Jak odzyskać dziewczynę po latach ?

Relacje damsko-męskie często się rozpadają, a wpływ na to może mieć wiele czynników. Często jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie ona była naszą jedyną, dopiero po czasie. Jeśli i Ty należysz do ludzi, którzy dostali w swoim związku kosza – lub sami zerwali – i chcą, by wszystko było jak dawniej, nie martw się. Istnieją sprawdzone sposoby na to, jak po raz kolejny zbudować w swojej kobiecie realne zainteresowanie Tobą. Jest kilka ważnych punktów, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli cały proces ma być skuteczny. Przede wszystkim nigdy nie płaszcz się przed nią i nie błagaj, by do Ciebie wróciła – to bardzo mało atrakcyjne i zdecydowanie zmniejszy Twoje szanse na udane zagranie.

Zajmij się swoim życiem

Najważniejsze, co musisz zrobić, to ułożyć sobie życie bez niej. Choć może wydawać się to absurdalne – w końcu chcemy ją odzyskać – jest to jednak najważniejszy punkt, bez którego proces odzyskania byłej dziewczyny będzie z góry skazany na niepowodzenie. Laski lubią niezależnych gości, dla których są jedynie swego rodzaju dodatkiem do całego procesu. Ważnym dodatkiem, ale jednak dodatkiem, bez którego również sobie poradzą. Jeśli będziesz stale się rozwijał i dążył do stania się najlepszą wersją siebie, być może ona po raz kolejny zwróci na Ciebie uwagę i sama będzie chciała spróbować po raz kolejny. Zadbaj o swoje pasje i karierę zawodową, może poszukaj nowych zainteresowań. Im lepiej będziesz sobie radzić bez niej, tym większa szansa na to, że wróci do Ciebie.

Spotykaj się z innymi kobietami

To dosyć ważne, byś na ile to możliwe starał się również nawiązywać relację z innymi kobietami. Serio, dobrze Ci to zrobi. Przede wszystkim na bieżąco randkując nie wyjdziesz z wprawy i cały czas będziesz atrakcyjnym samcem, co może mieć kluczowe znaczenie przy spotkaniu z Twoją byłą dziewczyną. Poza tym może to wzbudzić jej zazdrość i potrzebę zawalczenia o Ciebie – wszyscy lubimy gonić króliczka, który ucieka. To, że kobieta z Tobą zerwała, nie oznacza jeszcze całkowitej utraty zainteresowania, a pojawienie się konkurencji może wywołać zazdrość, która bezpośrednio przełoży się na próbę odzyskania Ciebie. Na tym w dużej mierze skupia się cały proces odzyskania dziewczyny po latach – zamiast starać się zdobyć ją ponownie, zadbaj o to, by to ona chciała to zrobić z Tobą.

Prowadź relację w inny sposób niż dotychczas

W relacjach często popełniamy wiele błędów, które zakodowała nam opinia publiczna, a które nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Przykładem takiego zachowania jest zbyt częste komplementowanie dziewczyny. Mówienie lasce o tym, jak jest piękna i wspaniała jest oczywiście ważne, jednak przesadzone może doprowadzić do spadku Twojej atrakcyjności w jej oczach. Czy celebrytki umawiają się ze swoimi fanami? Nie, szukają ludzi o podobnym statusie społecznym do swojego. Jeśli bardzo płaszczysz się przed swoją dziewczyną, dajesz jej niejako do zrozumienia, że uważasz ją za bardziej wartościową niż Ty sam. Bynajmniej nie jest to atrakcyjne, dlatego nie powinieneś traktować jej jak księżniczki, a jak istotę równą sobie.

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.