czasu, które jej musisz dać, zależy od tego co tak naprawdę się wydarzyło. A i najważniejsze – nie bądź nachalny, innymi słowy zacznij ją traktować jak nową osobę, którą chcesz zdobyć.

Zwróć uwagę na siebie

Jesteś debilem – ona to wie – ty jeszcze nie. Więc daj sobie trochę czasu na refleksję. Nie tylko powinieneś dać jej trochę przestrzeni, ale powinieneś również dać sobie trochę miejsca do refleksji i zastanowienia się, co poszło nie tak w związku. Poświęć czas, po prostu usiądź i pomyśl co zrobiłeś źle; czy byłeś zbyt poważny, zbyt kapryśny lub zbyt skryty. Cokolwiek zrobiłeś, musisz upewnić się, że nigdy więcej tego nie zrobisz, jeżeli chcesz z powrotem walczyć o tą miłość.

Nie wiesz jak ? To proste:

– Zapisz, co poszło nie tak. Zastanów się, co możesz zrobić, aby poprawić swoje zachowanie.
– Skoncentruj się na samodoskonaleniu i pracuj nad tym aby nigdy więcej nie popełniać tych samych błędów.

Znajdzie sobie zajęcie ty leniwa dupo !

Zajmij się czymś. Myślenie tylko o niej i o tym jak do niej wrócić jest do bani i nic Ci nie da. Bardzo ważne jest abyś nie zamykał się w czterech ścianach, powinieneś starać się prowadzić aktywne życie, abyś mógł pracować nad niezależnością i realizacją swoich zainteresowań. Jeśli tylko będziesz siedział i myślał o niej to gwarantujemy, że ta droga nie doprowadzi Ciebie do sukcesu.

Serio to koniec ?

NIE!!!, gdyż tak jak wspominaliśmy na samym początku artykułu, powyższy fragment jest tylko małą namiastką tego co opracowaliśmy dla Was w poradniku, który możecie pobrać z naszego serwisu. Sama zawartość poradnika posiada bardzo wiele cennych i nigdzie indziej dostępnych informacji. Z pewnością jeżeli każda osoba podejdzie poważnie do realizacji naszych wskazówek, które zamieściliśmy w poradniku gwarantujemy, że szansa na odzyskanie ukochanej połówki wyraźnie wzrośnie i tym samym wzrośnie wartość Waszej osoby względem kobiet. Więc jeśli nie chcesz być skończonym lamusem, pobierz poradnik i zobacz sam, jak odzyskać swoją laskę.

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 8

Dodaj komentarz