Poradnik jak zdobyć dziewczynę

Jeśli zadajesz sobie następujące pytania:

  • Jak poderwać dziewczynę?
  • Jak zwiększyć pewność siebie?
  • Na czym polega zdobywanie?
  • Jakie korzyści idą za dużą pewnością siebie?
  • Dlaczego warto potrafić podrywać kobiety?
  • Jak zdobyć kobiety ?
  • i wiele innych

To ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

tekst alternatywny

            CENA: 199zł  39,99 zł

Jak poderwać dziewczynę

Jeśli chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę, musisz potraktować to jako misję. To trochę jak gra komputerowa. Jeśli poproszenie jej o powrót jest walką z ostatnim bossem, musisz awansować i wygrać wiele mini walk, zanim dojdziesz do tego momentu. Ten poradnik jest wszystkim, do czego chciałbym mieć dostęp, gdy chciałem odzyskać moją byłą dziewczynę po rozstaniu. Kiedy złamała mi serce i roztrzaskała je na kawałki i myślałem tylko o tym, jak ją odzyskać. Nie mogłem jeść ani spać przez kilka dni. Zastanawiałem się wtedy, czy mam szansę ją odzyskać. Jeśli znajdę sposób, sprawię, że znowu będzie chciała mnie z powrotem. Gdyby tylko był sposób, żeby do mnie wróciła…

Gdybym tylko wiedział wtedy to, co wiem teraz. Mam nadzieję, że żaden inny facet nie będzie tak beznadziejny i bezradny podczas przechodzenia przez złe rozstanie. Właśnie dlatego powstał ten poradnik – by każdy mógł go przeczytać! Zanim przeczytasz dalej, chcę, abyś wiedział, że ten poradnik skupia się nie tylko na odzyskaniu byłej dziewczyny, ale także na podrywaniu zupełnie nowych kobiet. To doskonały podręcznik samorozwoju na wielu płaszczyznach – nawet, jeśli nie uda się z Twoją byłą, bardzo szybko poderwiesz nową dziewczynę, z którą zbudujesz wspaniały związek!

Sposoby na podryw

Jest piątek wieczorem, a ty siedzisz sam w domu. Żadnej dziewczyny, z którą można spędzać czas, do której można by zadzwonić. Ani jednej kobiety, która dotrzyma ci towarzystwa. W głowie pojawia Ci się myśl: „jak poderwać dziewczyny”? Ale tak szybko, jak pierwszy pomysł pojawił się w umyśle, tłumi go kilka innych myśli. Zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie wiesz, jak to zrobić. Idziesz do baru lub klubu nocnego i… co robić? Postawić jej drinka? A potem po prostu mieć nadzieję, że po imprezie oboje wylądujecie razem w łóżku.

Wiesz, że to nie jest takie proste. Wiesz również, że możesz osiągnąć na tym polu dużo więcej, niż obecnie. Nie wiesz tylko, jak. Na szczęście jednak, przez los, hart ducha lub wiedząc, gdzie szukać, trafiłeś na tę stronę. Jako facet, który spędził ostatnie kilka lat ucząc się, doskonaląc i doskonaląc swoje umiejętności poznawania kobiet mam chyba odpowiednie kwalifikacje do tego, by pomóc Ci się rozwinąć. Pomaganie Ci w zdobywaniu dziewczyn jest właśnie tym, do czego ta strona, a zwłaszcza mój poradnik, został stworzony.

Jak skutecznie zdobyć kobietę

Zdobywanie potrafi uzależniać, jak najlepszy środek. Dreszczyk emocji związany ze spotkaniem z dziewczyną i zdobywaniem jej, po czym zabraniu jej z restauracji do sypialni to niesamowite przeżycie, które trudno porównać do czegokolwiek innego. W tym poradniku pokażę Ci dokładnie, jak zdobyć kobietę, zdobyć jej numer telefonu i pokazać, jaki jesteś naprawdę.

Jak poderwać dziewczynę ? Przypomina to nieco tańczenie tanga. To emocjonalny i zmysłowy taniec z wieloma niepozornymi ruchami, który lubią zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Więc jeśli chcesz odnieść sukces w tańcu, musisz być subtelny w stosunku do kobiet, które zdobywasz. Ta zasada działa niezależnie od tego, czy robisz to w Internecie, czy na żywo – nadal warto stosować się do tych zasad.

Sztuka zdobywania – czym jest?

Sztuka zdobywania opiera się na tym, jak możesz wpłynąć – jako mężczyzna – na kobietę, z którą się spotykasz. Składa się na to Twoja mowa ciała, wybrany temat do rozmowy i wiele innych czynników. Podryw to swego rodzaju wybieg artystyczny, w którym musisz jak najlepiej się sprzedać. Jeśli opanujesz te zasady, każda dziewczyna będzie w Twoim zasięgu.

Zdobywanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć dziewczyny, trafiłeś w dziesiątkę. Poradnik, który dla Ciebie przygotowaliśmy, jest pełen porad ekspertów i ludzi z wieloletnim doświadczeniem w podrywaniu kobiet. Dowiesz się, jak podrywać dziewczyny zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki dokładnemu opisowi niektórych z najtrudniejszych sytuacji, jakie możesz sobie wyobrazić. Stworzenie tego poradnika było bardzo pracochłonne, dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy się w to zaangażowali. To kompendium wiedzy o tym, jak znaleźć i poderwać wymarzoną przez Ciebie dziewczynę – informacje i treści w nim zawarte można od razu zastosować w praktyce. Zanim przejdziemy do szczegółów, przedstawię Ci moją metodę podrywania dziewczyn. Jest to tak proste, że natychmiast możesz zacząć wdrażać to w życie. Ale najpierw ważne jest, abyśmy omówili zasady i pojęcia, które stanowią podstawę tego wszystkiego. Czytaj dalej – niewątpliwie warto!

Zdobywanie – czyli jak skutecznie podrywać?

Poznawaj kobiety w spokojnych miejscach towarzyskich – to znacząco wpłynie na Twoją pewność w kontaktach z dziewczynami. Wybierz te, w których czujesz się komfortowo, rozmawiając z nieznajomymi. Co ważniejsze, powinny być to miejsca, w których Twoim zdaniem kobiety czułyby się swobodnie, kiedy z nimi rozmawiasz. Wielu mężczyzn nie bierze tego pod uwagę, a potem obraca się to przeciwko nim. Jeśli nie chcesz zostać brutalnie odrzucony, zacznij od przyjaznego środowiska, które pozwala na naturalną rozmowę – kawiarnie, bary, kluby, domówki, wydarzenia sportowe i centra handlowe to świetne miejsca, w których można znaleźć kobiety, z którymi można porozmawiać. Nie ograniczaj się do nocnych wyjść. Jeśli możesz poznawać kobiety w barach i klubach, nie ma powodu, dla których nie możesz dostać numeru od kelnerki w restauracji, w której zwykle jadasz obiad. Kiedy znajdziesz dziewczynę, do której chcesz podejść, zawsze najpierw oceń sytuację. Jeśli spieszy się lub wydaje się być emocjonalnie niedostępna, szanuj jej przestrzeń. Tak jak wszyscy nienawidzimy być nękani przez ulicznych sprzedawców i akwizytorów, tak ważna jest świadomość obserwacyjna. Jeśli przerywasz komuś w czymś ważnym, nie zdziw się, że dostajesz kosza.

Czym jest zdobywanie ?

Kobiety przyciąga przede wszystkim status społeczny i zaufanie. Jeśli wydajesz się pewny swojego podejścia i jesteś bezpośredni w swoich intencjach, nie będziesz miał problemu z podrywaniem dziewczyn, jak inni mężczyźni. Oczywiście łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Rozmawianie z kobietami może być najbardziej stresującym doświadczeniem, jakie można sobie wyobrazić. Ale dziewczyny to wiedzą. Mają świadomość, że to wymaga pewności siebie. Więc jeśli możesz nauczyć się radzić sobie z tą presją i bez problemu podchodzić do kobiet, jakby to nie było nic wielkiego, najtrudniejsze już dawno za Tobą. Oto jak ważna jest pewność siebie. Niekoniecznie chodzi o to, co mówisz, czy jaki temat wybierzesz – chodzi bardziej o sposób, w jaki to robisz. Zaufanie jest w dużej mierze budowane niewerbalnie, dlatego ważne jest, aby komunikować się za pomocą języka ciała i tonacji głosu – to podstawa do skutecznego uwodzenia.

Jak zdobyć ?

Unikaj krzyżowania rąk i spuszczania głowy – to problem widoczny szczególnie na samym początku ścieżki uwodzenia. Rozmawianie z kobietami ma być dla Ciebie przyjemnością i zabawą! Jeśli przeniesiesz na nią swoje pozytywne emocje, poczuje się odprężona i zacznie cieszyć się chwilą. Jak dobrze wykorzystywać język werbalny ? Uśmiechaj się, patrz jej w oczy i się twarzą do niej podczas mówienia. Zobacz, jak mistrzowie, jaką jest zdobywanie, są w stanie uzyskać dostęp do emocji drugiej osoby – często wystarczy do tego dowolny temat! Ważna jest też tonacja głosu. Staraj się nie mówić zbyt szybko. Zamiast tego zwolnij, mów głośniej, żeby zwrócić jej uwagę i nie mamrocz pod nosem. W ten sposób informacje, które jej przekazujesz, będą dużo lepiej odbierane. Bardzo pomaga też praca nad głosem. Żadnych monotonnych automatycznych rozmów. Ćwicz przed lustrem i akcentuj słowa, tak jakbyś opowiadał jakąś bardzo ciekawą historię – tak przekonasz do siebie wiele kobiet.

Dajemy Ci możliwość zmiany swojego życia… na lepsze. W prosty sposób możesz zwiększyć pewność siebie, co pomoże Ci w życiu prywatnym, poczujesz się w końcu tak jak marzysz. Zacznij podrywać i zdobywać kobiety tak jak zawsze marzyłeś, bądź skuteczny, pewny siebie i żyj na 100%!

tekst alternatywny

            CENA: 199 zł  39,99 zł