FAQ

Postanowiliśmy stworzyć zestaw pytań i odpowiedzi, które najczęściej dostajemy od naszych użytkowników.

PORADNIK

 

1. Kim jesteśmy ?

Jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych osób, które wpadły na pomysł stworzenia serwisu, który w mniejszy lub większy sposób ma pomóc zagubionym osobom. Wszystkie informacje, podpowiedzi, porady oparte są naszym doświadczeniem, nauką oraz przeżyciami.

2. Dla kogo jest poradnik ?

Poradnik został stworzony i opracowany z myślą o płci męskiej. W bardzo dosadny sposób podpowiada co trzeba zrobić, co zrozumieć aby ponownie dostać szansę od swojej ukochanej.

3. Czego można spodziewać się po poradniku ?

Poradnik opisuję techniki, wartościowe wskazówki oraz podpowiedzi, które mają za zadanie pomóc osobie w powrocie do swojej połówki. Zawarta tam wiedza również jest pomocna w wielu innych wariantach. Jeżeli poradnik ma pomóc wrócić do swojej kobiety to można go również traktować w kategorii jak nie stracić swojej kobiety stosując się do naszych materiałów. Jak widać poradnik jest wszechstronny i tym wyróżnia się z pośród innych dostępnych w internecie.

4. Czy poradnik gwarantuje, że odniosę sukces i wrócę do swojej połówki  ?

A czy ktoś Ci zagwarantuję wygraną w totka ? Wątpię, jednak są systemy, które w jakiś sposób ułatwiają możliwość wygranej i tak samo jest z naszym poradnikiem jak i celem naszego serwisu. Każda osoba jest inna, my gwarantujemy, że przekazujemy Ci techniki, które na dzień dzisiejszy w pełni są w stanie Ci pomóc osiągnąć swój cel, ale w jaki sposób je przyswoisz, zrozumiesz i wykorzystasz – to już sprawa indywidualna każdej osoby. 

5. Ilu osobom pomogliśmy ?

To nie my pomogliśmy danemu klientowi, to on sam sobie pomógł, rozumując to co mamy do przekazania i w odpowiedni sposób po prostu wykorzystał naszą wiedzę i doświadczenie. Współpracując z nami pomagacie sobie sami otwierając możliwości powrotu do swojej ukochanej. My nie liczymy na ilość ale jakość działań naszych użytkowników.

 

RANKING PORTALI RANDKOWYCH

 

1. Czy portale randkowe są darmowe ?

Tak, rejestrację w naszych portalach randkowych są całkowicie darmowe. Płatności dokonuję się tylko w przypadku dokupienia do swojego profilu dodatków, które oferuję dany portal.

2. Czy przedstawione portale są bezpieczne ?

Wybraliśmy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone portale randkowe. Zapewniamy, że działania na nich są w pełni bezpieczne i anonimowe. Prezentowane przez nas portale są najlepsze w Polsce.

3. Czy korzystanie z portali randkowych to dobry wybór ?

Jak najbardziej tak. Portale randkowe, które oferujemy dają możliwość poznania naprawdę ciekawych osobistości. Umożliwiają możliwość rozmowy z kobietą a tym samym podniesienia umiejętności konwersacji. Z pewnością nasze portale randkowe to najlepszy wybór na poznanie drugiej osoby.

4. Który portal randkowy jest najlepszy ?

Wszystkie nasze oferowane serwisy randkowe są na tym samym poziomie. Jak wspominaliśmy zweryfikowaliśmy i dogłębnie przeanalizowaliśmy wszystkie portale dostępne w Polsce i wybraliśmy tylko te, które faktycznie są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającej osoby. Sprawdź sam a się przekonasz. 

 

Pozdrawiamy
Zespół nicstraconego.pl