Przedstawiamy historię jednego z użytkowników, który postanowił pobrać nasz poradnik oraz podzielić się swoją historią, która nas bardzo zainspirowała. Zdrada jest czynnikiem z którym nie każdy jest w stanie wygrać.

——————————————————————————————————————————–

Zdrada a miłość

Była moim światem, moją księżniczką, moim życiem i przez trzy długie lata, kochałem ją … uśmiech na jej twarzy był najpiękniejszym momentem w moim życiu, jaki kiedykolwiek widziałem. Byliśmy jak… nieodłączni ludzie a przyjaciele zazdrościli nam. Przez trzy lata rzadko się kłóciliśmy i rzadko dochodziło między nami do nieporozumień. Kochaliśmy się, ślubowaliśmy, że będziemy ze sobą codziennie, nasze życie moim zdaniem było doskonałe. Była dla mnie boginią. Mówiła mi, że jestem dla niej ideałem, sprawiła, że ​​uwierzyłem, że ona jest moja. Brzmi melodramatycznie, ale to co było między nami było DOSKONAŁE !!

——————————————————————————————————————————–

Zdrada dziewczyny

Pewnego pięknego dnia kiedy zmieniła szkołę. Wszystko było w porządku. Nagle chłopcy zaczęli zbliżać się do niej, o wszystkim mi opowiadała co sprawiało, że byłem trochę niespokojny. Ale pewnego dnia opowiedziała mi o inteligentnym facecie.. Zignorowałem. Następnego dnia powiedziała mi, że dostała propozycję pójścia do kina ale odmówiła, ja ten fakt zignorowałem. Pewnego dnia, powiedziała… Powinniśmy zakończyć ten związek. Byłem oszołomiony(ale ten chłopak nigdy nie przyszedł mi do głowy). Poprosiłem aby się jeszcze zastanowiła, aby nie działała pochopnie, aby nie żałowała.

Ale tej nocy … Wysłała SMS-a i zakończyła wszystko. Byłem martwy w środku. Po prostu mnie zamurowało. Zapytałem, błagałem z jakiego powodu, tak się stało. Płakałem, zrobiłem wszystko, aby ją odzyskać. Nie wyobrażałem sobie funkcjonowania bez niej. Po paru dniach rozterek przestałem do niej dzwonić, pisać i szukać. 

——————————————————————————————————————————–

Zdrada żony

Byłem zablokowany z każdej strony, nie mogłem się odnaleźć w życiu codziennym, zawalałem pracę, po prostu cały czas wracały mi myśli o niej. Starałem się zapomnieć ale każdego dnia miałem nadzieję, że znowu będziemy razem, miałem nadzieję, że to wszystko jest tylko złym snem. 

——————————————————————————————————————————–

Zdrada a rozwód

Widziałem jej wpis na FB zapytałem o tego faceta o którym kiedyś mi wspominała, ona odpowiedziała tak, jestem w związku z nim, możesz się odpieprzyć. Nie miała krępacji mówiąc mi, jak uprawiała z nim seks, jak bardzo ją kochał (nadal nie mam pojęcia, dlaczego mi to wszystko powiedziała). Płakałem i czytałem te maile, bez odpowiedzi. Wysłała mi zdjęcia, jak blisko są teraz. Nie rozumiałem tej sytuacji.

Cały mój świat ponownie rozpadł się. Płakałem jak dziecko przez całą noc po raz ostatni. Nie mogłem uwierzyć, że ona może mi to zrobić, nie mogłem uwierzyć, że kłamała mnie w twarz. Trzy lata razem a ludzie tak bardzo się zmieniają. Postanowiłem zająć się sobą i skupić się na swojej osobie. 

Pewnego dnia dostałem od niej pocztę: 

Fragment był taki… „Zdradził mnie, torturował … Jest potworem zawsze miałam rację, że świat jest na tyle zły, aby komukolwiek ufać, nie wiem, dlaczego wysyłam Ci pocztę, wybacz mi. Zdaję sobie sprawę, że zraniłam nas i zniszczyłam, teraz już wiem, że nie dorównywał Tobie pod żadnym względem, byłeś jedyną osobą, której ufałam, byłeś najlepszy, pa „

Czytając mail, zdrętwiałem, pisałam dla niej długą odpowiedz . Nigdy jednak go nie wysłałem, ponieważ nie potrafię przestać jej kochać, ale nie chce znowu cierpieć.

——————————————————————————————————————————

Tekst napisany może trochę chaotycznie, ale jest jak najbardziej autentyczny i świeży. Dlaczego go napisałem ? Hmm po prostu tego potrzebowałem a autorzy tego serwisu w dużym stopniu mi pomogli nie tylko publikując moją historię. Główną ideą serwisu jest poradnik, który teoretycznie pomaga, wyjaśnia jak skutecznie można ponownie wrócić do swojej ukochanej kobiety, jest to oczywiście prawda. Pobierając go miałem nadzieję, że znajdę tam wiele innych ciekawych informacji i nie zawiodłem się. Po przeczytaniu poradnika mogę oficjalnie stwierdzić, że nie jest on tylko skierowany do osób, które chcą walczyć o swoją byłą żonę/dziewczynę, ale jest również skierowany do osób, które chcą znaleźć swoją wybrankę a także chcą zrozumieć ideę działania względem kobiet. Poradnik ten jest napisany w tak uniwersalny sposób, że pomaga nam na wiele różnych sposobów. Osobiście jestem zachwycony, że mam go u siebie. Jeszcze raz administracji dziękuje za publikację mojej historii a Wam drodzy czytelnicy z czystym sumieniem polecam pobranie tego poradnika 🙂

 

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 6

  • Rozumiem Ciebie…Doskonale rozumiem bo sam przez to przechodziłem. Bardzo dobrze zrobiłeś, że nie dałeś jej kolejnej szansy. Takim kobietom po prostu się nie wierzy. Z pewnością znajdziesz sobie lepszą połówkę pomimo bólu, który przeżywałeś.

    Poradnik pobrałem i podzielam Twoją uwagę – jest napisany KAPITALNIE !! 🙂

  • Wspaniała historia….Naprawdę bardzo ciekawie mi się ją czytało. Niestety ten świat jest tak skonstruowany, że nie zawsze wszystko nam się ułoży. Ja mocno trzymam kciuki aby Tobie się udało 🙂 Brawa dla administracji za udostępnienie tej historii !!

Dodaj komentarz