Dlaczego taki fajny mężczyzna jest sam

Dzisiaj skupimy się na panienkach (heh – tak jak zawsze), ale tym razem poszukamy u nich przyczyn, dla których nie chcą wchodzić w związki. Skąd taki pomysł ? Cóż w naszym otoczeniu mamy różnych znajomych, przyjaciół, kolegów, członków rodziny. Z pewnością, gdybyśmy dokładniej się nad tym zastanowili, to każdy z nas ma wśród tego grona ludzi mężczyznę, który jest wprost idealny (ale nie idealny, że gej itp. Tylko po prostu patrzysz na typka i widzisz, że jest spoko). Innymi słowy jest przystojny miły, dobrze się uczy, czy też dobrze zarabia i prowadzi ogólnie pojęte satysfakcjonujące życie, a co ważniejsze zawsze jest w towarzystwie kobiet, lecz nie w kontakcie seksualnym, czy też miłosnym, ale czystej znajomości lub przyjaźni. Mówiąc prościej – „typek będący niczym magnes na laseczki, ale ich nie pukając przy tym”

Skorzystaj ze specjalnego rabatu na poradnik!           

  

Kup nasz poradnik „Jak odzyskać dziewczynę” wybierając przycisk wyżej, a skorzystasz z bonusu.

Oczywiście właśnie ta osoba z reguły jest sama i nie nie mowa jest w żadnym stopniu o tym, że woli swoją własną płeć, lecz po prostu z jakiegoś powodu jest sama. W efekcie pojawia się pytanie, dlaczego taki fajny mężczyzna jest sam ? Oczywiście można tutaj rozmawiać o wielu aspektach, które będą tego przyczyną sięgające nawet tych paradoksalnie mających najmniejsze znaczenie z perspektywy całego życia, to jest wpływ jakiejś sytuacji z dzieciństwa, lecz my dzisiaj przyjrzymy się kilku wybranym, które najprawdopodobniej mogą mieć najistotniejszy wpływ na taki rozwój sytuacji, tym samym pokazując zarówno kobietom, jak i takim mężczyzną, jak „wyjść” z takiej sytuacji i szczerze się zakochać.

UWAGA HIT !

NOWOCZESNA SZTUKA UWODZENIA

  

 

Dlaczego taki fajny mężczyzna jest sam – pytanie bez odpowiedzi

Zastanawiając się nad tym aspektem powinniśmy w pierwszej kolejności przyjrzeć się jemu samemu, czyli mężczyźnie. Tak jak już wspomniano jest to facet niemalże idealny, który z pewnością przypodobał by się większości kobiet. Pytanie jest takie, gdzie tkwi haczyk ? Patrząc z jego perspektywy bardzo łatwo jest zauważyć, że w wielu sytuacjach poszczególne kobiety, które go otaczają, zbytnio od siebie się nie różnią (to może być trochę szowinistyczne, lecz powstrzymajmy na chwilę emocje). Oczywiście pomijamy tutaj aspekty czysto fizyczne, bo chodzi o całokształt. Kiedy mamy do czynienia z osobą dobrą we wszystkim ciężko jest ją zadowolić czymś, czego by nie znała lub nie wykonywała.

Innymi słowy, przyglądając się temu bliżej, weźmy sobie sytuację, w której my sami wykonujemy pewną pracę. Dana praca jest dla nas niezwykle istotna, przez co jesteśmy w niej po prostu dobrzy. W efekcie chcąc porozmawiać o danym zagadnieniu z naszej pracy z inną osobą, musi być to albo osoba, która będzie miała wiedzę wyższą od naszej, albo osoba, która tej wiedzy nie posiada. Aspekt tego może się wydawać śmieszny, niemniej jednak tak to działa. Rozmowa z ludźmi, którzy mają podobną do naszej znajomość danego zagadnienia, nie wniesie nic nowego do naszego życia, ani żaden sposób nas nie rozwinie, gdyż w kółko będziemy krążyć wokół tych samych informacji i tego samego tematu. W momencie więc gdy poznamy osobę o większej wiedzy z naszej tematyki, dopiero wtedy my sami możemy poszerzyć naszą wiedzę.

Analogicznie, gdy spotkamy osobę, która nie ma tej wiedzy, a chcę pozyskać możemy ją czegoś nauczyć, tym samym pozwalając, na przykładowo powtórzenie sobie pewnych informacji, czy też uzyskanie szacunku od strony osoby, jaką uczymy. Ma to przełożenie w miłości.

Poszukując partnera, tak naprawdę nie szukamy swojej kopii. W efekcie więc kiedy jesteśmy mili przystojni i ogólnie fajni, to nie szukamy takiej samej partnerki, gdyż byłoby to dla nas nudne. Ostatecznie będziemy skupiać na skrajnościach. Tutaj jednak powiesił inny problem, o którym wspomnimy za parę chwil. Dlatego też wracając do meritum wypowiedzi, tak naprawdę pytanie, jakim jest: „dlaczego taki fajny mężczyzna jest sam ?” wcale nie wynika z tego, że nie interesują go kobiety, tylko po prostu nie spotkał kobiety innej od niego.

Kobiety z całego świata – generacja piękna

Jak już wspomnieliśmy problem z fajnym mężczyzną jest taki, że gdy szuka on wybranki swego serca natrafia na kobiety do siebie podobne. Wynika to z prostego faktu wzrostu istotności piękna w naszym świecie ,dzięki czemu praktycznie każda dama jest piękna, niepowtarzalna. Wszystko to za sprawą popularyzacji internetowi i social mediów, gdyż każda dziewczyna, ma dostęp do tych samych narzędzi, które może wykorzystywać (oczywiście różne sposoby). Niemniej jednak wiele pań zgodnie z aktualnie panująca modą lub trendami wykonuje te same zabiegi pielęgnacyjne, tak samo się ubiera, jak i interesuje się podobnymi aspektami, powodując że stają się one do siebie podobne.

Oczywiście mówimy tutaj bardzo ogólnie. Niemniej jednak to wszystko będzie miała wpływ na to, że taki fajny facet nie zainteresuje się daną kobietą, która jest powieleniem wielu innych. W efekcie więc po części można tutaj obwiniać kobiety, że zamiast skupiać się na indywidualnym pięknie, na siłę dążą do powielania ogólnie pojętych trendów, stając się takie jak inne. Takie działanie przyczynia się do tego, że przestają być one zauważalne spośród całego tłumu.

Zobacz nasze najnowsze portale randkowe !             

 

Zarejestruj konto na wybranym portalu randkowym i poznaj interesującą kobietę !

Dlaczego taki fajny mężczyzna jest sam – kwestia braku możliwości

Wcześniej wspomniano, że idealni faceci będą szukali skrajności. Niemniej jednak jest to problem którego nie mogą oni przeskoczyć. Wszystko to wynika z podstaw naszego człowieczeństwa, gdyż zachowując się w dany sposób, czy też lubiąc dane aspekty i zagadnienia będziemy się automatycznie otaczali ludźmi, którzy podzielają nasze poglądy. W efekcie więc zamykamy się w grupie osób zbliżony do nas pod kątem zainteresowań, pasji, czy też różnego rodzaju możliwości. Sprowadza się to do tego, że jeżeli taki fajny facet poszukuje skrajności, to będzie to od niego wymagało odrobiny poświęcenia i większych poszukiwań, czy też lepszego poznawania kobiet.

Tak naprawdę wcześniej bardzo mocno uogólniliśmy, że pod kątem aktualnie rozwijające się mody wiele kobiety jest do siebie podobnych, lecz tak naprawdę każdy człowiek jest inny, o ile się go odpowiednio pozna. W efekcie więc wychodzi jeszcze jeden problem, jakim jest to, że fajnym facetom się nie chce, bo wiedzą, że mają swoją wartość i nie muszę się starać. Oczywiście takie myślenie jasno pokazuje, że jest błędne i powoduje w efekcie, że są oni sami. Pojawia się więc kluczowe pytanie: jak zmienić tego typu zachowanie, aby móc w znacznym stopniu korzystnie wpłynąć na zdobycie potencjalnej partnerki ?

Rozwiązanie jest technicznie dość proste, a mianowicie to o czym już wspomniano, czyli lepsze poznawanie kobiet lub też wyrwanie się ze standardowych schematów i poszukanie sobie partnerki, która będzie się znacząco nad różniła. Bez względu na wybór powinniśmy pamiętać, że tego typu działanie będzie o nas wymagało wiele poświęceń i cierpliwości, a także znajomości odpowiednich technik, jak i zachowań po to, by wywołać zainteresowanie u dam z innego „środowiska”. Wszystko to wynika z faktu, że często kobiety o specyficznej i nieprzeciętnej urodzie, czy też zachowaniu nie będą zainteresowane facetami, którzy są po prostu fajni (dla ogółu). W efekcie więc może się okazać, że problem tkwi w samym mężczyźnie i musi on się zmienić. Dlatego też panowie, jeżeli czujecie się, że znajdujecie się w takiej sytuacji, to dobrym rozwiązaniem jest popracować nad samym sobą.

Tutaj mogą nam się przydać specjalne techniki, mając za zadanie uwieść kobietę. Oczywiście nie są one powszechnie dostępne, bo gdyby były to, by nie działały. Niemniej jednak ja mogę wam pomóc dając wam do ręki gotowe materiały. Niestety nie napiszę tego tutaj, bo byłoby to jawne udostępnienie ich przeciwnej płci, a wtedy straciłyby swoje możliwości. Dlatego też jeżeli jesteście zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy, zajrzyjcie do poradnika: Jak wrócić do byłej dziewczyny?. Oczywiście nazwa może być tutaj bardzo myląca, jednakże znajdziecie w nim kilka podrozdziałów które mogą pomóc w lepszym zrozumieniu kobieta, a tym samym sprawią, że zyskacie w ich oczach. 

Jako psycholog ewolucyjny posiadam wieloletnie doświadczenie, które z pewnością przełoży się na pomoc innym osobom. Jeżeli masz wątpliwości – zapraszam do pobrania i przetestowania naszego autorskiego poradnika.

Tagi:

Komentarzy: 3

  • Dla mnie to było tak jakby świat się zawalił i nie mogłem tego zrozumieć. Jak to możliwe? Czy na pewno? Może za jakiś czas jej przejdzie? Miałem milion pytań, ale Twoje artykuły i poradnik uświadczył mnie w przekonaniu, że to JA popełniałem fatalne błędy :/ Dziękuje Ci za wszystko co robisz !

  • znowu jesteśmy razem, a ja jestem zajebiście szczęśliwy 😀 do tego przyznała mi, że to wszystko moja zasługa – wróciła do mnie, bo nie zachowywałem się jak pizda tylko jak facet. A ten artykuł jest mistrzostwem świata Adam !

  • Kumpel wkleił mi link do Twojego poradnika 😀 ale przyznam, że chodziło mi po prostu o przyswojenie pewnych zasad i schematu działania. Jedyny warunek, do którego się nie dostosowałem to odczekanie po rozstaniu. Po prostu byłem już tak nastawiony na sukces, że postawa automatem mi się zmieniła 🙂 robiłem wszystko tak jak pisałeś. Jest BARDZO DUŻY PROGRES !!

Comments are closed.