Odzyskanie dziewczyny z powrotem jest o wiele trudniejsze niż poszukiwanie nowej miłości, ale jeśli naprawdę chcesz ponownie rozpalić stary płomień, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmaksymalizować swoje szanse. Aby ją odzyskać, musisz sprawić, żeby Cię chciała, pokazać, jak bardzo się zmieniłeś, a następnie wykonać ruch – ten cenny ruch. Jeżeli chcesz poznać bardzo dokładne metody i techniki działania, które sprawią, że z pewnością będziesz miał szansę powrotu do swojej dziewczyny pobierz nasz poradnik, który znajduję się TUTAJ. Ten artykuł jest tylko namiastką tego co znajduję się w poradniku, który został napisany wyłącznie przez naszych ekspertów.

—————————————————————————————————————————————–

Daj jej trochę przestrzeni. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dać dziewczynie trochę swobody. Jeśli zaczniesz dobijać się do jej drzwi i dzwonić do niej co pięć minut – stracisz dużo więcej niż Ci się wydaje. Ilość przestrzeni i czasu, które jej musisz dać, zależy od tego co tak naprawdę się wydarzyło. 

—————————————————————————————————————————————–

Daj sobie trochę czasu na refleksję. Nie tylko powinieneś dać jej trochę przestrzeni, ale powinieneś również dać sobie trochę miejsca do refleksji i zastanowienia się, co poszło nie tak w związku. Poświęć czas, po prostu usiądź i pomyśl co zrobiłeś źle; czy byłeś zbyt poważny, zbyt kapryśny lub zbyt skryty. Cokolwiek zrobiłeś, musisz upewnić się, że nigdy więcej tego nie zrobisz, jeżeli chcesz z powrotem walczyć o tą miłość.

  • Zapisz, co poszło nie tak. Zastanów się, co możesz zrobić, aby poprawić swoje zachowanie.
  • Skoncentruj się na samodoskonaleniu i pracuj nad tym aby nigdy więcej nie popełniać tych samych błędów.

—————————————————————————————————————————————–

Zajmij się czymś. Bardzo ważne jest abyś nie zamykał się w czterech ścianach, powinieneś starać się prowadzić aktywne życie, abyś mógł pracować nad niezależnością i realizacją swoich zainteresowań. Jeśli tylko będziesz siedział i myślał o niej to gwarantujemy, że ta droga nie doprowadzi Ciebie do sukcesu.

—————————————————————————————————————————————–Jak wrócić do byłej dziewczyny

 

Tak jak wspominaliśmy na samym początku artykułu, powyższy fragment jest tylko małą namiastką tego co opracowaliśmy dla Was w poradniku, który możecie pobrać z naszego serwisu. Sama zawartość poradnika posiada bardzo wiele cennych i nigdzie indziej dostępnych informacji. Z pewnością jeżeli każda osoba podejdzie poważnie do realizacji naszych wskazówek, które zamieściliśmy w poradniku gwarantujemy, że szansa na odzyskanie ukochanej połówki wyraźnie wzrośnie i tym samym wzrośnie wartość Waszej osoby względem kobiet. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do pobierania naszego poradnika klikając na przycisk, który znajduję się poniżej. Życzymy miłej lektury i czekamy na Wasze komentarze.

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 8

Dodaj komentarz

ZACZEKAJ!

Zwiększ pewność siebie ! Kilkadziesiąt tysięcy wolnych kobiet czeka aż do nich napiszesz ! Zarejestruj się za darmo już teraz ! - żadne prywatne dane nie są potrzebne !
ROZPOCZNIJ FLIRT
close-link