Pobierz Poradnik

Za nim postanowisz pobrać nasz poradnik koniecznie przeczytaj poniższe informacje.

 

Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny ?

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą…” słowa jak ważne, a jak często zapomniane w chwilach, których po pewnym czasie żałujemy. Każdy kto był zakochany ten wie, że są sytuacje, jakie nie powinny się wydarzyć, a gdyby móc cofnąć czas nie dopuścilibyśmy do nich. Nie ma znaczenia czy winę ponosi płeć damska, czy też męska, gdyż ból i żal jest taki sam. Zastanów się ile to razy żałowałeś, że nie wysłałeś tej wiadomości, nie dałeś tego znaku, czy też nie przeprosiłeś za pewne słowa, a później, później nie trzeba było już nic robić, bo wszystko się posypało. Czasu nie cofniesz, ale poddać się też nie musisz. Bo gdybyś wiedział, że istnieje pewien sposób na to by ją odzyskać, by móc wrócić do swojej byłej dziewczyny ? Na to by na nowo móc spróbować być razem i stać się szczęśliwym człowiekiem ze swoją drugą połówką, tą która Cię rozumiała ? Zastanów się co jesteś w stanie zrobić by móc to zyskać ? Na ile sobie pozwolisz i do czego się posuniesz ?

Pamiętasz ją ?

Pomyśl o jej smukłych kształtach, o tym słodkim głosie, który budził Cię o poranku, o tych drobnych humorkach, które czasem Cię irytowały, lecz z drugiej strony były na swój sposób urocze. Przypomnij sobie to co czułeś gdy dostawałeś od niej wiadomość, kiedy pobrzękiwanie messengera dawał to miłe uczucie tajemniczości oraz niespodzianki ? Pamiętasz wasze pierwsze spotkanie ? Pierwszy pocałunek, który zmienił Twój świat ? To wszystko może wrócić, jeśli tylko bardzo tego chcesz. Musisz tylko poznać pewien sekret. Sekret który nie tylko odmieni twoje życie, ale na nowo pozwoli Ci trzymać ją w swoich ramionach. Musimy jednak zawrzeć pewien pakt.

Pakt braterstwa

Dostaniesz to czego pragniesz i odwrócisz swój smutny los, jednakże pamiętaj dam Ci bilet w jedna stronę. Musisz zrozumieć, że w przypadku Twojej wybranki będziesz mógł użyć tego tylko raz. Dostaniesz dodatkową szansę i nie zmarnuj jej. Nie pozwól na to by powtórzyć całą sytuację która doprowadziła Cie do tego momentu. Sekret, który poznasz da Ci dostęp do wiedzy, jaka musi pozostać tylko między mężczyznami, gdyż jeśli wyda się dalej nie będzie już działała. Dlatego też pamiętaj, to co zaraz otrzymasz będzie bardzo wyjątkowe i musisz to dobrze wykorzystać, aby nie stracić tej okazji.

Skup się, choć przez chwilę

Skup się przez chwilę i odetchnij. Zobaczysz, że mogę dać Ci to czego pragniesz, a nawet powiem Ci więcej jest to tuż na wyciągniecie ręki dosłownie kilka linijek niżej. Nim jednak tam zajrzysz pamiętaj, że to co tam zobaczysz będzie już Twoje na wieki. Nie zdradź tego nikomu, nie dziel się tym, ani nie zapomnij tego. Dam Ci możliwość powrotu do przeszłości, tak byś mógł naprawić swoje błędy. Pamiętaj o wszystkim co się dowiedziałeś i przygotuj się na poznanie tej niezwykłej tajemnicy, która odmieni Twoje życie. Dlatego też jeśli naprawdę chcesz wrócić do swojej byłej dziewczyny, jak i chcesz ją na nowo odzyskać kliknij poniżej w przycisk, który da Ci odpowiedź na Twoje pragnienia.

 

Tu podaj tekst alternatywny

Pozdrawiamy
Zespół nicstraconego.pl