Darmowy portal randkowy

Erodate to nowoczesna aplikacja randkowa, dzięki której możesz umawiać się na spotkania z wieloma osobami z całej Polski. Brakuje Ci czasu na mozolne umawianie się na nudne randki z osobami, które mogą wcale do Ciebie nie pasować ? A może szkoda Ci już pieniędzy na inwestowanie w nieudane spotkania ? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na któreś z tych pytań, właśnie Erodate jest tym, czego szukasz. Jest to jedna z najpopularniejszych platform służących do randkowania online, każdego dnia dołączają do niej tysiące nowych użytkowników.

Na stronie internetowej Erodate podstawowe kryteria wyszukiwania obejmują płeć i wiek. Można również ustawić wyszukiwanie osób tylko ze zdjęciami na profilu, lub jedynie obecnych online – ograniczy to czas oczekiwania na odpowiedź. Rozszerzone wyszukiwanie jest dostępne przy podaniu bardziej szczegółowych kryteriów. Dostępne jest wyszukiwanie regionalne, pozwalające ograniczyć wyszukiwanie odpowiednich dla Ciebie osób jedynie do Twojej okolicy. Dzięki temu w Erodate nie spotka Cię sytuacja, w której wybrana przez Ciebie osoba będzie mieszkać na drugim końcu kraju i dotarcie do niej będzie bardzo trudne lub niemożliwe. Częstym problemem dużych serwisów randkowych jest problem z wyróżnieniem się na tle innych użytkowników – profile często są do siebie bardzo podobne, a przy tak wielkiej konkurencji niełatwo wybić się ponad przeciętne zainteresowanie innych osób. Na szczęście ten problem nie dotyczy Erodate, które zaimplementowało w swojej aplikacji opcję Premium pozwalającą na umieszczenie Twojego profilu na samej górze wyszukiwarki. Dzięki niej nie będziesz musiał martwić się o to, że zaginiesz w odmętach setek podobnych osób – algorytm zadba o to, by każdy dopasowany do Ciebie użytkownik Erodate trafił na Twój profil i mógł nawiązać rozmowę.

Psychologowie udowodnili, że im więcej podobieństw między partnerami, tym dłużej pozostają oni razem. By zadbać o to, by Twoja potencjalna druga połówka była do Ciebie dopasowana, Erodate używa innowacyjnego algorytmu służącego do łączenia Cię z osobami o podobnych cechach. Ta aplikacja randkowa zapewnia również możliwość blokowania wybranych użytkowników. Może to być szczególnie przydatne, gdy otrzymujesz zbyt wiele wiadomości od ludzi, którymi nie jesteś zainteresowany. Na portalach randkowych często trafiają się bardzo natrętne osoby lub spamerzy, a możliwość blokady pozwoli Ci wygodnie odciąć się od niechcianych rozmów.

Erodate - rejestracja

Najlepszy portal randkowy

Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do poznawania nowych ludzi bez wychodzenia z domu? Wyobraź sobie, że możesz umawiać się na seks nawet bez wychodzenia z domu. Jedyne, czego potrzebujesz, to smartfon i zainstalowana aplikacja Erodate. Nieważne, czy akurat jedziesz autobusem, czy może siedzisz wygodnie w fotelu – możliwość umówienia się na setki randek masz w każdej chwili na wyciągnięcie ręki. Zaawansowany system dopasowania wykluczy z dostępnych możliwości osoby, które kompletnie do Ciebie nie pasują. Gdy uzupełnisz w profilu swoje preferencje i zainteresowania, algorytm dobierze odpowiednich dla Ciebie partnerów. Dzięki Erodate możesz poznawać osoby z Twojej okolicy, z którym nadajesz na tych samych falach, a których być może nigdy nie poznałbyś bez tej aplikacji.

Zarejestruj się teraz ! Zupełnie za darmo

Nasza ocena:

Randkowanie online

Jednym z największych problemów zarówno w aplikacjach online, jak i randkowaniu w ogóle jest klasyczne już pytanie: jak zacząć rozmowę ? Na szczęście Erodate rozwiązuje ten problem za Ciebie, dzięki zaimplementowanemu systemowi podarunków. Jeśli nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę z wybraną przez Ciebie osobą, po prostu wyślij jej jeden z oferowanych przez platformę prezentów. Jeśli jesteś nieśmiały lub nie masz jeszcze doświadczenia w randkowaniu przez internet, może to być świetny sposób na przełamanie pierwszych lodów !

Erodate ma funkcję czatu grupowego, która umożliwia nawiązanie kontaktu ze wszystkimi pozostałymi użytkownikami zalogowanymi obecnie do sesji owego czatu. Jeśli ktoś wyjątkowo Cię zainteresuje, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić daną osobę do prywatnej rozmowy.

Bezpieczny serwis randkowy

Warto wspomnieć, że Erodate jest całkowicie bezpiecznym serwisem. Jego autorzy doskonale zdają sobie sprawę, że w rozmowach przez aplikacje randkowe ludzie często wymieniają się wrażliwymi danymi, lub chociażby prywatnymi, nagimi zdjęciami. Z tego względu szczególną wagę przykłada się do bezpieczeństwa serwerów. Wszystkie połączenia są odpowiednio szyfrowane, a szczególnie wrażliwe dane często usuwane z serwera po tym, gdy staną się zbędne. Dzięki tym zabiegom podczas korzystania z Erodate nie musisz się martwić o to, że Twoje rozmowy lub gorące fotki dostaną się w niepowołane ręce. To, ile informacji o sobie dodasz w swoim profilu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zalecamy jednak uzupełnić go o swoje preferencje i zainteresowania, gdyż znacznie ułatwi to dopasowanie do Ciebie odpowiedniego partnera. Niezależnie od tego, czy szukasz kogoś na stałe, czy może nie masz na to czasu  i interesują Cię bardziej jednorazowe przygody, za pośrednictwem Erodate na pewno znajdziesz kogoś, kto chce tego samego.