Jak odzyskać dziewczynę ?
SKUTECZNE METODY

dzięki którym zdobędziesz i rozkochasz swoją kobietę jeszcze raz !

Najlepiej oceniany poradnik - Pomogliśmy już 7,529 osobom !

Ostatnia aktualizacja poradnika: 1 dzień 12 godzin temu

Tu podaj tekst alternatywny

A w poradniku...

 • Chemia miłości, czyli walka rozumu i hormonów.....5 str.
 •  Droga do prawdziwej miłości, czyli 3 etapy zakochania.....10 str
 •  Etapy związku. Co może prowadzić do rozstania ?.....11 str.
 •  5 etapów żałoby po rozpadzie związku......15 str.
 •  Jak wrócić do byłej dziewczyny ? Plan, jak odbudować relację krok po kroku.....18 str.
 •  A co, jeśli chcesz znaleźć nową miłość ?.....22 str.
 •  Błogosławieństwa i zagrożenia dla związku, które są charakterystyczne dla XXI wieku....24 str.

tekst alternatywny

    CENA: 99 zł 49,99 zł

Jeżeli pobrałeś poradnik i chcesz podzielić się swoją opinią wyślij nam swój komentarz i zdjęcie na adres: biuro@nicstraconego.pl

 

FAQ

Jak skuteczny jest poradnik ?

Poradnik pobrało już ponad 7500 osób z czego ponad 6000 wysłało e-mail z podziękowaniem na adres biuro@nicstraconego.pl. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik, który świadczy o tym, że oferowany poradnik spełnia swoją rolę. Bardzo dużą rolą tego poradnika jest jego wszechstronność oraz unikalność. Zawsze stawiałem na jakość i jakość materiału zawsze będzie dla mnie priorytetem. System, który opracowałem będzie skuteczny tylko wtedy gdy będą realizowane wszystkie założenia poradnika. 

Czy poradnik będzie płatny ?

Jeżeli serwis będzie się cały czas rozwijał w tak dobrym tempie to nie ukrywam, że zamierzam wprowadzić stałą cenę za pobranie mojego autorskiego poradnika. Ilość pobrań poradnika zwiększa się z miesiąca na miesiąc co uświadcza mnie w przekonaniu, że warty jest obecnie każdej ceny. Jednak od razu uspokajam, nie zamierzam wprowadzać wielkich kwot za jego kupno. Cena z pewnością będzie ceną atrakcyjną względem zawartości jaką otrzymamy. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w przyszłości o czym oczywiście poinformuję. Na chwilę obecną wszystko pozostaje po staremu.

Czy poradnik daje gwarancję sukcesu ?

Bardzo ciężkie pytanie. Gwarancji nigdy nie mamy, życie piszę różne scenariusze. Każdy aspekt ma znaczenie i ma wpływ na finalny proces. Nasz poradnik pomógł już wielu osobom, ale z pewnością nie każda z nich odzyskała swoją miłość. W takim razie jak pomógł ? Jak już wspominałem poradnik ten jest poradnikiem uniwersalnym, który w bardzo dużym stopniu pomaga odzyskać swoją EX ale dodatkowo pomaga nam stać się dużo wartościowszym człowiekiem wśród płci damskiej co jest bardzo dużym atutem. Statystyki, opinie i rozmowy świadczą o tym, że każda osoba, która postanowi pobrać nasz poradnik niezależnie od celu jaki sobie stawia zyska bardzo dużą wartość i pozna tajemnicę, która warta jest każdej ceny. 

Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny ?

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą…” słowa jak ważne, a jak często zapomniane w chwilach, których po pewnym czasie żałujemy. Każdy kto był zakochany ten wie, że są sytuacje, jakie nie powinny się wydarzyć, a gdyby móc cofnąć czas nie dopuścilibyśmy do nich. Nie ma znaczenia czy winę ponosi płeć damska, czy też męska, gdyż ból i żal jest taki sam. Zastanów się ile to razy żałowałeś, że nie wysłałeś tej wiadomości, nie dałeś tego znaku, czy też nie przeprosiłeś za pewne słowa, a później, później nie trzeba było już nic robić, bo wszystko się posypało.

Prawda jest taka, że zjebałeś po całości. Kompletnie do dna straciłeś to na czym Ci tak zależało. Czasu nie cofniesz, ale poddać się też nie musisz – chyba, że chcesz ? Hmmm, pomyśl chwile – chcesz się poddać i być tym słabym przegrywem, który miał taką za fajną laskę, ale stracił ją bo był „głupi” ? Czy może jednak chcesz się pokazać z lepszej strony i udowodnić nie tylko innym, ale też SOBIE, że jesteś coś więcej wart niż 0 ? Chcesz tego ? Nie wiesz dalej ? To ja Ci powiem – CHCESZ, bo gdybyś nie chciał nie wszedłbyś tutaj, nie szukałbyś pomocy i nie jęczał po nocach, że jesteś samotny. CHCESZ tego, bo już masz dość bycia sam, bo chcesz udowodnić, że możesz coś zmienić. I to wystarczy – serio. To, że chcesz wystarczy by zacząć się zmienić, by zacząć działać.

Teraz zadaj sobie zajebiście ważne jedno pytanie – jak to zrobić ? Jak się zmienić, jak ją odzyskać, jak znów sprawić by Cię kochała ? Słowo JAK jest istotne. Myśl o nim kiedy jesteś na kiblu, w pracy, żresz, czy siedzisz w kinie. Myśl o tym JAK, aż Ci mózg przepali i będziesz miał dość. Myśl tak długo, aż w końcu zrozumiesz, że jedynym sposobem by coś zmienić i ją odzyskać to zmienić siebie.

Z pewnością teraz jesteś w kropce, bo choć wiesz już co masz zrobić i już to sobie wbiłeś do łba, to pozostaje się dowiedzieć, jak zmienić siebie ?

Zastanów się co jesteś w stanie zrobić by móc to zyskać ? Na ile sobie pozwolisz i do czego się posuniesz? Co uczynisz, by to osiągnąć ? Hmm ? Czy będziesz ćwiczył i robił to Co Ci powiem ? Czy zaufasz mi na tyle, by zrobić to Co Ci powiem? Jeszcze nie. Myślę, że jeszcze nie jesteś na to gotowy, ale czytaj dalej, a sprawie, że będziesz we mnie bardziej wierzył niż w Boga.

Ale po kolei… zacznijmy od Twojej Panny,

Pamiętasz ją ?

Pomyśl o jej smukłych kształtach, o tym słodkim głosie, który budził Cię o poranku, o tych drobnych humorkach, które czasem Cię irytowały, lecz z drugiej strony były na swój sposób urocze. Przypomnij sobie to co czułeś, gdy dostawałeś od niej wiadomość, kiedy pobrzękiwanie messengera dawał to miłe uczucie tajemniczości oraz niespodzianki? Pamiętasz wasze pierwsze spotkanie ? Pierwszy pocałunek, który zmienił Twój świat ? Jeśli drągal Ci stoi, to źle, bo ma to być coś więcej. Związek to nie tylko seks, to RELACJA i na niej masz się skupić. Myśl o tym tak długo, aż nie dostrzeżesz jej prawdziwego piękna. Myśl tak długo, aż zrozumiesz, za co ją tak naprawdę kochasz.

Załóżmy, że to masz i już wiesz co jest w niej takiego super, co Cię pociąga. Teraz idziemy do kolejnego kroku. Ale zanim, mała dygresja…

Kojarzysz takie ptaki, jak kaczki ? Na bank kojarzysz, wszędzie ich pełno. A czy kiedykolwiek patrzyłeś na nie, choć przez jedną durną chwilę. Czy patrzyłeś na to jak żyje kaczka ? Żre jak inny ptak, sra gdzie popadnie i pieprzy się z…. jedną partnerką. Tak jest kaczki zakochują się na amen i żyją ze swoją ukochaną w stałym związków. Co więcej partner zawsze dba o swoją partnerkę. Pielęgnuję ją, zapewnia jedzenie, ochrania, pilnuje by za bardzo nie odpłynęła itd. Robi to bo ją kocha. Widzisz kaczki to proste zwierzęta, ale wiedzą na czym polega miłość. Na wzajemnej relacji i zrozumieniu. Skoro ty już wiesz, dlaczego ją kochasz i chcesz do niej wrócić, to pora byś zrozumiał dlaczego ona ma do Ciebie wrócić.

I teraz zaczynają się prawdziwe jaja...

No bo jak wpaść na to co ona w tobie widzi i w czym się zakocha. Słodki Jezu, to nawet się filozofom nie śniło, by zrozumieć kobietę. Cóż filozofom może nie, ale naukowcom obecnych czasów już bardziej. Pro tip – ci naukowcy to kobiety i jak się ich trochę posłucha lub pójdzie na szkolenia to co nieco można się dowiedzieć. No i najważniejsze trzeba dużo czasu by być z nimi i słuchać co mają do powiedzenia. Ja ten czas miałem. Serio – przebywałem z wieloma kobietami, nie tylko by je podrywać, ale też by je zrozumieć. I teraz najlepsze – wiem jak patrzą na faceta. O tak wiem to, czego prawie nikt nie wiem. Cóż może poza mną i TOBĄ o ile będziesz chciał się dowiedzieć. Nim jednak do tego przejdziemy musimy zawrzeć pewien pakt….

Pakt braterstwa

Dostaniesz to czego pragniesz i odwrócisz swój smutny los, jednakże pamiętaj dam Ci bilet w jedna stronę. Musisz zrozumieć, że w przypadku Twojej wybranki będziesz mógł użyć tego tylko raz. Dostaniesz dodatkową szansę i nie zmarnuj jej. Nie pozwól na to by powtórzyć całą sytuację, która doprowadziła Cię do tego momentu. Sekret, który poznasz da Ci dostęp do wiedzy, jaka musi pozostać tylko między mężczyznami, gdyż jeśli wyda się dalej nie będzie już działała. Dlatego też pamiętaj, to co zaraz otrzymasz będzie bardzo wyjątkowe i musisz to dobrze wykorzystać, aby nie stracić tej okazji.

Skup się, choć przez chwilę

Skup się przez chwilę i odetchnij. Zobaczysz, że mogę dać Ci to czego pragniesz, a nawet powiem Ci więcej jest to tuż na wyciągniecie ręki dosłownie kilka linijek niżej. Nim jednak tam zajrzysz pamiętaj, że to co tam zobaczysz będzie już Twoje na wieki. Nie zdradź tego nikomu, nie dziel się tym, ani nie zapomnij tego. Dam Ci możliwość powrotu do przeszłości, tak byś mógł naprawić swoje błędy. Pamiętaj o wszystkim co się dowiedziałeś i przygotuj się na poznanie tej niezwykłej tajemnicy, która odmieni Twoje życie. Dlatego też jeśli naprawdę chcesz wrócić do swojej byłej dziewczyny, jak i chcesz ją na nowo odzyskać pobierz poradnik, który da Ci odpowiedź na Twoje pragnienia.

Wiem, że czujesz już swego rodzaju zachętę – podniecenie na myśl tego co tam znajdziesz i jak odmieni to życie, ale gdzieś w głowie zdrowy rozsądek podpowiada Ci – hej nie rób tego, stracisz hajs i tyle. ZABIJ GNOJA. Dam Ci coś czego on nigdy Ci nie dał. Dam Ci kobietę Twoich marzeń. Co więcej nie mam nic do ukrycia w poradniku znajdziesz info o tym, jak wrócić do byłej laski, jak z nią rozmawiać, na czym się skupiać, co kupować, jak się opiekować i co najważniejsze, jak laski patrzą na facetów. Poznasz ten SEKRET i będzie TWÓJ i tylko TWÓJ. Pamiętaj jednak, że zawarliśmy pakt.

Dobra dosyć tego, pora brać się do pracy. A czeka Cię jej wiele, ale na końcu będzie tylko jedno - HAPPY ENDING.

Kilka słów o autorze

Nazywam się Adam Kamiński. Obecnie mam 34 lata i od kilku dobrych lat zacząłem interesować się filozofią i pschologią kobiet. Dzięki ukończeniu kierunku zostałem psychologiem ewolucyjnym posiadającym duże doświadczenie praktyczne jak i teoretyczne. Terminologią "odzyskiwanie byłej" zacząłem interesować się od 2009 roku. Eksperymentowałem z kobietami w różnych dostępnych miejscach a także uczęszczałem na zagraniczne kursy, które pozwoliły mi rozszerzyć moją wiedzę na temat kobiet i ich myślenia. Jestem pewny, że dzięki mojemu doświadczeniu pomogę Ci odzyskać Twoją byłą miłość.

Pokaże Ci jak wykorzystać wszystkie moje sekretne działania i mój autorski system, który bazuję na mojej nauce i wiedzy. Z racji wiadomości jakie otrzymuję postanowiłem stworzyć unikalny i uniwerslany poradnik, który w prosty ale BARDZO skuteczny sposób pomoże każdej osobie podjąć próbę powrotu do swojej miłości jednocześnie stając się jeszcze bardziej wartościowszym i pewnym siebie mężczyzną.

Jak już wspomniałem otrzymuję bardzo dużo e-maili od osób, które proszę mnie o porady czy jest możliwość powrotu do swojej byłej kobiety. Na początku sceptycznie podchodziłem do mojego systemu, ale perspektywa przyszłości udowodniła, że się myliłem.

Dopiero osoby, którym pomogłem utwierdziły mnie w przekonaniu, że faktycznie mój system DZIAŁA ! Kolejne miesiące tylko potwierdziły moje wyniki przez co postanowiłem stworzyć poradnik, który sprawi, że Twoja EX sama do Ciebie wróci. Czytając o sukcesach moich klientów jestem dumny, że się nie poddałem i udało mi się stworzyć system, który będzie skuteczny na kolejne lata.

FATALNE BŁĘDY

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie potrafisz odzyskać swojej byłej dziewczyny ponieważ popełniłeś już poniższe błędy:

 

BŁĄD 1: Błagałeś ją z całych sił aby Cię nie zostawiała ?

BŁĄD 2: Wiele razy mówiłeś, że ją kochasz i jest dla Ciebie ważna ?

BŁĄD 3: Obdarowywałeś ją kwiatami, prezentami i obiecywałeś, że się zmienisz ?

BŁĄD 4: Robiłeś dosłownie wszystko aby przekonać ją do siebie ?

BŁĄD 5: Przeprowadziłeś tysiące rozmów aby dać sobie jeszcze jedną szansę ?

BŁĄD 6:  Obwiniałeś się, że to Twoja wina, że mało czasu spędzaliście z sobą ?

Z pewnością ciężko Ci będzie uwierzyć ale te powyższe FATALNE BŁĘDY jeszcze bardziej odpychają kobiete od Ciebie. Jeżeli popełniłeś lub popełniasz powyższe błędy to musisz wiedzieć, że niszczysz w niej uczucia, które jeszcze pozostały. Powyższe przykłady w ŻADEN sposób nie przybliżą Ciebie do odzyskania swojej byłej dziewczyny. Tym bardziej bardzo ważnym jest abyś poznał mój unikalny system, który opracowałem w poradniku, który wyjaśni Ci na jakich aspektach należy bazować i czym się sugerować. Pamiętaj, że decyzja zawsze należy do Ciebie !

Przeznaczenie poradnika

Poradnik sprawdza się w każdej z następujących sytuacji:

 • Dziewczyna informuję Cię, że nie chce robić Ci żadnych nadziei

 • Mówi, że potrzebuję czasu, ponieważ potrzebuję czasu na nowy związek

 • Mówi Ci, że nic do Ciebie nie czuję

 • Informuję Ciebie, że coś w niej wygasło, że to wszystko nie ma sensu

 • Rzuciła Ciebie żona, macie dzieci, spotykacie się, ale nic z tego nie wynika

 • Nie daje się dotykać, rozmowy są "wymuszone", cały czas ma pretensję, wszystko jej się nie podoba

 • Nie może się z Tobą dogadać, nie rozumiesz jej oraz straciła nadzieję, że się zmienisz

 • I wiele innych

To są przykładowe sytuacje osób, którym mój poradnik pomógł. Jeżeli u Ciebie wygląda to podobnie, to na szczęście nic nie jest jeszcze stracone. Doświadczenie mówi mi, że jest jeszcze nadzieja dla Ciebie na odzyskanie swojej byłej. Pamiętaj, że ZAWSZE warto próbować !

Wiadomości

O to fragmenty wiadomości, które dostaje od mężczyzn, którym rozpadł się związek:

 • "Chcę ją odzyskać, ale nie wiem jak ? Nie wyobrażam sobie, że może mieć innego faceta...” - Michał
 • „Nie mogę znaleźć sobie miejsca, wszystkie myśli krążą mi wokół niej…” - Kamil
 • “Wiem, że to jest ta jedyna, teraz to widzę jak ze mną zerwała! Jest szansa ?” - Marcin
 • „Czuję okropną pustkę, wszystko mi o niej przypomina…kompletnie nie wiem jak odzyskać dziewczynę…” - Krzysztof
 • “Mówiła ze jest idealnie, ale jednak odeszła, ja tego już nie rozumiem…” - Paweł
 • “Przestałem poświęcać dziewczynie tyle czasu ile powinienem, 4 dni po rozstaniu zdałem sobie sprawę że to ta jedyna..." - Dawid

Często mężczyzni zaczynają rozumieć pewne sytuacje gdy jest już za pózno. Dlatego zawsze odpowiadam każdemu, że bardzo ważnym jest aby zachować spokój, nie robić gwałtownych i impulsywnych ruchów - znam skuteczny sposób aby to odkręcić. Chciałbym również oficjalnie tutaj napisać, że to NIE WSTYD korzystać z metody osoby doświadczonej, kogoś kto zna ten temat bardzo dobrze.Uwierz mi, że największe gwiazdy korzystają z pomocy mentorów/coachów. Więc niczym się nie przejmuj, zadbałem o to, aby materiał był dla Ciebie zwięzły, praktyczny i pasował do Twojej sytuacji. Zawsze pozostaję do Twojej dyspozycji i trzymam kciuki za to, abyś odzyskał swoją byłą kobietę.

Odzyskasz swoją dziewczynę tylko wtedy gdy zastosujesz się do moich rad !

Pamiętaj, że gdy będziecie znowu razem szczęśliwi to nie zapomnij wysłać o tym e-maila z informacją. Jeżeli masz pytania śmiało pisz do mnie.

Zdaję sobie sprawę, że moja oferta zawiera dużo obietnic i jest ich zdecydowanie więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest również wyjątkowa. Ludzie mogą wyrażać swoje opinie, zdania, ale jeśli uczciwie pracują z moim poradnikiem osiągają realne sukcesy z byłymi kobietami a także wśród pozostałej płci żeńskiej.

System jest skuteczny i sprawdzony o czym świadczą opinie innych osób. Z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go tylko dla poważnych i dorosłych osób, które naprawdę chcą aby rozstanie było przeszłością. Jeżeli jesteś marzycielem to ta metoda z pewnością nie jest dla Ciebie. Moja gwarancja jest tak silna, że pozyskanie tego poradnika jest praktycznie darmowe. Ta metoda, która została opracowana przeze mnie jest po prostu do bólu skuteczna !

Prawie wszystkie kobiety, które widziały mój poradnik, uznały go za nieetyczny. Trudno się dziwić - dokładnie te same techniki wykorzystują na Tobie. Udostępniając Ci mój system pozbawiam kobiety broni, którą manipulują wszystkimi mężczyznami dla swoich egoistycznych zachcianek. To co oferuję Tobie nie jest nieetyczne. Jeżeli faktycznie chcesz czekać latami, że ona sama wróci do Ciebie, to życzę Ci powodzenia. Ja Ci po prostu daje metodę, która ma Ci skutecznie pokazać jak odzyskać byłą dziewczynę. Pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Doświadczenia pokazują, że im dłużej zwklekasz tym mniejsze masz szansę na odzyskanie byłej kobiety.

ILE BYŚ DAŁ ŻEBY JĄ ODZYSKAĆ ? ILE BYŚ DAŁ, ABY BYŁO TAK JAK KIEDYŚ ? PODEJMIJ DZIAŁANIE ZANIM BĘDZIE ZA PÓŻNO !!

NAPRAWDĘ MASZ REALNĄ SZANSĘ !

 NicStraconego.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone

biuro@nicstraconego.pl

ZAKAZUJEMY UDOSTĘPNIANIA I KOPIOWANIA NASZEGO PORADNIKA !


W poradniku przedstawiamy metody, techniki i wskazówki, które zostały opracowane wyłącznie przez ekspertów serwisu nicstraconego.pl

ZAKAZUJEMY UDOSTĘPNIANIA I KOPIOWANIA NASZEGO PORADNIKA !