Jak odzyskać dziewczynę która ze mną zerwała ?

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Życie pisze różne scenariusze. Wieloletnie, pozornie szczęśliwe związki mają często znacznie więcej problemów, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Większość z nas doświadczyła bolesnego rozstania i towarzyszącej mu bezradności. Mimo wszystko nawet w tak trudnej sytuacji istnieje pewne światełko w tunelu. Nawet, jeśli nasz związek się rozpadł, nadal mamy szansę na to, by odzyskać swoją ukochaną. W przypadku, gdy to ona zerwała, sytuacja jest nieco trudniejsza niż gdyby to była Wasza wspólna decyzja. Nadal jednak mamy realny wpływ na to, jak ta relacja potoczy się dalej, a szansa na powrót do dawnego życia istnieje zawsze. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, by ze wszystkich sił starać się ułożyć swoje życie od nowa, bez niej. Choć może się to wydawać absurdalne – w końcu naszym celem jest odzyskanie jej – właśnie to daje największe szanse na połączenie w całość tego, co się rozpadło. Związki często popadają w rutynę, lecz prawie zawsze dostajesz szansę na to, by ponownie rozpalić ogień.

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Co zrobić po zerwaniu z dziewczyną ?

Jak wspominaliśmy wyżej, największe szanse na odzyskanie dziewczyny daje rozwój osobisty i stawanie się najlepszą wersją siebie. W związku często zapominamy o sobie – przestajemy o siebie dbać, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Być może Twoja dziewczyna przestała widzieć w Tobie takiego faceta, w jakim się zakochała. Nadal jednak nie jest za późno, by przypomnieć jej dlaczego wybrała właśnie Ciebie. Możesz być pewny, że mimo rozstania przez najbliższy czas ona będzie interesować się Twoim życiem w podobny sposób, jak Ty jej. Musisz jednak działać szybko – atrakcyjne kobiety mają zazwyczaj więcej propozycji randek od mężczyzn, więc jeśli będziesz zwlekał, może się okazać że jest już za późno. Przypomnij sobie, jaki byłeś zanim ją poznałeś – zajmowałeś się sobą, spełniałeś swoje pasje i rozwijałeś się. Właśnie to musisz uczynić po raz kolejny. I najważniejsza zasada – nigdy nie płaszcz się i nie proś swojej byłej o powrót. W ten sposób zdeptasz swoją męską godność, a to zdecydowanie nie jest atrakcyjne.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.