Wygląd mężczyzny

Na co kobieta zwraca uwagę w wyglądzie u faceta?

Dłonie

Twoje dłonie są dla kobiety dużo ważniejsze, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Nie chodzi tu jednak nawet o kształt czy ich odcień, a przede wszystkim o to, czy są zadbane.Istotne są takie aspekty, jak czyste i obcięte paznokcie oraz higiena skóry dłoni. Warto zadbać o te elementy, jeśli właśnie planujesz wybrać się na randkę. Pamiętaj, że kobiety są wyjątkowo spostrzegawcze i zwracają uwagę na wiele szczegółów, dlatego też Ty również powinieneś to robić. Dzięki temu zaplusujesz u wielu kobiet.

Włosy

Oczywiście każda kobieta ma własne preferencje. Podobnie, jak w przypadku mężczyzn, kobiety także mogą woleć blondynów, brunetów, mężczyzn z dłuższymi lub krótszymi włosami. Naturalne cechy Twoich włosów schodzą jednak na dalszy plan – tutaj chodzi głównie o to, czy włosy są zadbane. Jeśli chcesz zaimponować kobiecie, nie możesz pójść na randkę z przetłuszczonymi włosami. Warto również regularnie odwiedzać fryzjera, by nadać swojej fryzurze estetyczny wygląd. Zainteresuj się także kosmetykami do włosów.

Cera

Twoja cera to element, o który powinieneś zadbać w pierwszej kolejności. Mogłoby się wydawać, że kobiety nie zwracają na to uwagi, w rzeczywistości jednak jest zupełnie inaczej. Masz na twarzy lub ciele krosty lub pryszcze? Warto pozbyć się ich jak najszybciej, jeśli tylko istnieje taka możliwość. W większości przypadków wystarczy wizyta u dermatologa, który może zdziałać cuda w stosunkowo krótkim czasie. Odpowiednie odżywianie także ma wpływ na stan Twojej cery, warto więc zastanowić się, czy Twoja dieta jest odpowiednia.

Ubiór

Mówią, że nie szata zdobi człowieka, jednak tak naprawdę to właśnie ubiór jest naszą wizytówką. Zainteresuj się nieco bardziej światem mody i – przede wszystkim – kupuj jedynie dopasowane do siebie ubrania. Współcześni styliści potrafią w tej kwestii zdziałać cuda, a odpowiedni ubiór może sprawnie zamaskować wiele Twoich niedoskonałości. Powinieneś również ubierać się adekwatnie do sytuacji – nie warto przychodzić w spranych jeansach na randkę do eleganckiej restauracji. Powinieneś mieć w szafie przynajmniej kilka koszul.

Sylwetka

Twoja sylwetka to również bardzo ważna kwestia, na którą zwraca się szczególną uwagę. Często jest ona wyznacznikiem tego, czy dbasz o siebie i swoje ciało. Oczywiście nie musisz wyglądać jak grecki bóg, by podobać się kobietom. Jeśli jednak dawno nie odwiedzałeś siłowni, a na Twoim brzuchu pojawiła się oponka, warto ponownie zaprzyjaźnić się ze sportem i odpowiednią dietą. W ten sposób nie tylko Ty będziesz czuł się pewniej, ale również będziesz znacznie bardziej podobał się kobietom.